Cez pracovné dni pracujem.
31.08.2011 - 21:25:08
00
Zajtra je štátny sviatok, tak sa to dá, teda nepracuje sa. Ja idem určite. Začiatok cesty MA, smer Rohožník a potom po modrej hore na magistrálu až po p.Babu.
31.08.2011 - 21:45:43
00
Ito: mas pravdu, ved ja som v MK vlastne ani nebol:-)

Tak ja neviem .. Ty sa stazujes, ze nemas kade jazdit .. snazim sa Ti len pomoct :P
31.08.2011 - 21:54:21
00

No, to neni dobre .. ak utiekla puma nejakemu sukromnikovi, tak to bude pruser .. puma zabija .. to nie je :hug: .. rad by som pozrel, kto vydal povolenie pumu sukromnikovi .. ak to zviera niekoho zabije, tak majitela by som odsudil na trest smrti s vykonanim rozsudku okamzite. Podobne ako majitelov psov, ktori utocia na ludi .. rozsudok na mieste a bez milosti.
31.08.2011 - 21:57:07
00
Ja sa nestazujem, ved uznavam, ze som presiel tak 30%. Niektore trasy tam niesu, kedze jazdim dlhsie, ako mam GPS, ale to je jedno. Peknych tras uz ale vela necakam. Mozno na Turecaku, tam mam prejdenu cast pod Babou aj nad Prepadlym, ale vela toho uz nebude. Pekna trasa sa totiz vyznacuje tym, ze je pekna cela, a nie ze idem po kvalitnej lesnej ceste a na konci padnem do blata. Alebo aj na zaciatku a v strede. A zial toto je realita MK. Kto pojdete zajtra po magistrale nad Kozim chrbatom, tak si na mna spomeniete.
BTW: dnes som sa chcel na MK napojit po modrej znacke od amfiteatra v Raci. Obehal som 10 vinohradov, ale vyustenie tej znacky som nenasiel. Nakoniec som to tam zabalil, ked stal zrazu oproti mne volne pusteny pes. Tak neviem, ci som slepy, ale na stlpe pri kupalisku som zazrel okrem zelenej aj modru. Nepozna to tam niekto?

Prílohy:

zufaly_track.jpg
zufaly_track.jpg 111.13 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil dunaj dňa 31.08.2011 - 22:36:55, celkovo upravené 1 krát.

31.08.2011 - 22:30:26
00
tak pokiaľ je to naozaj puma tak všetkým odporúčam dočasne zostať doma.
Puma je absolútne najagresívnejší tvor a útočí na všetko čo sa hýbe.
Pozeral som jeden dokument keď v kanade zaútočila na človeka na koni a najprv zabila koňa a potom aj jazdca.
medveď je len mierumilovná užovka oproti tomuto.
31.08.2011 - 22:36:42
00
triki, to si teda nepotesil. Kto vie, kolko km to vie urazit za den, takze uz to moze byt niekde uplne inde. Ja sa bojim uz psa, ked idem do kopca a nemozem mu ujst. Kto ste uz mali psie zuby pri clenku, tak viete aka je to "zabava".

BTW medved:
http://prievidza.sme.sk/c/6014553/cyklistovi-skrizil-v-prievidzskom-lesoparku-cestu-medved.html
31.08.2011 - 22:53:46
00
Puma dokáže za deň prekonať vzdialenosť až 70km,takže už dnes može byť kdekoľvek...aj na železnej.
inak povolenie na chov musí udeliť mžp a je tam komplet vecí ktoré treba splniť,takže žiadne len tak si kúpim a hotovo.Je to dosť prísne.
31.08.2011 - 23:34:43
00
Akurat, ze to sa bavime o oficialnom chove. Ale ako vieme, na Slovensku sa casto chova cokolvek. Od tigra v klietke az po krokodila vo vani. Takze vobec by som sa necudoval, keby ta macicka nebola nikde registrovana a majitel sa k nej uz radsej ani nepriznaval. Hlavne aby som ju zajtra nestretol v MK, lebo v piatok chcem v pokoji odist do Tatier medzi medvede.
31.08.2011 - 23:44:11
00
puma je aj v auparku, avione a tusim aj v poluse :)
31.08.2011 - 23:45:25
00
Puma dokáže za deň prekonať vzdialenosť až 70km,takže už dnes može byť kdekoľvek...aj na železnej.
inak povolenie na chov musí udeliť mžp a je tam komplet vecí ktoré treba splniť,takže žiadne len tak si kúpim a hotovo.Je to dosť prísne.


Myslim, ze viacero veci je na SK tak, aj ked su prisne a nelegalne, tak ich ludia maju
31.08.2011 - 23:46:50
00
ani tiger ani puma a ďalšie exot.zvieratá sa nedajú doviezt bez toho,aby o nich štát nevedel.Potrebuješ tam xy povolení až z ministerstva.
Ak je to naozaj puma americká a je už aj dosť hladná tak riziko útoku na čokoľvek je vysoké.To je proste fakt.Dúfám,že ju strelia nech je to už čokoľvek nerád by som chodil po lese s gumipuškou 9mm. :lol:
31.08.2011 - 23:49:50
00
bohvie kedy si ju priviezol, nikde nepisu ako je stare, ak ma povedzme 6-7 a viac rokov, tak vtedy nariadenia EU take prisne neboli, no to je jedno

na ci ci ci ci naaaaa :D
31.08.2011 - 23:52:55
00
tak ak si ju ludia v smoleniciach s niecim nemylia, tak o tom velkom nebezpecenstve by som bol zdrzanlivy, predpokladam, ze od narodenia bola v zajati a skor sa priklanam k tomu, ze bude aspon zprvu dobre vyplasena..co zas moze sposobit agresivitu...samozrejme ale nevieme ako bola "chovana"

hehe takze vlastne vylucujem jedno z druhym :)

kua clovek nechtiac zaspi o siestej a o druhej nema co robit
01.09.2011 - 02:19:09
00
na ci ci ci ci naaaaa :D

:D
kua clovek nechtiac zaspi o siestej a o druhej nema co robit

Vsak si mal ist na nocny vyjazd, ci ?
Napriklad do Smolenic :lol:
01.09.2011 - 09:56:27
00
keyboard_arrow_up