Ano, je cela plne prejazdna, takmer uplne sucha, na jednom, ci dvoch miestach boli mlaky, ale to prejdes bez problemov. Meni sa v tom zmysle, ze kazdym tyzdnom odtial zmizne x ton stromov, este pred dvoma tyzdnami boli kusok pod Babou pekne velke stromy, tvorili kraj TZT, dnes tade idem a stromy nikde, asi sa tade uz nezmestili s LKT-ckom alebo cim, no spodna cast od "Ondrovicovho obrazku-Kejda" je v stave ako keby poriadne naprsalo, preslo tade stado krav a poriadne vytvrdlo pekne diery a stvrdnute kolaje - zazitok, posledna cast v okoli Kalvarie nejaky dobrak sa tam realizuje ( mozno zapratavac z Kobyly ) a uklada narezane dreva priamo na chodnik, tak pozor na to, da sa to obist, je to vidiet, ale pre istotu ..
03.04.2012 - 20:48:34
00
Dnešný výjazd s kamarátom na Červený kameň z Pezinka smer Rybníček odtiaľ neznačenými cestami pod Skalnatú ďalej po TZ Čermák => Hubalová => s.Skalka (cez Oboru)=> Sklená huta => priamo po zelenej TZ až na Červený kameň => po modrej na Zošku => Homola a zjazd zelená a červená späť do PK.

Terén suchý, až na rochniská traktorov. :) Väčšina cesty šlapateľná na biku, občas nejaký padnutý strom.

Inak Dano5 nevideli sme ťa pod Skalnatou??


asi áno,keď som sa napájal na č.TZ Skalnatá-Čermák,všimol som si za mnou 2 ks bikerov,aj som myslel,že počkám,ale tak som sa naštval na to,ako je to zapratané popadanými stromami,že som radšej rýchlo prchal,aby ste nepočuli ako nadávam ...
03.04.2012 - 21:02:03
00
ak myslis usek, ktory spaja traverz okolo Skalnatej a cervenu TZ Skalnata - Cermak, tak ten som dnes vycistil, aby sa tade dalo prejst bezproblemov s bikom :) este niekedy cez sviatky tam pojdem s pilkou a ten strom prepilim zatial je to spravene tak, ze bud sa da obist, alebo preniest
03.04.2012 - 21:08:16
00
ja som dnes isiel po modrej z lm na turecak....a tiez som cistil v useku od altanku po senkarku od driev.....polamane palice boli uplne ako naschval pohadzane len cez vyjazdeny chodnicek....tak som ich poodhadzoval....vysiel som na somara....a ked som sa vracal bolo tam dalsich 10 palic a listie na nich nahadzane predtym to tam nebolo....a skoro som sa na tom zabil....jednu som chitil do zadneho kolesa...nastastie len tenku haluz....a jednu z hrubsich som chytil do zadnej stavby....a predne koleso mi usmyklo na tych konaroch....tak cely nasraty som to poodhadzoval....zajtra tade pojdem znovu uvidim ci to tak zostalo...alebo ci to bude zase krizom cez vyjazdenu stopu...

patooo : diki za info kedze po modrej pojdem smerom hore na babu...tak tie dreva si stihnem vsimnut :-)
03.04.2012 - 22:15:35
00
asi áno,keď som sa napájal na č.TZ Skalnatá-Čermák,všimol som si za mnou 2 ks bikerov,aj som myslel,že počkám,ale tak som sa naštval na to,ako je to zapratané popadanými stromami,že som radšej rýchlo prchal,aby ste nepočuli ako nadávam ...


no tak áno to sme boli mi, som si hovoril, že skúsime ťa predbehnúť ale kým sme sa odtiaľ vymotali tak už si bol za horami za dolami.. :y: ešte potom o kúsok neskôr pred čermákom som to napáli rovno do rozbahnených kolají od traktorov... :D
03.04.2012 - 22:25:41
00
tá devínska kobyla ma rozplakala ... v nedelu som šiel z dlhačov domov do devínskej cez vrchol ale som sa z červenej bál odbočiť hlbšie do lesa .. úplne mi stačili tie orajbané kôry a korene s toho ako tam prechádzali nákladné autá
04.04.2012 - 08:43:47
00
akym sposobom sa meni??je to tam rozj*bane od zvazania dreva alebo ako??a ake to tam je?? sucho??blato?? lebo rozmyslam ze zajtra pojdem najskor turecak somar biely kriz...a naspet pk a potom by som este chcel vybehnut po modrej na babu po cervenej na turecak a po modrej do limbachu....tak rad by som vedel ci je tam modra prejazdna...



Z Baby som isiel z casti po modrej minuly tyzden, nic nezavadzalo na ceste, musim povedat, ze super zjazdik to bol, este lepsi na konci, kde sa vychadza pri vinohradoch


Naposledy upravil xemanpet dňa 04.04.2012 - 17:34:51, celkovo upravené 1 krát.

04.04.2012 - 09:57:21
00
Z Baby neexistuje zjazdik, ktory by vychadzal vo Vinosadoch, ked tak, tak vo vinohradoch nad Rozalkou
04.04.2012 - 12:57:33
00
mozno vinosady su vinohrady... kedze su napisane malym pismenom...
04.04.2012 - 13:37:50
00
Ked ides po asfaltke, tak vyjdes pri Vinosadoch. :)
04.04.2012 - 15:26:10
00
ano ak ides asfaltkou tak hej...ale nemyslim ze by to bolo myslene tak ze on isiel asfaltom....skor sa mi zda ze sa sekol a namiesto VINOHRADY napisal VINOSADY :-)
04.04.2012 - 15:29:30
00
jasne, vinohrady som myslel
04.04.2012 - 17:34:14
00
dnes ďalší skvelý výjazd po MK medzi Babou a Biely krížom. Mix značených a neznačených ciest, zakončený zjazdom po modrej TZ z Baby. No a od kalvárie až po vinohrady to bol úžasný zjazd. Vďaka chalanom čo to tam upravujú.
04.04.2012 - 18:46:04
00
My sme si to dali minule z Jabloňového cez turečák, kon.hlavy na babu a odtial dolu po modrej. Ten zjazd parádny a na spodku lavičky. Pekne sa to tam začína vyvíjať. Len som mal obavy, aby som tam nedal dolu nejakého oprotiidúceho bajkera. Škoda, že takýto zjazdíček nie je na nejakom neznačenom chodníku mimo civilizácie, ktorá by mohla čiste náhodou robiť výšlap...
Pokračovali sme cez vinohrady do Limbachu a potom domov po modrej na turečáak a Jablonové.
Pekný výlet. Odporúčam ísť radšej z baby dolu po modrej ako z turečáku na Limbach.
04.04.2012 - 19:14:36
00
Dnes opäť Devínska Kobyla po robote (2x).
Doplnil som foto ku včerajšku

Prílohy:

Komentár súboru: nad Sandbergom s mesiacom :)
P4040817.JPG
P4040817.JPG 83.66 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: cesta k vojakom
P4040814.JPG
P4040814.JPG 204.42 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: to čo včera, len z opačnej strany :(
P4040812.JPG
P4040812.JPG 185.13 KiB thumb_up0thumb_down

04.04.2012 - 20:27:54
00
keyboard_arrow_up