Chcije vonku, ze sa ani popod karpaty cloveku nechce na prechadzku....
16.04.2012 - 13:55:59
00
treba ale povedat ze je to od bratislavy po castu


to znamena, ze zajtra tam bude cast od Castej vyssie? lebo ta by ma zaujimala
16.04.2012 - 18:52:20
00
to znamena, ze zajtra tam bude cast od Castej vyssie? lebo ta by ma zaujimala


no to neviem ci to bude nejaka seria
16.04.2012 - 19:09:59
00
ludia v dnesnom denniku PRAVDA najdete turisticku mapu Malych Karpat kto by mal zaujem.
Doma sa nám zázrakom objavila tá mapa (asi si niekto neváži 50 centov, za ten zdrap novín).
Celkom fajn, papier je tenučký, ale niekomu môže pomôcť.

Pri zbežnom prezretí ma zaujala absencia modrej značky zo Skaly na Veľké Prepadlé, ale jej úsek Lozorno-Červený domček je zaznačený...
Rovnako chýbajúca žltá značka z Lozorna-pod Skalu-Lintavy-k Červenému domčeku, ale naopak, jej opačný úsek Lozorno-Červený domček je prítomný...
Plus zle zaznačený úsek žltej cyklotrasy nad Sklenou hutou, je posunutá do susednej doliny...

Sú to možno detaily, ale nerozumiem takýmto chybám.

Zo zaujímavosti som pozrel mapový podklad na Cykloserver.cz a tam im tiež chýba druhý úsek modrej značky Skala-Prepadlé, žltú majú celú.
16.04.2012 - 19:35:28
00
vukie:
na tej mape je ovela viac chyb, nechce sa mi to tu ani rozoberat... V podstate cely mapovy podklad je zly... cyklotrasy su potlacene v tejto mape, nevhodny vyrez mapy vybraty... Ze to odniekadial kopcia to viem, lebo maju tie iste chyby ako ten od koho to kopiruju... :) Dostal som tu mapu, ja by som ani tych 50 centov za nu nedal...:)
16.04.2012 - 19:43:02
00
chalani ja som to myslel pouzit na zalozenie ohna :D a tak...
ale nejakemu zacinajucemu cykloturistovi na zaciatok myslim postaci, jasne ze mnohi z vas to mate v oku a nepotrebujete taku mapu, ale je dost bikerov ktorym sa zide.
16.04.2012 - 20:41:55
00
Po TZ to mas 20km tam a spat, skratkou tak 15km (s vacsim prevysenim).


cize polovicka by to mala dat, ked bez problemov dame
pesiu turu z Race na Somara a spat za 5:30 ? :D :lol:
16.04.2012 - 20:47:36
00
Tak to by slo na vzdialenost :nod: akurat asi trochu viac do kopca .. Cermak, Javorina, Certov kopec, Skalnata, Vysoka .. bude to narocnejsie , myslim. Naspat by som to strihol cez Mestankovu :lol: , popod Certov kopec a po zvaznici spat na Babu. To by mohlo by zaujimavejsie a aj menej narocne, na ceste spat (nez sa zase trepat na Skalnatu :whew:)
17.04.2012 - 09:29:17
00
Zmena planu, idem tam dnes cca okolo 17-18 na nejaku hodinku a pol to precistit, pilku nemam, takze pojdem nejakym sposobom upratat tu cestu, odstranit odtial konare a podobny bordel.
17.04.2012 - 12:47:02
00
Cely usek zlta TZ Zilova - Slnecne udolie je po 3,5 hodinach odpratany od vsetkeho bordelu, konarov, kamenov, mensich stromov, pnov a neviem coho vsetkeho dalsieho. Zostali tam 3 vacsie stromy, ktore treba prerezat, pilku zial nemam, bol by som rad, ak by ich dal niekto prec z tej cesty a bude to plne prejazdne a ovela lepsia alternativa ako doterajsia zvaznica :rock:

Ak by sa to nikomu nechcelo spilit, tak mi dajte vediet kde a kedy si mozem pozicat pilu :devil:

Par foto pridam neskor.
17.04.2012 - 19:47:15
00
co znamena vecsie stromy?? priemer?? na vykend idem sice prec ale po vykende by som tam z rucnou pilkou vybehnut mohol :)
17.04.2012 - 20:14:37
00
priemer cca 20 cm, take su 2, jeden je trosku vacsi :) mozno tak 30-35 :)

tie dva si daj pred vikendom, ten jeden po :lol:
17.04.2012 - 20:25:39
00
20 cm priemer? To je halúzka! S takým by si aj moja mačeta raz-dva poradila. Čo ma privádza ku myšlienke, že ak nebudem mať nič na práci cez víkend a nebude pršať, pridal by som sa aj s mačetou. :-)
17.04.2012 - 20:28:22
00
Ja som bol neska tiež druhy usek nebol až taky dlhy takže to bolo celkom rychlo vyčistene . ešte nam ostavaju dva useky tie vycistime v sobotu mozno volajake foto spravime no dufam ze nam vyde pocasie lebo neska to nevyzeralo moc dobre no vyčasilo sa tažke dufam ze bude aj nadalej taketo slnecne pocasie :)
17.04.2012 - 20:29:17
00
Kedy si tam bol ? bol som tam od 15:15 - do 19:00 ale nikoho som nikde nestretol :)

tmax, nech sa paci, snad vies kde to je, mozes sa realizovat :)

Este mozno taka otazka na Laca Findla, cisto teoreticky, keby sa nudny usek krizom cez cely Limbach az po ozdravovnu nahradil niecim novym ? :) Konkretne tento zjazd Zilova - Slnecne udolie, odtial stupanie po zltej TZ na Senkarku, pokracovanie lesnou cestou na asfaltku ktora ide z Limbachu na Tri kamenne kopce, a tu su dva varainty, zjazd po nej a napoji sa to pred chatami v Medvedom udoli, pripadne o napojeni na asfaltku pokracovat este kusok hore :lol: a odtial zjazd, ktory vyusti tesne za terajsou obcerstvovackou v Medvedom udoli, viem byt napomocny pri mapovani tej trasy, mozem to prebehnut s GPSkom v dohladnej dobe.
17.04.2012 - 20:34:54
00
keyboard_arrow_up