Kliknutím prejdeš na
www.bassobikes.com
Reklama
Je cas zacat sa ucit jazdit po listi :lol:

Hate is personal, critism (when conducted constructively) is not. Appropriate critism is essential as it is part of the refining process. “Ah, this dish is good but it needs a bit of salt”. You don't hate the dish, you're offering critism to improve upon it. It is important to provide constructive criticism rather than debilitating critism.

24.10.2018 - 10:27:38
ak vidno cestičku tak to zas taký problém nie je ... keď jazdíš .. ale nechcel by som na tom pristávať po skoku

Aj z čisto sebeckých pohnútok je dobré konať nesebecky

24.10.2018 - 10:35:14
Tak nejlevnejsi hrable stoji okolo 7,- euro...iniciative se meze nekladou! ;-)
24.10.2018 - 10:59:08
lapaloma : vsak o to vacsi adrenalin :D .. skakat na cistej cesticke to vie kazdy :lol: .. nostalgicky spominam (ale tak to nie su skoky samozrejme) prvy vyjazd na Kanade (Strazovske) .. v niektorych zakrutach 40cm listia :D .. ale tam sa nedalo ist mimo cesticku .. lebo do svahu sa splhat neda, a smerom dole by si to clovek rychlo vsimol :D

Hate is personal, critism (when conducted constructively) is not. Appropriate critism is essential as it is part of the refining process. “Ah, this dish is good but it needs a bit of salt”. You don't hate the dish, you're offering critism to improve upon it. It is important to provide constructive criticism rather than debilitating critism.

24.10.2018 - 11:56:14
Co mas co skakat. Mas sa vozit a hotovo. :) Btw. teraz nie je cas zacat sa ucit jazdit na listi, teraz je cas prestat jazdit. :D

Hrádzar, lesnoasfaltkár, listobrod aj blatošľap.
Lidé jsou různí, povětšinou hovada.
http://youtu.be/ueNgBL77Wps

24.10.2018 - 12:00:16
zazimovať bike :) tu dolu turistikovať a hore snáď za chvíľu bude sneh

Aj z čisto sebeckých pohnútok je dobré konať nesebecky

24.10.2018 - 12:25:29
Spojenie "zazimovať" a "bike" ( v kontexte MTB ) mi nejako nesedi.
24.10.2018 - 12:46:23
Tak väčšina bikerov v zime nejazdí, alebo aspoň v snehu nie. Je dobré tie aktivity trochu striedať. Aspoň ťa ten bike bude baviť na jar o to viac :)
24.10.2018 - 12:52:35
Dva tyzdne bez biku su mi dlho, nie to este celu zimu.

A jazdit v snehu ma svoje caro :)
24.10.2018 - 13:03:47
Tak má to niečo do seba, ja sa idem odviesť cez zimu keď je sneh možno tak 2 krát, keď už mi to teda nedá a cítim, že by som mal, ale tak zas určite to nepreháňam. Ale každému podľa chuti :)
24.10.2018 - 13:13:55
V zime sa len ničí bicykel (keď sú už posypané cesty tým slaným svinstvom)

Nikdo neojebe Ježíše

24.10.2018 - 13:46:49
Hej, hej...
A este treba dat bicykel po kupe do vitrinky a nejazdit na nom, lebo pouzivanim sa nici...
24.10.2018 - 15:05:21
Ja som jazdenim v snehovej brecke solnej zlikvidoval cca 2 rafiky (sol+voda+hlinik vyraba aj elektrinu a rafik potom koroduje nejakou reakciou), v zime v namrzajucom mrholenim odpalil gufero vidlice a teleskopku, v mraze potom este jednu (vnutorny cartridge). Este v zaciatkoch mi napoly vytiekla olejova vidlica pri -7. Normalny cisty sneh vonku nevadi, pokial nie je extra zima, inak je to zahul jak sfin. Bajkove komponenty nie su automobilove, su male, chabe a nic nevydrzia. Pracovne vole sa menia, mozu viac sfukovat vzduchove zalezitosti.

24.10.2018 - 15:21:34
nvm...jazdim jednym bajkom roky celorocne a problemy nemam...je pravda ze po cestnej brecke minimalne. Ale tak hlavne udrzba musi byt adekvatna podmienkam
24.10.2018 - 15:42:08
Mám kvalitný tenkostenný oceľový rám a fakt pekný polo-priesvitný leský lak. Taký pekný som ešte nemal. Niečo ako FERRARI medzi bicyklami. :)
Fakt viac do vitríny ako na cesty.
Takže si ho nechcem nechať rozožrať tým slaným svinstvom čo v zime tým sypú cesty.

Musím si kúpiť nejaký hliníkový (hliník nehrdzavie ako oceľ) Urban-gravel s remeňovým pohonom a alfine zadným nábojom namiesto prehadzovačky, s matnou farbou kde mi nebudú vadiť škvrny od soli.
Na zimné obdobie.

Nikdo neojebe Ježíše

24.10.2018 - 16:03:08

Výber z produktov

Prejsť do shopu