@ pol - paradne vysokohorske jazdenie!

Ja som nikde nebol, cize sa priklanam ku vsetkemu :D :D
03.03.2016 - 12:50:06
00
Tommy911: chces tam ist skakat, alebo sa len tak povozit?
Uvazoval som o niecom, ale este som sa pre nic nerozhodol
03.03.2016 - 15:27:00
00
matko001: Skor sa tak pohodovo pojazdit, neviem si to tam predstavit...Rad skusim aj nejake skoky, ale nemam full bike, mam XC bike...Ale nebojim sa nejakych skokov, vyskusam,heh
Paci sa mi trailove jazdenie a nemam s kym. Tak hladam partiu co pozna cesticky a tak :-)))
03.03.2016 - 16:13:45
00
Tommy911 Semmering by sme urcite sli skusit ked uz bude na to pocasie. :) A kebyze tu niekde v okoli BA chces tiez nieco zajazdit, tak najlepsie asi pisat do temy Male Karpaty. :)
03.03.2016 - 19:42:07
00
Ja som veľmi vážne uvažoval ísť pozrieť rychleby, ale potom som si pozrel cez Google maps ako ďaleko to je a veľmi rýchlo ma ten nápad prešiel. Takže toto je druhé riešenie.

Ináč na YouTube je veľmi veľa videí odtiaľ, tak si urob obraz.
03.03.2016 - 22:06:09
00
Podla mna by to slo aj na ht, ale je to nepohodlne a predsa videit na tych videach o com to je a su tam aj vacsie prekazky. Jazdil som po sk HT porovnaleny teren a bike aj jazdec trpeli :D cize ja skor neodporucam...fullka to pekne vserko pohlti a mozes si dovolit ovela viac...
03.03.2016 - 23:00:58
01
ja planujem ist do semmeringu hned ako tam zlezie sneh tak mozme nieco dohodnut, ale to este chvilu potrva kedze sa tam lyzuje
04.03.2016 - 07:22:25
00
No co pani, pomaly sa zacina jar a leto je tu co nevidiet :-D ... NEJAKE PLANY NA ZAHRANICNU TRAIL/MTB BIKE VYPRAVU MATE?
17.05.2016 - 12:30:15
00
Zdravím všetkým priaznivcov cyklodovoleniek :) ... zatiaľ je v tejto téme akosi mŕtvo tak sa to pokúsim oživiť ...
Ešte nikdy som nebol na cyklodovolenke ale už pár týždňov nad tým silno uvažujem ... prvý krát by som preto rád šiel s CK alebo s nejakou partiou nech si to okukám ... po dlhom googlovaní som vybral toto:
http://www.kudrna.cz/zajezd/slovinsko-mtb-pro-pohodare.html
http://cyklotour.sk/sk/ca-zajazdy-na-objednavku/32-lago-di-garda.html
- čo som čítal staršie príspevky tu na fóre tak sa ľudia nevyjadrovali 2x pozitívne o spôsobe prepravy bikov v CK, nemáte niekto novšie poznatky ako to teraz u kudrnu a v cyklotour funguje? ako je to s kvalitou stravy a sprievodcom v súčasnosti? či sa v tomto smere nezlepšili a či dokážu prepraviť bike bez poškodenia ... mám karbónový rám a svoj bike mám dosť rád na to aby som po preprave mal doškriabané nohy vidlice, tlmič a podobne ...

- čo ma odrádza od kudrnu je odchod z Brna ... skorej sa prikláňam k cyklotour a Garde len sme zatiaľ dvaja možno traja ... nenašli by sa tu jazdci čo by šli do toho??? uprednostnil by som ubytovanie v apartmánovom dome niekedy v období od polovice júla do konca augusta

- vzhľadom na malé množstvo km v tomto roku a súčasnú formu sa necítim na náročnejšie veci tipu 3 dni po sebe 70-80 km s prevýšením cca 2000m ... to by už bol pre mňa boj (nikdy som 3 také ťažké výjazdy po sebe najazdil)

- ak sa tu však nájde partia ktorá sa niekde chystá (uprednostňujem ľahšie traily bez skokov a dowhillových pasáží :P ... ale však si program upravím aby som nezavadzal :D ) a má voľné miesta veľmi rád sa pridám (pridáme s bratom) ak bude dostatočná forma, čas atď.

veľa šťastných km v sedle vašich tátošov prajem :)
11.06.2016 - 13:05:44
00
ta garda vyzera super :)
11.06.2016 - 13:43:28
00
Veru nejako to tu utichlo. Ja mam stale zaujem sa pridat k niekomu na nejaku paradnu alpsku bikeovacku...
11.06.2016 - 20:09:54
00
Kudrna už veľa rokov robí poznávačky a zážitkové dovolenky. Dosť často sa s nimi dá dohodnúť aby ťa nabrali niekde po ceste.

Ja som s nimi išiel východné Slovensko s odchodom z Brna. Zážitkov plno a medzi nimi aj exkurzia do cigánskej osady. Len treba počítať s tým, že to býva také divokejšie - my sme spali týždeň na táborisku a jedlo bolo z konzervy, ale chalan to mal vymakané, takže to bolo veľmi jedlé.

Prave počítam že to je asi 15 rokov čo som s nimi bol.
11.06.2016 - 20:24:14
00
máte niekto skúsenosti s nejakými slovenskými cestovkami typu Alpina, či Kudrna, nejaké mtb špecialitky Alpy, Pyreneje a pod?
12.06.2016 - 08:49:04
00
hdr napísal:
Zdravím všetkým priaznivcov cyklodovoleniek :) ... zatiaľ je v tejto téme akosi mŕtvo tak sa to pokúsim oživiť ...
Ešte nikdy som nebol na cyklodovolenke ale už pár týždňov nad tým silno uvažujem ... prvý krát by som preto rád šiel s CK alebo s nejakou partiou nech si to okukám ... po dlhom googlovaní som vybral toto:
http://www.kudrna.cz/zajezd/slovinsko-mtb-pro-pohodare.html
http://cyklotour.sk/sk/ca-zajazdy-na-objednavku/32-lago-di-garda.html
- čo som čítal staršie príspevky tu na fóre tak sa ľudia nevyjadrovali 2x pozitívne o spôsobe prepravy bikov v CK, nemáte niekto novšie poznatky ako to teraz u kudrnu a v cyklotour funguje? ako je to s kvalitou stravy a sprievodcom v súčasnosti? či sa v tomto smere nezlepšili a či dokážu prepraviť bike bez poškodenia ... mám karbónový rám a svoj bike mám dosť rád na to aby som po preprave mal doškriabané nohy vidlice, tlmič a podobne ...

- čo ma odrádza od kudrnu je odchod z Brna ... skorej sa prikláňam k cyklotour a Garde len sme zatiaľ dvaja možno traja ... nenašli by sa tu jazdci čo by šli do toho??? uprednostnil by som ubytovanie v apartmánovom dome niekedy v období od polovice júla do konca augusta

- vzhľadom na malé množstvo km v tomto roku a súčasnú formu sa necítim na náročnejšie veci tipu 3 dni po sebe 70-80 km s prevýšením cca 2000m ... to by už bol pre mňa boj (nikdy som 3 také ťažké výjazdy po sebe najazdil)

- ak sa tu však nájde partia ktorá sa niekde chystá (uprednostňujem ľahšie traily bez skokov a dowhillových pasáží :P ... ale však si program upravím aby som nezavadzal :D ) a má voľné miesta veľmi rád sa pridám (pridáme s bratom) ak bude dostatočná forma, čas atď.

veľa šťastných km v sedle vašich tátošov prajem :)



nikto nič? :(
14.06.2016 - 21:23:45
00
tolko bikerov a nikto nic ... este je tu moznost takejto vyhliadkovej tour z alp domov, na to sa tiez nikto neda?
http://www.cyklistikakrnov.com/Cyklotrasy/stezka-Innska.htm
23.06.2016 - 14:39:01
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské / Celoodpružené)
keyboard_arrow_up