Prave sme sa vratili z biku a aj znama xkrat prejdena trasa lesom sa zmenila na uplnu paradu.
Chodieva niekto?
Btw Sigma rox :D
23.06.2006 - 00:21:34
00
no mne sa par krat stalo ze som sa vratil domou po tme uz som ani okuliare nemal lebo bi som vobec nic nevidel ved som ani nic nevidel xi xi ale nejako som to zvladol ale akoze cez les a podobne to som este neskusal v noci isiel som len tak podvecer
23.06.2006 - 09:53:40
00
ja na nocne jazdy tiez obcas chodim, ale hlavne v zime. Nocna jazda na snehu je paraaaada...odporucam
23.06.2006 - 11:44:33
00
Ja byvam pri cintorine a vcera som tamat siel na biku o takej 1:00 v noci len tak z nudy. hehe :lol: normalne sa tam nebikujem ale vcera...a potom som prisiel domov a hned na mtbiker pozriet co nove.
30.06.2006 - 13:09:12
00
V noci dajte lesu pokoj. Každý potrebuje trochu kľudu. Aj zver.
Ak sa bude jazdiť aj v noci, tak sa nečudujte, že bikerov nebude mať nikto rád. Dokonca si myslím, že je dosť poľovníkov a lesákov, ktorí by neváhali niekde okolo vás to pustiť na vystrašenie.
(ja by som s nimi súhlasil)
06.07.2006 - 19:40:32
00
na nocne bajkovanie nedam dopustit...
tak tri roky dozadu to bola vyslovene domena a vzruso...
cielene sme vyhladavali noc tmu a veci tomu podobne....
jazdil som na xenone author na styri nabijacie za jeden rajd padlo aj osem bateriek :-)
teraz mam taku diodu na dve tuskove bola mrte draha moc toho neosvieti ale zato vydrzi mrte dlho...
btw navraty po tme sa idu omnoho jednoduchsie clovek nevnima tak kopce...
naposledy som mal nocnu vec tento januar... byvam v relativne velkom meste takze to bolo aj z nudze cnost... malo aut paradicka...

pre mna nocna jazda rocks 8)
06.07.2006 - 22:13:00
00
Ja to chcem v blizkej dobe skusit no zatial som na to nikoho nenahovoril :(
13.07.2006 - 18:09:47
00
V noci dajte lesu pokoj. Každý potrebuje trochu kľudu. Aj zver.
Ak sa bude jazdiť aj v noci, tak sa nečudujte, že bikerov nebude mať nikto rád.


GéTé, prehovoril si mi z duse. V noci nejazdit!

Zdar!
14.07.2006 - 07:49:00
00
V noci dajte lesu pokoj. Každý potrebuje trochu kľudu. Aj zver.
Ak sa bude jazdiť aj v noci, tak sa nečudujte, že bikerov nebude mať nikto rád.


GéTé, prehovoril si mi z duse. V noci nejazdit!

Zdar!


uznavam

ale raz za cas odporucam....
paraaaada
14.07.2006 - 14:12:05
00
Mne sa parkrat stalo, ze sa mi v lese zacalo stmievat. Naposledy som bol na Velkej Homole (nad Pezinkom, to je tusim Tvoj rajon quidoo :D ) a vracal som sa po cervenej znacke s LEDkovym prednym svetlom (BBB X-Ray). V tom najstrmsom padaku pred vyjazdom na asfaltku som mal kuriozny polopad, ked som kvoli tme prehliadol asi meter hlboky vymol, podsmykol som predne aj zadne koleso, ale nejakym zazrakom som ostal lavou rukou visiet za stromcek nad vymolom a v pravej ruke som drzal za roh bike. Chvalabohu sa mi nic nestalo, ale nerad by som to opakoval.

Zdar!
14.07.2006 - 14:41:39
00
Ked som zacinal z bajkovanim dost rokov dozadu mal som jeden fajny navrat lesom potme za kamaratom co poznal, alebo sa aspon tvaril ze pozna, cestu ale najvacsia sranda bola ze len za svitu mesiaca bez svetiel ;))) Sak aj nasa rychlost bola miestami tomu umerna - ale ked poznas cestu a je spln niekedy vidis dost, co sa uz samozrejme neda povedat ked vojdes do lesa alebo tiena stromov.
14.07.2006 - 16:12:22
00
stastny to clovek haha
mne sa stala podobna vec za svetla pri zjadzde z baby... :D
len s tym ze som sa zachytil na strome ale bajk isiel dalej.. :D
som nevybral jednu zatacocku...

inak co sa tyka tej tmy treba mat dobre svetla co ine dodat...
14.07.2006 - 16:12:50
00
Inak v noci chodim s :idea: halogenom :idea: akurat nabrat na bajku medokys aby som sa vyhol borcom na autach s bednami prazdnych flasiek a sportovymi postavami. A ledkove svetlo niekedy pribalim ako BACKUP keby mi dosli nahodou na svetle baterky.
14.07.2006 - 16:15:23
00
tak tak
diodka je taka zaloha skor...
na betonku akurat postaci v lese je to s nou uz dost na hrane...
14.07.2006 - 20:10:58
00
V noci dajte lesu pokoj. Každý potrebuje trochu kľudu. Aj zver.
Ak sa bude jazdiť aj v noci, tak sa nečudujte, že bikerov nebude mať nikto rád. Dokonca si myslím, že je dosť poľovníkov a lesákov, ktorí by neváhali niekde okolo vás to pustiť na vystrašenie.
(ja by som s nimi súhlasil)


mas pravdu..ale moze to dopadnut aj horsie..napr. si zmyli bikera s dakou zverinou..a bude mat hustu trofej..:(

samo pokial nesvietis ako vianocny stromcek..;)
17.07.2006 - 22:32:12
00
keyboard_arrow_up