Johny super fotky. Bolo fakt super, preto to treba zopakovat.

Predbezne tento piatok, rovnaky cas, no tentokrat opacnym smerom a to Kacin, Kolibu alebo daco v okoli. Tam to ja skoro vobec nepoznam preto znalejsi navrhnite trasu. Myslim ze do cca 30km uplne staci, tak ako naposledy. Opat upravy trasy budu prebiehat na vyjazde podla nalady.
18.05.2009 - 14:34:57
00
tmax je minimalne polosamovrah :D ale respect ze aj bez svetla si to dal!! :)

pozeram ze ako jedinemu mu bolo dost teplo na hole kolena :)

Johny super fotky. Bolo fakt super, preto to treba zopakovat.

Predbezne tento piatok, rovnaky cas, no tentokrat opacnym smerom a to Kacin, Kolibu alebo daco v okoli. Tam to ja skoro vobec nepoznam preto znalejsi navrhnite trasu. Myslim ze do cca 30km uplne staci, tak ako naposledy. Opat upravy trasy budu prebiehat na vyjazde podla nalady.

tymto smerom by som sa pridal aj ja. tento piatok to vsak kvoli maratonu v PE nepojde :(
18.05.2009 - 14:45:11
00
Predbezne tento piatok, rovnaky cas, no tentokrat opacnym smerom a to Kacin, Kolibu alebo daco v okoli. Tam to ja skoro vobec nepoznam preto znalejsi navrhnite trasu. Myslim ze do cca 30km uplne staci, tak ako naposledy. Opat upravy trasy budu prebiehat na vyjazde podla nalady.

Tam máš ešte viac možností ako na D.Kobyle. Kačín-Malý Slavín-Biely kríž a späť cez Kamzík do mesta alebo na Železnú - jednoduchší variant. Asfalt alebo les, alebo aj aj. Komu nebude stačiť, tak si to dá ešte hore na D.Kobylu. :)
Do piatka ešte času dosť. A samozrejme podľa počasia. Ale predbežne sa hlásim. :wink:
18.05.2009 - 15:56:14
00
predbezne sa pridavam aj ja, a tmax to vymakol celkom dobre s tymi kolenami, bolo strasne teplo :D teda mozno cesta domov uz bola trochu chladnejsia...
18.05.2009 - 17:36:48
00
Teplo bolo celý čas, teda bolo nejako "dusno". Na piatok sa hlásim, ak mi niekto posvieti zozadu. :D Ale asfalt bojkotujem (okrem nutného minima). Čím viac singlov a technických pasáží, tým lepšie.
18.05.2009 - 19:49:16
00
Sákriš, to sem píšem len ja? :P Kde, kedy (štandard?) a kam dnes?
22.05.2009 - 09:32:18
00
ja by som siel, mozno aj Ludy. 21:00 pod cervenym mostom??
22.05.2009 - 11:33:23
00
Mal by sem napísať "hlavný organizátor" tj Marek65, že čo a ako :) .
Ale myslím, že ako píše johny_viper, tak to by mohlo byť, ale nechcem zakríknuť počasie. Trasa by sa mohla aspoň predbežne naplánovať teraz, aby bolo viac času potom v teréne :) .
Môj návrh : štandardne cez Kačín, alebo trasou toho maratónu (asi green bike) nad Kačín, ďalej na Malý Slavín. Podľa mňa dve možnosti : ďalej na Biely kríž alebo cez Spariská na červenú a na Kamzík.
Napíšte iné možné trasy.
22.05.2009 - 12:01:35
00
"Hlavný organizátor" to už aspoň bude mať zorganizované. Má na to ľudí. :P Počasie bude OK, toho sa báť netreba. Stretko pod Červeným mostom na parkovisku, teda najlepšie pri turistických tabuliach o 21:00. Pekná cesta je ináč spod mosta lesom pozdĺž asfaltky (červená?) a Ďalej červenou na Kačín (singel, nie asfalt). Potom napr. klasicky lesnou cestou cez Malinský vrch na Malý Slavín, tam buď cez Slivu smer Kamzík/Železná (singel k sanatóriu+nový singel, to by mohlo byť zaujímavé po tme :D ) alebo ako vravíš wukie, potiahnuť z Malého Slavína singlom na žltú a po nej na BK. Odtiaľ podľa chuti a času sa môže ťahať šnúra po asfaltke dom.
22.05.2009 - 12:20:38
00
Zdravim...oslovil ma napad nocneho jazdenia (vdaka Tmaxovi)...mam sice iba svetlo na bajku, zozeniem este celovku, ale najskor by som si zmeral sily cez den, ked ma niekde nechate, aby som aj domov trafil ;o)) navyse mam teraz svalovku, som trosku viac trenoval ako nohy vladzu. Nabuduce sa urcite rad pripojim. Dnes si musim dopriat oddych....cez vikend snad bude nejaka kvazi spolocna "action" z fora
22.05.2009 - 13:43:36
00
Toto nie je tréning, ide sa podľa najslabšieho. Samozrejme zopár "únikov" asi bude, ale len také vybujačenie sa. Čakáme sa. Kto sa bojí, nech nejde do lesa (dnes večer). :twisted:
22.05.2009 - 13:55:53
00
Noo takze plne suhlasim s Tmaxom.

Stretko 21:00 pod Cervenym mostom. Trasa zhruba ako navrhol Tmax, potom upresnime pocas vyjazdu. Tempo bude podla najslabsieho, cize nikto sa nebojte prist, cim viac tym lepsie. :) Vyzera to tak ze nas bude opat celkom hojny pocet (asi aj viac ako minule).

Johny dufam ze fotak do batozka pribalit nezabudnes.
22.05.2009 - 15:54:05
00
no vahal som ci vezmem, ale teda bude tam, tentoraz aj s kablom :)
22.05.2009 - 16:33:35
00
Čo hovoríte na aktuálne počasie?
Neviem neviem :?:
22.05.2009 - 18:03:26
00
Su sice mraky ale snad prsat z toho nebude. Aspon teda odomna z okna to nevyzera nejak tragicky.

Inak dubravcania zrusili svoju ucast. Mozno pride jeden.
22.05.2009 - 18:17:50
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up