tak, v nedelu: Mytna-Divin-Podrecany-7chotarov-tuhar-Budina-Divin-Mytna. hlasime vsetko zjazdne a takmer suche...

No tak pekne ste si teda dali :)

Michal_LC: super fotky ;) akurátne sa čudujem, že si toľko nafotil aj cestou dole do Podrečian :D lebo ja to len prefrčím dolu (dá sa aj za 10minút byť dolu pri dome 8) ), nestojím nikde :D a ja by som to nenazval, krásny listnatý zjazdík, bo nevidno pod listy, čo sa tam nachádza,no a sa nedá ísť tak rýchlo, ako keď je ich pomenej :D ale aj tak mám rád ten zjazd :inlove: snáď zajtra dôjde balík a už dám dokopy bike a v stredu dakde vybehnem kus aj ja...
19.03.2012 - 23:44:27
00
Michal_LC: len davaj fotky aspon si pozrieme zname miesta pekne zachytene, lebo mi nestihame fotit alebo len mobilove :)
Tixy16: len pekne skladaj aby sme mohli ist testovat :D
20.03.2012 - 10:13:20
00
ano Tixy, skladaj a potom napis ako to chodi s tym ramom. cakame a tesime sa...
@Michal: jasne ze sem hadz fotky, aj koli ostatnym, aby videli, kade jazdime...
20.03.2012 - 19:08:45
00
No tak pekne ste si teda dali :)

Michal_LC: super fotky ;) akurátne sa čudujem, že si toľko nafotil aj cestou dole do Podrečian :D lebo ja to len prefrčím dolu (dá sa aj za 10minút byť dolu pri dome 8) ), nestojím nikde :D a ja by som to nenazval, krásny listnatý zjazdík, bo nevidno pod listy, čo sa tam nachádza,no a sa nedá ísť tak rýchlo, ako keď je ich pomenej :D ale aj tak mám rád ten zjazd :inlove: snáď zajtra dôjde balík a už dám dokopy bike a v stredu dakde vybehnem kus aj ja...


Pridávam sa tiež, Michal_Lc,veľmej dobre ,len tak ďalej :y:

Tixy16- Radenie hapruje?
Omrkni bovden a lanko- TAM BY MAL BYT PIŠKÓT V PUDINGU. :smirk:
Tiež sme boli,trošku omrknuť Málinec, v sobotu tušim.
Príloha:
orange nostalgy.jpg
orange nostalgy.jpg 57.67 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
traja panáci a strom.jpg
traja panáci a strom.jpg 396.54 KiB thumb_up0thumb_down

21.03.2012 - 19:51:38
00
Hehe,tak dakujem pani,som rad,ze vas fotky neotravuju ale tesia :y: Tak ze tolko pofotim ma asi viacero pricin napr. ze moja cyklomania zacala len zhruba pred 3/4 rokom,niekedy koncom minuleho leta,takze su pre mna zatial vacsina cesticiek novych,zaujimavych,tak sa ich snazim zachytit.Ako napriklad zjazdik 7 chotarov-Podrecany.Neviem kedy sa tam totizto znova dostanem a ci vobec :lol: Ked uz tych foto budem mat aj ja za kufor,mozno budem aj ja viac jazdit ako fotit ;) vacsinou sa ale nemam kam ponahlat tak si to vychutnavam.

Horsie je,ze aj mna dako koleno zacalo zlostit :( dufam ze je to len pretazenie a nic vazne.Aj koli tomu som si dnes dal len cisto,90% asfaltovy vyjazdik,ziadne stupaky :) na asfaltovacky by to ale rozhodne chcelo minimalne trekovy bajcik :lol: nevadi,islo to aj bez neho.Isiel som si omrknut smer Poltar-zelene,Rovnany,Uhorske,Krna :-) Obdivujem ludi,co jazdia vyhradne cestu,lebo Kalino-Breznicka-Poltar,to bol cisty adrenalin kluckovat popri autach :lol: Potom to uz ale od Zeleneho islo.Chcel som ist pozret aj Rovniansku Gastanicu,no ako som zistil a neviem preco ma to nenapadlo,hned ma uvitala tabula,SUKROMNY POZEMOK,ZAKAZ VSTUPU :lol: Potom som zasiel kuknut uplne krasne miestecko vodna nadrz Uhorske.Tam som uz velmi davno nebol.Nikde nikoho nebolo,takze to bol uplny relax sledovat ten klud.A potom som este zasiel kuknut dedinku panu bohu za chrbtom zvanu KRNA :-) je to posledna dedinka na trase,dalej idu uz len lesne cesty :lol: Svojho casu sme tam chodili na kamaratovu chalupu,hehe,vtedy este aj tych par miestych obyvatelov malo zrejme chut odist :lol: Zjedol som svacinku,vychutnal si ten klud vidieka a pakoval domov.Odjazdene 63,41Km.Pripajam aj foto,asi sa tam tak skoro nedostanem hehe..bajku zdar 8)

Prílohy:

Komentár súboru: Aj ja by som sa radsej vozil po vrchoch,ale tak inokedy..
IMG_4119.jpg
IMG_4119.jpg 198.91 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Aspon jedna z Krnej,zvonica pri fontanke..
IMG_4118.jpg
IMG_4118.jpg 228.68 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Ohrada pre cierne kravky,dobrych 40 kuskov tam bolo,aj vratane malickych teliatok..utesene,iny veget tam maju aj s posedom hehe..
IMG_4117.jpg
IMG_4117.jpg 213.16 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Par km pred Krnou,popri ceste ohrada s kravkami ciernymi..
IMG_4116.jpg
IMG_4116.jpg 221.42 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: JDEME DO HOR!hehe nadherne prostredie a hlavne klud..
IMG_4115.jpg
IMG_4115.jpg 200.14 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Nova asfaltka od nadrze do Uhorskeho..
IMG_4114.jpg
IMG_4114.jpg 202.86 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Uplny klud,nikde nikto,Uhorske
IMG_4112.jpg
IMG_4112.jpg 209.03 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Co k tomu dodat,pohoda-klidek-tabacek hehe..
IMG_4111.jpg
IMG_4111.jpg 213.89 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Vodna nadrz Uhorske..
IMG_4110.jpg
IMG_4110.jpg 221.09 KiB thumb_up0thumb_down

22.03.2012 - 21:09:20
00
Zdravim. Hlasim sa znova ohladom nasho ubytovania cez Velku noc v okoli Cerovej vrchoviny. Obrucna Rekreacne stredisko je asi tiez mimo (ponukaju iba dost drahy hotel), penzion Pohansky hrad v Novej Baste je este v hre...
Nejake nove informacie ohladom ubytovania? Neobjavili ste na potulkach okolim nejake ponuky v sukromnych domoch alebo chatach ?(ako to byva v turisticky casto navstevovanych oblastiach, kde je toho plno)
Nech to uz uzavrieme a zacneme planovat definitivne trasy. :nod:
Dakujem.


Zdravím,
soráč, po zime mám totálne zmasakrovaný bajk, tak ani na fórum nechodím. Našli ste nakoniec nejaké ubytovanie? Ak by ste chceli, vedel by som Vás ubytovať v Šiatorskej Bukovinke a ak si dám dokopy bike, tak by som s Vami aj čo-to pojazdil. Niečo málo o trasách nájdete tu: http://www.siatbukovinka.sk/pre-turistov/cyklistika.html , ale to je naozaj len zlomok reálnych možností kvalitného bajkingu tu v okolí. 4-5 ľudí je síce dosť, ale snáď by ste sa u nás nejak pomestili :D
22.03.2012 - 22:30:17
00
dnes: LC-Podrecany-Divin-Tuhar-Budina-Tuhar-7 Chotarov-Podrecany-LC. 99% offroad... Co chalani? Pacilo sa? ja ledva chodim. zajtra uz iba kratke pobrazdenie lucenskeho lesa.
24.03.2012 - 17:27:23
00
Tak dnes som zase o zazitok bohatsi :-) Idem na bajk,vravim si skusim okruznu okolo Ruzinej.Po par metroch ma ale vetrisko vyviedol z omylu,tak som zmenil plan na 7 chotarov od Podrecian.V lese aspon ten vietor tak nevadi.No uz cestou hore mi zacal strajkovat lavy pedal(mam platformy ci ako sa to pise),zadrhaval sa a tazko sa otacal.Zastal som,pobuchal som po nom od boku tak sa trocha rozhybal, no zacalo to skriet znova, tak som to ignoroval a pretacal ho nasilu.Vysiel som hore,zapisal sa do knihy a vybral sa smerom na Tuhar.A cestou dole to prislo,ten vydr..ny pedal sa mi vykrutil z kluky a to dost drasticky,este aj zavit mi to kus strhlo.Samozrejme ze kluc na pedale nenosim,ved naco aj,sak ono sa to same nevykruti hehe.Skusal som to rukou dotiahnut, ale ani nahodou a aj keby,pedal sa tazko krutil tak by to vyznam nemalo.Tak som od pol cesty 7 chotarov do Tuhara a potom smer Stara Halic,Tomasovce,LC isiel na jednom pedali stylom kolobezka-volnobezka.Esteze je to vsetko dole kopcom a tak to islo takmer samo na volnobeh,dobrych 20km :lol: Zazitok :lol: Dnes bolo aj dost chladno,slnko skupe a myslim,ze oproti na kopcoch je aj nejaky ten sneh,asi novy neviem.Dufam,ze aspon nebude velka skoda na klukach a coskoro som zase bajkovo pozitivny.Ozaj,dnes som ani fotak nebral a hned aj nejake zvery boli v okoli.Konecne sa aj bociany objavili,videl som 2,chudence,take znicene po tom navrate z tej dialky.Este som videl 2 srnky hore kopcom a viac kusov,asi 5 smerom dole,tesne pred tym ako som prisiel o pedal.A dole pri vychode z lesa som este narazil na lisku,krasne zvieratko :-) Premyslam,ze by som rovno skusil prejst na SPDcka,lenze to nepoznam,neskusal som ich este,neviem ci by som si na to navykol.Musim este kus nastudovat okolo toho :geek:
27.03.2012 - 20:57:47
00
chod urcite do SPD, ked raz skusis, uz nebudes chcet ine, teda mozno okrem ineho naslapneho systemu...
27.03.2012 - 21:25:15
00
Michal_LC: Tak to bola smola, osobne nepoznam nikoho co by nosil aj vidlicove kluce na pedale :D Co sa tyka SPD, treba skusit ale vyhody myslim prevysuju minusy.
28.03.2012 - 15:23:42
00
Hehe no ved prave,ani mna by ani nenapadlo trepat so sebou vidlicovu 15ku :D a uz vobec by ma nenapadlo,ze sa take nieco moze prihodit.Dnes som sa na to mrkol.Neviem ako,ale zrejme sa uvolnila kontra matka a tym padom ako som pedaloval tak sa ta prva matka dotahovala az to riadne zadrhlo a pak sa pedal vykrutil z kluky.No neviem,premazal som to,nasteloval,podotahoval a uvidime ale chvilu asi predsa len nejaky ten kluc prihodim do batozteka :lol: kdyby neco.Kluke nastastie nic extra nieje len z kraja trosku zavit.Tak myslim ze prechod na SPD sa este na chvilu odklada,aj tak o tom este niesom presvedceny,neviem si to dost dobre predstavit v terene,ako sa poznam,hned prva jazda by mohla dopadnut nemdobre :D
28.03.2012 - 21:07:22
00
nespekuluj a daj si SPD. neskor sa mi podakujes... :D
29.03.2012 - 14:23:44
00
predpokladam, ze sa cez vikend pojde niekde. kto z lucencanov sa prida ku cykloklubu mytna?
30.03.2012 - 10:07:32
00
zalezi od pocasia - zatial to nevyzera priaznivo :)
30.03.2012 - 12:28:55
00
Tak včera sólo výjazd, síce "trošku" fúkalo,ale aj tak bolo dobre :) Hneď v prvom kopci teplo,som musel zhodiť jednu vrstvu,dolu do Cinobane som musel šlapať,aby som nezastal a ma nesfúklo z biku, cestou na Hrnčiarky aj sneh poletoval vo vetre :D Zjazd do Kotmanovej fajn, len kus chladno, výšlap na Tuhár fajn,až horúco mi bolo a pomaličky na 7 Chotárov,hore fúkalo dosť kvalitne. Zjazd do Podrečian fajn,len miestami nafúkané kopy lístia :( Pridávam aj zopár foto z :mp: a tu je trasa ;)

Príloha:
Komentár súboru: 7 Chotárov
IMG_20120401_135351.jpg
IMG_20120401_135351.jpg 959.8 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
Komentár súboru: pohľad do doliny
IMG_20120401_132607.jpg
IMG_20120401_132607.jpg 346.57 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
Komentár súboru: Tuhárska križovatka
IMG_20120401_131343.jpg
IMG_20120401_131343.jpg 580.21 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
Komentár súboru: medzi Dobročou a Mýtnou
IMG_20120401_124600.jpg
IMG_20120401_124600.jpg 484.6 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
Komentár súboru: odtiaľ som prišiel :)
IMG_20120401_124033.jpg
IMG_20120401_124033.jpg 392.66 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
Komentár súboru: Drevo na Hrnčiarkach
IMG_20120401_122430.jpg
IMG_20120401_122430.jpg 329.93 KiB thumb_up0thumb_down

02.04.2012 - 11:46:26
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up