Ochlasti :lol: ...
07.10.2007 - 10:50:18
00
zatial čo vy ste točili na javorinu my s tonym sme točili v krčme ... inak cochvila pride ocakava fotka torty pre ucastnikov vtacnika :)

Prílohy:

PICT0304.JPG
PICT0304.JPG 232.87 KiB thumb_up0thumb_down

07.10.2007 - 11:05:48
00
No tak prvy raz som vynechal taketo nieco stve ma to ale vsetky okolonosti boli proti bike zdravie atd.
Ale buduci rok nejako na jar povymyslam streky a rozvrhneme ich pekne pocas celeho roka aby sa nekrizili datumy maratonovy na ktore pojdeme atd.
Tento rok jak to vidim tak uz asi nikde nepojdem pocasie tma vzdialenosti jedine tuto po okoli ale mohli by sme uskutocnit volaco po tribci ako tuto jar sme povedali ze dame aj na jesen dufam ze aj matt zatedy poriesi bike a mohli by sme dat nieco take mensie :twisted: :idea:
07.10.2007 - 11:53:01
00
Isto vsetci potvrdia, ze takmer celu trasu sme presli bez zosadnutia z bicykla, stupanie na Javorinu bola uplna malina,


A co usek po zelenej Brusne - Machnac. Tam to podla mapy vyzera na tlacenie minimalne na 1/3 useku. Da sa to naozaj dat v sedle?
07.10.2007 - 16:07:08
00
dutchman!!! kurnik sopa, popis k tym fotkam bol jak "Chose v zalive" :twisted: :P
ja len skromne dodam: blata na hovado :roll: . 3/4 trasy som "preplavala" lahkym kraulom stylom LTT (Len Tak Tak) alebo HT (Hnede Trenky) :oops: . Ale verte ci nie ja som nehodila drzku (!!!) :twisted: . boli tu ini uspesni adepti ... ale nech sa priznaju sami :P :twisted: .

a este dutchman k trase - to fakt (???): Elevation Gain (m) +2,331 / -1,754

neviem preco, ale dneska sa ledva pohybujem, nepomohli ani tie 4 regeneracne borovicky vcera na zaver :shock: :oops: . ale vylet prenadherny, fakt skvely, super partia, dobra nalada, pekne vyhlady, super zjazdy, dobre pocko. dakujem chlapcom, ze ma cakavali, dudko sa po mna dokonca vratil tesne pred vrcholom Javoriny (uz som bola na totalku). mrzi ma, ze za krasny rychly (chrtacky) zjazd sme vsetci (a hlavne ja :( ) od dudka podostavali pat velkych minusiek. velke diik Martinovi, ktory na zaver v zjazdoch "zbieral" (=daval na mna pozor :oops: ). Lagondovi obrovske cmuk na licko za tortu!!! ano priatelia bola torta, bola Danka.

pointer, tak moc ma to mrzi, ze si sa neskor nepridal, nestihli sme ta spoznat - my co sme te neznali :roll: :wink: . saldi - nozka sa ma dobre? inak dobre ze si s nami nesla, to by nebolo nic moc na ten kotnik :roll:

ps: moje fotky budu az ked sa vratim, bo instalacku pripojenia tel do notebooku mam doma :(

ps2:Little Fox, Tony, veru nenudili by ste sa na tomto vylete, Dudo vam nasiel sparring partnera, a vy dvaja nikde :( :twisted: skodaaa prevelika skodaaa
07.10.2007 - 18:51:10
00
Pozeram, ze ste sli skoro to co sa pojde buducu sobotu s cembou http://cemba.cz/clanek.shtml?x=909 :) Tam by sme mali byt aj my z daleka;)
07.10.2007 - 19:32:24
00
To Palo TT: My sme mysleli ze sa to cele v sedle dat neda, ale Martin nas presvedcil o opaku :D Niekedy pri pive prezradime viac...

To Danka: Som bol prekvapeny, ze pri tej unave a po borovickach som bol vobec schopny nahrat fotky na web... Zaludok, ktory po celodennom poste na musli tycinkach ocakaval nieco tuhe a teple, dostal davku borovicky a piva, a velmi rychlo to vsetko stihol preniest do krvi :D Takze mozme byt radi ze bol aspon Chose v zalive 8)

Prevysenie odhadujem na 2000-2150m, Motionbased vzdy trosku nadsadi... Aj tak Ta obdivujem, ze si to takto zvladla, bolo to dost obtiazne 8)

Ano, drzku som hodil napriklad ja, predne koleso zostalo v jarku medzi dvoma kamenmi, avsak moja telesna schranka silou-mocou pokracovala dalej... Este ze to lagonda za mnou stihol ubrzdit, lebo by som mal na krku otlacok jeho pneumatiky :D

Okrem toho nas pobavili traja fesni vlciaci, ktori sa rozhodli branit svoje teritorium, do ktoreho sme sa votreli :shock:
07.10.2007 - 20:04:14
00
Pozeram, ze ste sli skoro to co sa pojde buducu sobotu s cembou http://cemba.cz/clanek.shtml?x=909 :) Tam by sme mali byt aj my z daleka;)

Dijck, ale Velke Karlovice su v Javornikoch, nie na Javorine.
07.10.2007 - 20:08:57
00
Okrem toho nas pobavili traja fesni vlciaci, ktori sa rozhodli branit svoje teritorium, do ktoreho sme sa votreli :shock:


Nebolo to pri stupani na Machnac? Raz nas tam tiez prekvapili, isli sme dole a oni sa rozbehli za nami. Nebolo mi vtedy vsetko jedno..kamosovi spadli v tom divokom uniku okuliare a musel ich potom hladat...
07.10.2007 - 20:45:16
00
Pozeram, ze ste sli skoro to co sa pojde buducu sobotu s cembou http://cemba.cz/clanek.shtml?x=909 :) Tam by sme mali byt aj my z daleka;)

Dijck, ale Velke Karlovice su v Javornikoch, nie na Javorine.



LOL ... "zemepis on nerád mával, na hodínach vždy spával"
07.10.2007 - 20:47:12
00
Prevysenie odhadujem na 2000-2150m, Motionbased vzdy trosku nadsadi... Aj tak Ta obdivujem, ze si to takto zvladla, bolo to dost obtiazne 8)

Ano, drzku som hodil napriklad ja, predne koleso zostalo v jarku medzi dvoma kamenmi, avsak moja telesna schranka silou-mocou pokracovala dalej... Este ze to lagonda za mnou stihol ubrzdit, lebo by som mal na krku otlacok jeho pneumatiky :D

Okrem toho nas pobavili traja fesni vlciaci, ktori sa rozhodli branit svoje teritorium, do ktoreho sme sa votreli :shock:


ak 2000m prevysenie, tak potom waau 8). a ...kujeem :oops: :oops: :oops:

heh, ked som videla lagondove predne kolo zakliesne do tvojho ramu, tak som ocakvala ze vyjdes z toho horsie 8) .

vlciaci - ked som skamenena strachom pozerala na nazurenych vlciakov jak im pena z papule strieka, ....natiekla mi medzitym voda z kaluze do tretry :cry: :oops:

ps: a velke cervene plus dutchmanovi za navrh trasy, casu a datumu :oops: :oops: :oops:
07.10.2007 - 20:49:35
00
pointer, tak moc ma to mrzi, ze si sa neskor nepridal, nestihli sme ta spoznat - my co sme te neznali :roll: :wink: . saldi - nozka sa ma dobre? inak dobre ze si s nami nesla, to by nebolo nic moc na ten kotnik :roll:
clenok je namieste a zajtra musim do prace, takze snad uz nebude boliet a dufam, ze najdem vhodnu obuv :lol: cely vikend som oddychovala, takze mal by byt v poriadku. Mrzelo ma, ze kvoli mne prisiel (Michal) pointer o vylet, no aspon som sa nenudila dvojhodinovym cakanim na vlak a pomohol mi s hladanim vapky.. no nenasli sme, tak ma pozval na kofolu. Dakujem! Snad nabuduce..!
07.10.2007 - 20:57:52
00
Pozeram, ze ste sli skoro to co sa pojde buducu sobotu s cembou http://cemba.cz/clanek.shtml?x=909 :) Tam by sme mali byt aj my z daleka;)

Dijck, ale Velke Karlovice su v Javornikoch, nie na Javorine.


No to je toho:) Ale samozrejme, mea culpa... Su to dost podobne nazvy a v tej lokalite som nikdy nebol...:)
07.10.2007 - 21:11:24
00
Pozeram, ze ste sli skoro to co sa pojde buducu sobotu s cembou http://cemba.cz/clanek.shtml?x=909 :) Tam by sme mali byt aj my z daleka;)

Dijck, ale Velke Karlovice su v Javornikoch, nie na Javorine.


No to je toho:) Ale samozrejme, mea culpa... Su to dost podobne nazvy a v tej lokalite som nikdy nebol...:)


tak nemudrujem ;) a vyhnem sa podobnej "banalitky" :)
07.10.2007 - 22:51:58
00
Tu je video s jamou, vodou a listim, ktore som vam na vyjazde spominal :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=qGkeIQmC7IA

Len aby to nezacalo vznikat u nas ako Ficova pomsta bikerom :evil:
07.10.2007 - 22:58:15
00
cron
keyboard_arrow_up