Dnes som bol na Kamziku a odtial po cervenej az na Biely Kriz. A hned na prvom useku je pekny zjazd - asi 5 metrov od somarskej luky sa vojde do lesa a nejde sa po cervenej ale hned dolava (paralelne s asfaltkou) a na cervenu sa to napoji neskor.

Nadherny pohodovy zjazd, akurat ze dnes sa tam objavili polena krizom cez cestu. :shock: Najskor som myslel ze ok, spadol konar zo stromu, ale ked uz som obchadzal/preskakoval asi 10ty, ktory bol presne v strede a presne kolmo na cestu tak mi to bolo divne... :evil: Dalej po cervenej ich uz bolo menej (na tom hornom useku tak kazdych 5 - 10 metrov jedno) ale stale sa tam objavovali. Isiel som tade aj vcera a este to tam nebolo.

Ludia nenasrali ste niekto vcera nejakeho zakomplexovaneho chodca/lesnika alebo niekoho podobneho? V kazdom pripade si davajte pozor pri tom zjazde...
10.09.2007 - 20:35:20
00
Mne sa toto stalo aj v okolí piešťan. Najskôr som myslel že to je bordel v lese ale potom to je už moc systematické.. Šli sme na topoľčiansky podzámok a krížom cez lesnú cestu odrezaný strom. Boli tam aj lesníci a tvrdili že to je kvôli motorkárom ale ja som si tam skoro drzku rozbil. Takže ďakujem.
10.09.2007 - 20:42:59
00
Hmm... tak teraz to je na mieste kde som motorkara v zivote nevidel, a myslim ze tade ani ziadny nechodia. A keby aj tak to boli take polena/konare nie cerstvo spilene ale uz starsie. A tie motorkar so svojou vidlou prejde ani si to nevsimne... akurat na biku si na tom v rychlosti niekto moze nabit papulu...

To tam urcite niekto dal naschval specialne proti bikerom, :evil: neviem ale ze co z toho ma. Lebo ta vrchna cast, tak tam ani vela chodcov nechodi, kedze znaceny chodnik ide kusok pod tym.
10.09.2007 - 20:50:55
00
Zemo, vitaj v realite. Toto sa deje uz dlhe roky...

Inak pokial su tie polena +/- kolmo na smer jazdy je to este relativne v pohode. Proste das jump a ides dalej. Horsie by bolo, keby si ti kreteni, co tam tie polena davaju uvedomili, ze pre bikerov su ovela neprijemnejse a nebezpecnejsie haluze polozene pod ostrejsimi uhlami. Verim, ze sa tu tito kreteni nenachadzaju a nezoberu tento moj prispevok ako navod...

Zdar!
11.09.2007 - 08:13:08
00
keyboard_arrow_up