Prečo som sa nezúčastnil cyklozrazu Kellys camp 2008
Cena pobytu 4% [ 2 ]
Lokalita 20% [ 10 ]
Termín 20% [ 10 ]
Nevedel som o akcii 16% [ 8 ]
Nemám záujem o takéto akcie 14% [ 7 ]
Iné 27% [ 14 ]
Celkový počet hlasov : 51
V nedeľu skončil 1. ročník cyklozrazu pod názvom Kellys camp 2008, ktorý organizoval MTB club SPIŠ v Poráčskej doline. Hoci sme príprave venovali max času, vyskytli sa maličké problémy, ktoré by sme radi v budúcom ročníku odstránili. A samozrejme by sme privítali väčšiu účasť bikerov. Preto sa snažíme analizovať malý záujem o túto akciu a vyvodiť z toho nejaký uzáver. Vopred ďakujem za Vaše odpovede, návrhy a pripomienky.

Prílohy:

plagat.jpg
plagat.jpg 168.54 KiB thumb_up0thumb_down

17.06.2008 - 10:33:25
00
Picasie , prechadnutie a hadaj kdo kdo si spravil dovolenku namiesto mna ?! :evil:
17.06.2008 - 10:43:23
00
Picasie , prechadnutie a hadaj kdo kdo si spravil dovolenku namiesto mna ?! :evil:

Jasne dovody ako zdravotny stav, pracovne vyťaženie sa niekedy nedaju ovplyvnit. Toto uplne chapem ale podstatne pre mna je ci si vobec o tom uvazoval.
17.06.2008 - 10:47:31
00
Tému s touto sešlosťou som asi celý čas prehliadal...
17.06.2008 - 10:48:49
00
Jasne , moc som chcel ist najme testovat biky ako si slubil.
17.06.2008 - 10:49:15
00
1. tento rok nemam na take akcie cas - prerabam barak
2. pre Trencanov je to dost od ruky zrejme by bol trocha problem s dopravou - nemame nikto tak velke auto kde by sa voslo par bikerov aj bikmi na strechu.
3. neviem ako by to bolo so zaujmom u ostatnych Trencanov, kazdy ma toho v dnesnej dobe vela a je rad ked moze ne bike vypadnut aspon v nedelu a par krat do tyzdna
17.06.2008 - 10:51:15
00
Termin bol v konflikte s inym pracovno-relaxacnym pobytom. Ak by ste ponechali povodne planovane obdobie na konci juna, tak ma tam mate aj s mojimi chybami a zlozvykmi :).
17.06.2008 - 11:00:46
00
TO ROpa : vzdialenost neriesim dosla partia z Bratislavy ( mali to dalej). Vlaky premavaju a odvoz zo Spisskej na Porac sme mali vyrieseny pre kazdeho kto by prejavil zaujem. Bolo to popisane v Podmienkach ucasti na klubovej stranke.
TO Whiteboss : Tema tu visela od zaciatku roka, pozvanka bola aj na hlavnej stranke Mtbiker, Bikemagazin, TRM.
17.06.2008 - 11:00:59
00
Termin bol v konflikte s inym pracovno-relaxacnym pobytom. Ak by ste ponechali povodne planovane obdobie na konci juna, tak ma tam mate aj s mojimi chybami a zlozvykmi :).

Termin sme museli korigovat kvoli vytazenosti RS a do uvahy sme brali aj terminy maratonov.
17.06.2008 - 11:02:43
00
Moja neucast bola z jednoducheho dovodu: nova vidla, kotuce, kolesa. Preto aj maratony vyradujem. Inac by som sa rad zucastnil, snad na 2. rocniku. Z fotiek a debaty vyzera, ze to bola paradna akcia.
17.06.2008 - 11:07:55
00
Tému s touto sešlosťou som asi celý čas prehliadal...

Velka skoda. Inak aj v Kristiane sa o tom hovorilo. Prisli ste s braskom o vela...
17.06.2008 - 11:09:37
00
Tiez som chcel ist, akcosku som mal zapisanu aj v planovaci akcii ktorych sa chcem zucastnit, ale vzhladom nato ze za posledne tri mesiace boli dva tyzdne ked som mal dva dni volna v tyzdni nebolo nato akosi casu. Preto som nebol ani vo Varine, i ked prave ten vikend som mal volny radsej som isiel s priatelkou na turu ( to bolo slubene ), do toho Varina ma to uz ku koncu diskusii na fore ani moc netahalo, niektori ludia z fora ma celkom prekvapili a aj ine ma prekvapilo na fore.
Takze to preco ja som nesiel je nedostatok casu. Mal som to pekne naplanovane. Tak max do RK na biku a odtial vlakom. Takze mozno o rok, ak.
17.06.2008 - 11:13:22
00
Nešiel som pretože v tom termíne som nemal za seba pracovnú náhradu. To, že to bolo 400km od môjho domova mi bolo šum a fuk. Na budúci rok ak čas dovolí plánujem ísť.
Pre organizátorov: Ak ste mali oznamy vycapené len na internete tak toto považujem za mínus organizácie. Budúci rok minimálne mesiac pred termínom doporučujem plagáty vylepiť po cyklo predajniach po celom Slovensku. A vedel by som Vám s tým aj pomôcť. Stačí mi poslať trebárs 200 plagátov.


Naposledy upravil Turbi dňa 17.06.2008 - 11:22:02, celkovo upravené 1 krát.

17.06.2008 - 11:20:53
00
TO CHris Sharma toto su dovody ktore uplne chapem, ja si svoj volny cas tiez organizujem tak aby som sa mohol venovat rodine, kamaratom, biku, frajerke :lol: ale mna zaujima ten kardinalny problem.
TO Tmax : ja mam tiez financne suchoty, ale tie doriesim teraz. Prachy to su iba take farebne papieriky co lezia okolo nas, treba iba pozbierat :lol:
TO Turbi : o dovode tvojej neucasti som vedel stym sa nedalo urobit nic, a toto co si povedal o info cez predajne ma napadlo tak pred dvomi tyzdnami, uz sa to nedalo stihat. Dalsie vec su financie na marketing.
17.06.2008 - 11:21:20
00
Pre organizátorov: Ak ste mali oznamy vycapené len na internete tak toto považujem za mínus organizácie. Budúci rok minimálne mesiac pred termínom doporučujem plagáty vylepiť po cyklo predajniach po celom Slovensku. A vedel by som Vám s tým aj pomôcť. Stačí mi poslať trebárs 200 plagátov.
Hoci nie som org. - toto chlapci uz vyriesili a plagatiky budu v sportovych obchodoch; nielen bicyklovych.. Takze zasielku plagatikov mozes ocakavat aj ty.
17.06.2008 - 11:25:41
00
keyboard_arrow_up