Spišských 333 EXTREME

02.08.2013
MTB maratón
Poráčska dolina (Slovensko)

Propozície
Zúčastníš sa na tejto šialenosti? :)
ÁNO, je to skoro isté. 29% [ 19 ]
LÁKA MA TO, ale... 55% [ 36 ]
NIE, takéto šialenstvo nieje pre mňa. 17% [ 11 ]
Celkový počet hlasov : 66
Trasa v lone spišskej prírody, kde som prežil detstvo je krásna a náročná. Štart sa mi pozdáva, 1.deň cca 200 km a po nočnej pauze v sobotu zvyšných 130 km je celkom reálne pre i priemerného MTB -bikera so skúsenosťami z pretekov MTB. Ideálne je absolvovať trať vo dvojici(ja so synom)a nebolo by od veci zabezpečiť čipové karty pre účastníkov pretekov.Nech žijú adrenalínové super 333EXTREME !!!!
02.06.2013 - 09:17:33
00
polna cesta spisske tomasovce -hrabusice je super...ale ked zaprsi neprejde tam ani traktor...
09.06.2013 - 06:32:13
00
polna cesta spisske tomasovce -hrabusice je super...ale ked zaprsi neprejde tam ani traktor...

cigani prejdu ;), ale je pravda ze su tam dobre mlaky, a to som tade siel par dni po dazdoch :)
09.06.2013 - 10:19:09
00
Samozrejme o tomto riziku vieme. Preto je pripravena aj alternativa ze usek Tomasovce - Hrabusice by sa siel v pripade nepriazniveho pocasia co statnej ceste. Nahradna trasa bude vyznacena aj v mape aj vo finalnej verzii tracku pre pretek.

Bol uz vydany plagatik podujatia tak ho tu pridavam.

Prílohy:

Spisskych333_letak_PRINT.jpg
Spisskych333_letak_PRINT.jpg 157.66 KiB thumb_up0thumb_down

10.06.2013 - 08:22:01
00
ahojte, mne stale nejde do hlavy ten neskory start. pre mnohych to bude dvojdnova akcia, ale pre velku cast aj nie. niektori budu prespavat, tym moze byt cas startu podla mojho nazoru celkom ukradnuty, ale pre tych co to pojdu nonstop je start o 5:00, pripadne este skor, velmi vyrazna vyhoda (vid. salzkammergut trophy, nizkotatranska stihacka a podobne ultra akcie). tie 3, 4 hodiny za svetla namiesto v tme su sakra rozdiel. salzka 211km s prevysenim cez 7000m trvala najrychlejsiemu Slovakovi 12hod:45min. startovalo sa o piatej, po jeho prichode do ciela ostavalo do tmy este nieco cez pat hodin a to nebol zdaleka najrychlejsi, vitaz z CZ to dal za 10 a pol hodiny. je naozaj nemozne, aby 333, sice dlhsi pretek ale s o kus mensim prevysenim - pri rozumnom starte (povedzme o piatej) niektori stihli za svetla?

S Palim som to este nerozoberal, no uvedomil som si ze nejake 2 hodky by aj tak nic neriesili. Aj ti najrychlejsi by to nestihli za svetla ale dochadzali by uz potme.
masto: My aj predpokladame ze sam asi by siel malokto, ze kazdy si najde nejakeho sparinga. Nechceme to vsak davat ako podmienku aby sme neznevyhodnili tych co by chceli ozaj ist sami. Opytam sa direktora ci neumoznime tym co chcu startovat ako dvojclenne druzstvo aby dokladovali prejdenie trasy spolocne aby nemusel kazdy za seba fotit kontrolne body.
10.06.2013 - 13:27:48
00
Caute vsetci, vie niekto ako stiahnut tu mapu do mobilu, konkretne samsung nexus
11.06.2013 - 14:08:50
00
Tak tutok je to forum. Myslel som že príspevky boli zmazané a nikto už nič viac nepísal. Písal som asi 4 príspevky do akcií pretekov. http://www.mtbiker.sk/clanky/6235/spisskych-333-extreme.html :) Keďže to je extrém 48 hodinovka, tak nech je tak, ako sa začalo, nemalo by sa všetko úplne prispôsobovať. Štart by mal byť, ako sa naplánoval. Výnimkou je prípadné blato. Ani bicykel už nejde jazdiť, keď to na ňom vyschne. No keby už aj o to išlo.. Umyť v rieke a nosiť oleje. Extrém by bol na 120% resp. pravých 100% bez nadnášania. Týmto by sa len posilnil pravý význam a atraktívnosť pretekov. Ale ja sám blato 2x nemusím. O život to tiež každý nechce. "A že domáci pôjdu domov do postieľky". Som z toho zdrcen. Ale keď to dovolili tak nech. :)
13.06.2013 - 19:05:50
00
Ale ja sám blato 2x nemusím. O život to tiež každý nechce. "A že domáci pôjdu domov do postieľky". Som z toho zdrcen. Ale keď to dovolili tak nech. :)

2 adop.... zrejme naražaš na môj prispevok tak ako som písal po cca 200 km v prvy deň dorazím do Spisskej čisto v teoret.rovine :^) zatiaľ mam teren cesta max. 130 km a mal som toho dosť a vôbec nemam ani šajnu kde prenocujem ale ak už nebodaj pridem na dostrel SNV tak bol by so riadny k...t keby som nocoval pr. na Ilijašovskom kopci 3km od baraku :fubar: :fubar: ty hej ? a ešte ohľadom toho blata z Tomašoviec do Hrabušic...ano po daždi je to tam na prd ale ako pisal SancO da sa isť po ceste a čistulinky.. :!: akurat to bude 333 plus 5.....

PS:ale to všetko za predpokladu že sa zúčastním.. :) ale prvý okruh si vyskušam aby som mal jasno kde budem nocovať |-) |-)
13.06.2013 - 20:32:21
00
Neviem kto to písal. Reagoval som na to z pamäti. No myslím pretek by mal byť rovnocenný pre všetkých. Ale je dovolené opustit trať a vrátiť sa na ňu na dotyčnom mieste. Takže je to najskôr v poriadku./ Neviem aké je tam blato po daždi. Určite by som v tej chvíli išiel najradšej po ceste. Na stránke je jedna fotka a voda po kotúč. Veľmi zlé.
13.06.2013 - 20:39:43
00
No myslím pretek by mal byť rovnocenný pre všetkých

no to by bolo možne, keby bol napr na mesiaci
a nechce sa mi menovat TI x dôvodov prečo...
(kto chce .... hlada spôsob.... kto nechce hľadá dôvod ...)
13.06.2013 - 20:58:57
00
Ok.
13.06.2013 - 21:07:10
00
aj mňa by zaujímalo ako dostanem mapu do mobilu ?
13.06.2013 - 21:29:10
00
aj mňa by zaujímalo ako dostanem mapu do mobilu ?

Ako nič.... Tvoja otázka je ako keby si sa pýtal ako sa cestuje do Košíc.
1, aký máš mobil ?
2, Má gps ?
3, Operačný system ?
4, Aký soft používaš ( mapr. ozi explorer)


a to sú len základné otázky. Skús počítať sekciu o GPS tam sa rozoberaju royne zariadenia a ako ich použiť na navigovanie
13.06.2013 - 21:50:03
00
No myslím pretek by mal byť rovnocenný pre všetkých
...Na stránke je jedna fotka a voda po kotúč. Veľmi zlé.

V com nieje pretek rovnocenny pre vsetkych? Opustit trat a vyspat sa niekde v suchu a teple moze kazdy, je jedno ci doma ci na chalupe u rodicov alebo v penzione.
Ta mini fotecka ktoru spominas je ilustracna, nema to s pretekom nic spolocne.

Co sa tyka map do mobilov, tu je tema o navigacnych aplikaciach pre OS Android.
vase-cyklotrasy/gps-aplikacie-pre-os-android-t23049.html
17.06.2013 - 10:20:00
00
V com nieje pretek rovnocenny pre vsetkych? Opustit trat a vyspat sa niekde v suchu a teple moze kazdy, je jedno ci doma ci na chalupe u rodicov alebo v penzione.

ok. Veď som si domyslel. /ja používam šport-tracker ale neviem či pôjdem. Súbor typ (.dat) Medvedíky sú tam husto?
17.06.2013 - 20:33:15
00
keyboard_arrow_up