Ahojte, cez týždeň sa chystám s deťmi do Telgartu na dovolenku, zrejme aj s bicyklami. Je niekde na okoli zaujímavá, nie náročná cyklotrasa pre deti? Do 30 km a do cca 600vm, jedno dieťa v cyklosedacke.
Nízke Tatry a Muranska planina predpokladám sú náročnejšieho rázu. Ďakujem za pripadne tipy

Orbea Alma M30 2021
ex HaiBike Edition SL 2011 + brzdy Shimano Deore M596

09.07.2021 - 18:48:35
00
Muran je prave jediny idealny, z Cervenej Skaly cyklotrasou az na Velku Luku a spat. Prvy kopec som zvykol tahal na lane (ked boli mensie), ostatne super, momentalne aj bez aut. My sme zo sedla Javorinka potiahli cyklotrasou az ponad Telgart, to uz je 46km a 1.100vm, no moje baby to vtedy dali ako zivotny vykon.

Ostatne smery su narocne a/alebo po frekventovanej ceste.

Este by som skor odporucil bajky do vlaku smer Mlynky-Dedinky a tam sa pomotat a vecer spat - pre decka zazitok.

môj bajk je môj sen

09.07.2021 - 22:06:01
00
Momentálne je práveže dosť veľká premávka od Javorinky na veľkú lúku kvôli uzávierke cesty medzi prednou horou a muranom... Neviem aké staré sú deti, mne padli do oka doliny Muránskej planiny z horehronia, dlhé, relatívne nenáročne, ale popravde, keď tam idem s deťmi, neberem bicykle, je tam toho dosť, že si na bic ani nespomenu, jedine keď tak na vodnom na palcmanskej masi 😁 od telgartu je už aj samotná jazda vlakom zážitkom...
11.07.2021 - 09:02:20
00
keyboard_arrow_up