Mám záujem sa zúčastniť na stretku 19.4. 2008
Ano 54% [ 7 ]
Prišiel/šla/ by som, ale zatiaľ neviem či budem mať čas 46% [ 6 ]
Celkový počet hlasov : 13
Po maratóne by sme zostali na jednu noc vo Svätom Juri alebo by sme sa premiestnili do blízkeho Pezinka kde je väčšia možnosť zapadnúť do nejakej reštiky, pivárne, kaviarne a pod..
Mohol by som dohodnúť nejaké konkrétne ubytovanie poprípade môžem na noc uskladniť akékolvek množstvo bicyklov.
Ak by bola chuť, tak v nedelu by sme mohli ešte spoločne vybehnúť do Malých Karpát.
Hlasujte, dávajte dolaďujúce návrhy ....
25.01.2008 - 10:15:43
00
ak to nebude maraton v blate, kde sa moc vytrapime, preco nie?!
25.01.2008 - 10:17:47
00
Svatojursky bude pravdepodobne moj prvy (pol)maraton v zivote. Na stretku som s vami este nebol a velmi rad by som sa stretol s podobne postihnutymi ludmi ako ja - bike-ovymi sialencami. Urcite neprespim (kedze som z BA a budem autom), ale par kofol a pokecat by bolo fajn :-)
25.01.2008 - 10:26:01
00
tiez som za takuto "srandu". ak by bol zaujem, je mozne vybavit aj tu chatu co je priamo vedla startu/ciela, kde bude aj prezentacia. je tam moznost ubytovania, len teraz neviem ake je tam kapacita. ale je tam spolocenska miestnost, kde sa da spolocensky stravit vecer :lol: pre narocnejsich je samozrejme k dispoozicii horsky hotel eva, ktory je odtial asi 200 metrov.
pocasie zarucit neviem, ale malo by to byt uz len lepsie ako minuly rocnik :)
25.01.2008 - 10:41:44
00
keyboard_arrow_up