Zdravím Vás všetkých, tak ste získali nového člena :D
Vie mi niekto poradiť nejaké pekné a zo začiatku nie moc náročne trasy zo Stupavy niekam?
Budem vďačný za každé info... :oops:
05.07.2009 - 10:58:45
00
Červená na Pajštún. :D Mimochodom tém o výjazdoch pri BA je tu dosť. Napr.:
- výjazdy s cicoumicou,
- bikerky v BA,
- výjazdy s Turbim - BA, PK, Modra,
- nočné výjazdy v BA,
- no a moja téma, kam občas prispejem, keď niekoho zháňam na už vymyslenú štreku, zväčša cykloturistiku.
05.07.2009 - 11:05:32
00
Dík preštudujem to, lebo ešte sa tu moc nevyznám ako to tu chodí... :oops:
05.07.2009 - 11:24:26
00
zvyčajne beriem info odtiaľto http://www.gps-tour.info/ , ale zo Stupavy to máš do Karpát na skok :wink:
06.07.2009 - 09:53:09
00
Najlepšie je si pozrieť mapu (papierovú/na internete) a ísť kamkoľvek.
Vypadá to akoby si to tam vôbec nepoznal, keď sa pýtaš kade jazdiť, novo prisťahovaný?
Zo Stupavy (najbližšie miesta) :
smer Červený domček-Lozorno alebo Košarisko
okolo Pajštúna, Kozliska, plno lesných ciest, nad Borinkou, Marianka,.... príliš veľa možností na vypisovanie, treba jazdiť a uvidíš, stratiť sa nedá.
Skús turistické značky, priamo zo Stupavy : žltá na Biely kríž, zelená Lozorno, modrá Košarisko,...
Ja mám skoro vždy smer DNV-Marianka/Stupava, ty môžeš mať opačný, na skok máš Devínsku Kobylu :)
V prípade blata asfaltky Borinka-Košarisko/Biely kríž/Svätý Jur, nový cyklochodník do Devínskeho Jazera, okolo Moravy kamkoľvek.
06.07.2009 - 11:42:55
00
ta zelena smerom na lozorno .. resp modra ... by som povedal je troska problem ;-] aspon ja ked som sa pokusal najst tuto znacku od obory nebol som uspesny ... 2 ci 3 krat ... a vzdy som nakoniec siel na pajstun - je tam kopec novych domov a znacky na stromoch absentuju mam pocit
06.07.2009 - 12:31:56
00
Hej hej som novo prisťahovaný, predtým sme bývali v Devínskej a tam som ani bike nemal, keď už som sa dostal do lesa bolo to nad Modrou, Červený kameň a tade pretože tam máme chalupu a to je na opačnej strane ako som teraz...takže moc tu okolie nepoznám, ale včera som vyrazil zo Stupavy po žltej, potom Panova lúka, Kačín a potom po červenej do Marianky aj keď na tom zjazde som sa skoro dorazil, ešte že mi to tak dobre brzdí... :P
06.07.2009 - 12:45:34
00
ta zelena smerom na lozorno .. resp modra ... by som povedal je troska problem

Ak ideš parkom tak na konci je zastávka SAD a razcestník, žltá ide rovno okolo tých nových domov a na Pajštún, od zastávky treba ísť vľavo a po 10 metroch doprava po asfatke = modrá a zelená značka
http://www.turistickamapa.sk/?x=17.057669160662&y=48.280594042367
Modrá ide na Staré hajne, ak sa tu ťaží tak je to celé blatové, ale vlastne tam už všetko vyťažili, tak už nebude ani blato :) , kde sa napája na červenú a spolu s ňou ide na Košarisko, alebo sa dá ísť lesnou cestou a dostaneš sa na asfaltku za Borinským kameňolomom.
Zo zelenej je dobré sa odpojiť za Lintavami a spraviť si okružnú trasu po žltej značke cez lúky a Lozorno spať k Červenému domčeku.

to Superior: máš námet na peknú trasu : Stupava-cez les na Babu (poprípade cez Pezinok) a odtiaľ na Červený kameň, späť inou trasou znova domov do Stupavy :)
06.07.2009 - 13:23:37
00
to Superior: máš námet na peknú trasu : Stupava-cez les na Babu (poprípade cez Pezinok) a odtiaľ na Červený kameň, späť inou trasou znova domov do Stupavy :)[/quote]

To hej len najprv treba nahnať nejaké kiláky a kondičku :wink:
06.07.2009 - 13:30:56
00
Niekto na lahsiu trasu dnes? :rofl:
06.03.2010 - 13:10:28
00
cau superior,este jazdis :lol:
ja jazdim z DNV skoro stale teraz v sobotu ideme sice s kamosom svätojursky ale na buduci tyzden planujem sediet v sedle kolko sa len bude dat tak sa mozme dohodnut .....ale niesom ziadny sprinter skor pohodicka, mam all-montain takze sa moc nezeniem hlavne teda do kopca :D
16.04.2010 - 23:46:16
00
Jasné jazdím, aj dnes asi pôjdem niečo. Ale zatiaľ len ľahšie trasy na ktorých sa moc nenaháňam :D
18.04.2010 - 11:58:10
00
ja som si dal dnes,vlastne už včera volno po svätojurskom a musel som sa "oprat" a umyť trocha bejka bolo neskutočne vody ale rano niečo planujem šlapnuť ešte sa tu zastavim do obeda tak ak by si mal zaujem a čas možme dohodnuť
19.04.2010 - 00:53:35
00
Nechodíte chlapci/dievčatá z tejto oblasti na výjazdy po tme ?
Chcel by som to tam v okolí vyskúšať, ale sám určite nie :)
Také Lintavy, Pajštún, Lozorno, proste okolie Stupavy-Marianky-Záhorskej.
Pre mňa je ideálne ísť DNV-Stupava a nie sa trepať na Železnú a odtiaľ smer Stupava :)
Tempo samozrejme kľudné, skôr "kratšie trasy" a vychutnávanie si tej tmy. A bez averzie voči asfaltu :)
19.04.2010 - 17:05:23
00
keyboard_arrow_up