mam trochu obavy, ze casovkarenie zacnete robit aj smerom dole na miestach, ktore by sme ako bajkeri mali prechadzat opatrne. mam na mysli spominanu suster - horny bankov, tiez ovecka - dolny bankov a ovecka - alpinka po modrej. su to frekventovane cesticky aj pre pesich turistov a tiez pre opustenie mesta na bajku smer kopce. nedajboze sa tam nieco prihodi, najma na tych neprehladnych zatackach a bude nas to mrziet, pripadne nas z tychto cesticiek vystvu a mesto budeme opustat po asfalte. to by som fakt nerad...
11.08.2008 - 22:20:23
00
to by som sa nebal, kazdy kto ma rozum to nerobi, a aj preto casovky robime horekopocom a nie naopak.
11.08.2008 - 22:25:09
00
Raz mi spadla retaz za najvacsi pastorok pri toceni do kopca..Pisal som,ze aj s prestavkami :wink: Kolko by mal by normal cas?Vyhol som sa blatu pomedzi domceky :wink:
11.08.2008 - 23:00:20
00
mam trochu obavy, ze casovkarenie zacnete robit aj smerom dole na miestach, ktore by sme ako bajkeri mali prechadzat opatrne. mam na mysli spominanu suster - horny bankov, tiez ovecka - dolny bankov a ovecka - alpinka po modrej. su to frekventovane cesticky aj pre pesich turistov a tiez pre opustenie mesta na bajku smer kopce. nedajboze sa tam nieco prihodi, najma na tych neprehladnych zatackach a bude nas to mrziet, pripadne nas z tychto cesticiek vystvu a mesto budeme opustat po asfalte. to by som fakt nerad...


myslim ze tam kazdy kto ma rozum pred zatackou pribrzdi vzhladom na hustotu dopravy : ) , casovku mame do kopca , z kopca sme to merali len tak orientacne
12.08.2008 - 08:09:17
00
jáááj...no uz viem jak sa mysli ta casovka....pojdem si to dat aj ja hehe :)
a potom samozrejme zistim, a napisem winprogovi kolko je u mna normalny cas na zjazd z bankova...lenze po ktorej? cervena alebo to iste co sa slapalo hore ?
12.08.2008 - 09:40:25
00
:) pekne sa tu chlapci zabávate:) ale aspoň to tu konečne ožilo, veľa z vás stretávam na lesných cestách:) a musím povedať,že je tu viac chrtov ako nás normálnych smrteľníkov:)) a páči sa mi ako si tu vymýšľate časovky a celkom ma tie časy zaujímajú,jasné že si ich vyskúšam aj ja a budem sa vedieť s vami provnať:) ale musím zase povedať nepáči sa mi,že haníte tých slabších,každý je na tom kondične inak:)
12.08.2008 - 10:49:02
00
jáááj...no uz viem jak sa mysli ta casovka....pojdem si to dat aj ja hehe :)
a potom samozrejme zistim, a napisem winprogovi kolko je u mna normalny cas na zjazd z bankova...lenze po ktorej? cervena alebo to iste co sa slapalo hore ?


sak sme povedali ze dole kopcom neplasime,
urcite nechces aby tam niekoho trafili.
12.08.2008 - 10:57:20
00
vie mi tu niekto povedať,čo to robia s tou asfaltovou cestou smerom z Alpinky na Jahodnú?
12.08.2008 - 11:04:46
00
ci boha....som siel dnes ze si idem dat casovku...slapem slapem a presne nad urovnou baranka som roztrhol retaz...samozrejme ako vzdy, zakon schvalnosti, vtedy ked berem vak, nic sa nestane...dnes ked som ho nezobral, roztrhol som retaz....tak som sa vratil dole a cakal asi pol hodinu ci nepojde okolo schopny biker ktory ma nitovacku, no dokopy nik nesiel, a ak aj siel tak nemal...tak som to musel jak debil tlacit na furcu :( skoda, casovka bude asi az nabuduce...
12.08.2008 - 11:45:04
00
tak Hupiky boli moc fajn, vcera som si ich dal s 2 kamaratmi o5... len stale rozmyslam, ci sa na konci hupikov neobratit a nedat si to cele aj nas5 :D
12.08.2008 - 12:46:17
00
nj, tam by sa hodilo nejako nadviazat na zltu mimo tu zvaznicu
12.08.2008 - 16:17:05
00
najde sa tu par #&^@!<? : )) co by si slo cez vikend prejst kosicku 90tku? :lol:


rad sa pridam, no na kompletnu dlzku si netrufam,
na Kojsovke, popripade v Kosickej Belej by som sa odpojil
12.08.2008 - 20:05:35
00

rad sa pridam, no na kompletnu dlzku si netrufam,
na Kojsovke, popripade v Kosickej Belej by som sa odpojil


v pohode , nie je iste ci sa pojde cele , podla uvazenia a sil : )


vecer som sa bol povozit smerom na jahodnu , no skoro ma zjedli komare , fňuk

Prílohy:

zlta.jpg
zlta.jpg 549.39 KiB thumb_up0thumb_down

12.08.2008 - 21:21:59
00
ja som bol vcera na VV a po tych vsetkych zaplavach a dazdoch je to este viac sutroidne, proste luxus, hlavne cervena z VV a zelena z hresnej na alpinku, je to tam take pekne, santive :)
12.08.2008 - 23:08:04
00
jj z hresnej na alpinku to je dost brutal
12.08.2008 - 23:12:02
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up