to nie su hupiky
21.09.2008 - 20:43:27
00
a keby to bolo vkuse horekopcom druhym smerom by to bolo vkuse dolekopcom :)
21.09.2008 - 20:44:17
00
Ako sa prosim dostanem na tie "hupiky"? alebo cokolvek je na tej fotke
21.09.2008 - 20:45:46
00
dnesny vyjazd, celkom vyzivnych 39,7 km..

Prílohy:

Komentár súboru: mapa
080921.JPG
080921.JPG 591.63 KiB thumb_up0thumb_down

21.09.2008 - 20:52:22
00
Ako sa prosim dostanem na tie "hupiky"? alebo cokolvek je na tej fotke


na hupiky musis odbocit nad bankovom pod dratmi vvn dolava (doprava ide cervena) a sledovat oranzovu sipku na stromoch (tusim 05 maraton) , na zvysne chodnicky je uvalene informacne embargo :mrgreen:
21.09.2008 - 20:54:06
00
a keby to bolo vkuse horekopcom druhym smerom by to bolo vkuse dolekopcom :)

Jedina celosvetova vynimka su hupiky: )
21.09.2008 - 21:07:51
00
na zvysne chodnicky je uvalene informacne embargo :mrgreen:

to vazne?
21.09.2008 - 21:22:50
00
Dnes sme 2 taketo prerezali rucnou pilou...ziadna motorovka: ) Btw. tam na salamndri by takto spraveny odpal asi nebol vhodne riesenie; ) Ale fajn praca. Skoda ze je to secko horekopcom, njn. hupiky: ))

tak ste proste machri co uz. bol si tu raz ale reci mas ako vies co. furt dookola to iste. varime z toho, co mame. volal som vas, ale skoncilo to do stratena... tu som rad, ked sa na pilenie nazbierame 2. v pondelok sme s janom opracovali 4 stromy, narobili sme sa jak kone, keby sme to mali pilit komplet, tak sa poserieme a trva nam to mesiac (z roznych dovodov). ako som uz pisal, podla mna je to takto viacej zabavne

megabiker: ano vazne, prid s nami na najblizsi vyjazd a chodnik ti ukazeme
21.09.2008 - 21:26:29
00
Ale no taak, to znie skoro az urazene :) Je jasne ze kazdu pracu na pratani singla kvitujem, btw dnes sme boli 4. Motorovka by sa fakt zisla.. Snad niekedy prideme aj k vam pozriet (jfab urcite:)). Tie odrazy cez stromy su tiez riesenie, len to treba dobre navrhnut aby to nemalo extremny radius.
21.09.2008 - 21:34:48
00
prd urazene, ale vyskakujes ako keby si to tu mal prejazdene krizom krazom
k tym odpalom - neboj sa, dirty nestaviam, vsetko pekne zjazdne so skokom aj bez
21.09.2008 - 22:01:53
00
kazdy nieco robil , dejvo bol najaktivnejsi :mrgreen:


aaaale .. dejvo bol quality manager :D
21.09.2008 - 22:12:40
00
az na tu drzku to dneska bolo velmi prijemne.
myslim ze vacsina uprav ktore vlado s ja?no!m /nechcem nikoho schvalne vynechat/ urobili su dobre jazditelne aj na XC setupe. urcite je to teraz lepsie.
zombi, opat dobre foto.
21.09.2008 - 23:25:52
00
... len aby sa súdruhovia z Mestských lesov nenasrali. Už si predstavujem ješitného úradníka ako vykrikuje na chodbe, že cyklisti im zničili 5 brutometrov vysokokvalitného dreva (prvá fotka), a že to boli cyklisti, to je jasné (druhá fotka), a že bola porušená nedotknuteľnosť súkromného vlastníctva, a že ... A že treba prijať protiopatrenia! ... atď, atď.

Je to samozrejme pritiahnuté za vlasy, ale ten, kto už jednal s Mestskými lesmi (napr. pri schvalovaní trasy 1kbm), tak povie, že pritiahnuté za vlasy, ale nie nereálne.

Ja som skôr zástancom názoru, že ich (Mestské lesy) netreba dráždiť. Keď už úpravy chodníkov, tak len nenápadné (vyčistenie, to áno, možno aj odvodnenie a namiesto typicky bikerských lávok skúsiť skôr napodobniť štýl lesníkov). HLAVNE NENÁPADNE!

Prílohy:

xxx.jpg
xxx.jpg 167.87 KiB thumb_up0thumb_down

22.09.2008 - 09:36:34
00
... len aby sa súdruhovia z Mestských lesov nenasrali. Už si predstavujem ješitného úradníka ako vykrikuje na chodbe, že cyklisti im zničili 5 brutometrov vysokokvalitného dreva (prvá fotka), a že to boli cyklisti, to je jasné (druhá fotka), a že bola porušená nedotknuteľnosť súkromného vlastníctva, a že ... A že treba prijať protiopatrenia! ... atď, atď.
Ja som skôr zástancom názoru, že ich (Mestské lesy) netreba dráždiť. Keď už úpravy chodníkov, tak len nenápadné (vyčistenie, to áno, možno aj odvodnenie a namiesto typicky bikerských lávok skúsiť skôr napodobniť štýl lesníkov). HLAVNE NENÁPADNE!


hm. tak to je iny uhol pohladu. Nasim (mojim) cielom nebolo nikoho nasrat, len som chcel sprejazdnit chodnik tak, aby bol plynuly, vsetky prejazdy kmenmi su zjazdne oboma smermi, peso aj na bajku (hocijakom) tak, aby sa nemuselo zosadat. Pravdu povediac, ani ma nenapadlo, ze take cosi moze niekomu vadit. Ak by sme tie stromy prerezali pilou a polozili vedla chodnika, prisiel by si po nich niekto? (lesnik). Tak teraz fakt neviem :?

no a este k fotke 2 - snad ta lavka nebude nikomu vadit pre boha. ved ked triezvo uvazujem, tak le urcite lepsie prejst po drevenej lavke ako cez blato po clenky (vdaka motorkarom), ci aj to je uplne zle?

som uplne mimo? prosim vyjadrite sa aj ostatni kosicania aky mate na to nazor
22.09.2008 - 09:58:48
00
Plne s tebou súhlasím, VLADOL. Aj ja mám taký istý názor, ako ty, že normálne to nikomu nemôže vadiť. Normálne.
22.09.2008 - 10:17:52
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up