no za predpokladu, ze sa zobudim v normalnom case... tak by som o takej 9- pol 10 (cca) vybehol na jahodnu... (viac casu nemam...lebo sa musim ucit...)

[url=http://www.bike-forum.cz/fotogalerie/nase-biky/detail-4607.html]GT avalanche 1.0 disc 2006 + suntour EPICON 120mm (tuning-test.cz)[/url] ....uz nie..uz nie : )

24.01.2008 - 20:16:12
00
tak bol som sa dnes zase trochu prevetrat a bolo fajne. siel som asi o pol 11 kvp-panelka-hupiky-zlta-kamenny-po zelenej dole a doprava na bankov a okolo koniarne dole.
rano po poli to trochu lepilo, ale keby som siel skor, tak by to bolo krasne zamrznute (nie lad)
hupiky parada, ziaden lad, vacsinou zmrznuta hlina/listie, miestami tvrdy sneh s kolajami bez snehu a ladu.
zlta tvrdy sneh, vyborne sa islo.
na bankov super v podstate bez snehu, len miestami useky s ladom, ale dalo sa obist
z bankova okolo koniarne blato, ale dalo sa obist po trave

na hupikoch stado diviakov :shock:
smerom na bankov (dole) hopsali 2 srnky :wink:

Ride the river, it's more grip. CG

26.01.2008 - 13:11:57
00
Tie vase hupiky mi minule dali zabrat teda:) Som sa naslapal jak besny:)

AM.EN godfather on Ripmo:)

26.01.2008 - 14:05:24
00
To vies Dijck, stare dobre casy uz pominuli, ked si dol mlady a krasny (?) :lol:

What is the biggest misconception about bicycle suspension?

Chicks will dig you because of your new bike. They don't care dude, shut up about bikes or you'll never get laid.

26.01.2008 - 16:58:51
00
Dijck napísal:

makaj makaj mlady kopecky su kopecky
26.01.2008 - 17:01:59
00
bajkboro napísal:
Dijck napísal:

makaj makaj mlady kopecky su kopecky

Radsej nie. Uz som sa zmieril s tym, ze ma da v pohode dole kopcom ale tu hambu by som neprezil, keby ma dal aj do kopca.

What is the biggest misconception about bicycle suspension?

Chicks will dig you because of your new bike. They don't care dude, shut up about bikes or you'll never get laid.

26.01.2008 - 17:07:25
00
vladol napísal:
tak bol som sa dnes zase trochu prevetrat a bolo fajne. siel som asi o pol 11 kvp-panelka-hupiky-zlta-kamenny-po zelenej dole a doprava na bankov a okolo koniarne dole.
rano po poli to trochu lepilo, ale keby som siel skor, tak by to bolo krasne zamrznute (nie lad)
hupiky parada, ziaden lad, vacsinou zmrznuta hlina/listie, miestami tvrdy sneh s kolajami bez snehu a ladu.
zlta tvrdy sneh, vyborne sa islo.
na bankov super v podstate bez snehu, len miestami useky s ladom, ale dalo sa obist
z bankova okolo koniarne blato, ale dalo sa obist po trave

na hupikoch stado diviakov :shock:
smerom na bankov (dole) hopsali 2 srnky :wink:

do kelu, aj ja som sa po cervenej vytrapil na lade...2x som hodil drzku a ked lad pominul, tak som sa dolu bankovom vysantil v blate
no a po vcerajsej snehovej nadielke tu bude zase zaujimave...uz aby ta sk****na zima skoncila :evil:
28.01.2008 - 11:54:40
00
muffin napísal:
do kelu, aj ja som sa po cervenej vytrapil na lade...2x som hodil drzku a ked lad pominul, tak som sa dolu bankovom vysantil v blate
no a po vcerajsej snehovej nadielke tu bude zase zaujimave...uz aby ta sk****na zima skoncila :evil:

podobne som siel z bankova dolu v piatok poobede , bike som cistil cely vikend ale stalo to zato :P otrasny ladovy usek je este smerom z jahodnej na maratonsku okolo studnicky , suvisla ladova plocha pokryta vodou :( ani tlacit sa pomaly nedalo ...
28.01.2008 - 14:22:56
00
amateri :D treba si vediet vybrat trasu :twisted:

28.01.2008 - 14:27:44
00
pomedzi dive svine ? :D
28.01.2008 - 14:31:45
00
pri koniarni som uz aj ja vyzeral ako diva svina :)
28.01.2008 - 14:40:06
00
ked zase nenakyda, tak cez vikend by som chcel vyskusat VV(hupiky-jahodna-zelena-vysoky-cervena-hresna-zelena-alpinka-modra-cermel). nejaky dobrovolnik? muffin, zombi, davhan, zusky, jano, pista, batro, billes a co ja viem kto este?

28.01.2008 - 22:16:44
00
..ja budem v Snine.. sorry... uvidíme sa až v Raslaviciach...
28.01.2008 - 23:43:12
00
vladol napísal:
ked zase nenakyda, tak cez vikend by som chcel vyskusat VV(hupiky-jahodna-zelena-vysoky-cervena-hresna-zelena-alpinka-modra-cermel). nejaky dobrovolnik? muffin, zombi, davhan, zusky, jano, pista, batro, billes a co ja viem kto este?

Dakujem, ze si si vzpomenul ale este stale trpim a chodim radsej peso. :cry:

Musi na vas dozerat aj niekto dospely. :-)
http://www.tronkosice.sk

29.01.2008 - 08:52:56
00
vladol napísal:

ja som za...ako vzdy :wink:
29.01.2008 - 10:09:49
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up