som sa fcera na...ral - velky problem s bikom popri hornade od Krasnej do Tahanoviec - bolo to zle ... a je to este horsie ! Niekto si oplotil pozemok az k Hornadu pri Vy.leteckej skole ! To tam nemohol nechat aspon meter na cesticku ?!
29.04.2009 - 22:56:51
00
hej heej a to za čo ste si zaslúžili tú plzeň?veď len na jahodnej ste boli.slanej vody vám mali dať :mrgreen: dnes som prvýkrát rozobral náboje kolies že v akom sú stave a trochu som nechápal.do predného mi na jednu stranu dali o guličku menej


Ked doktor povie-hej,heéj spomaĺ a Ty zistíš ,že by to šlo. No nedáš Plzeň? A vodu káže,víno pije-poznáš? :D Lepšie o guličku menej ako o koliesko :roll: :lol: To si na tom dobre.
29.04.2009 - 23:33:32
00
to: Mastodont
OK, tak 150 kg ???

uber aspon 30kg, nebud svina :wink:
29.04.2009 - 23:39:53
00
som sa fcera na...ral - velky problem s bikom popri hornade od Krasnej do Tahanoviec - bolo to zle ... a je to este horsie ! Niekto si oplotil pozemok az k Hornadu pri Vy.leteckej skole ! To tam nemohol nechat aspon meter na cesticku ?!

všimol som si to keď som išiel po druhej strane hornádu :mrgreen:

Ked doktor povie-hej,heéj spomaĺ a Ty zistíš ,že by to šlo. No nedáš Plzeň? A vodu káže,víno pije-poznáš? :D Lepšie o guličku menej ako o koliesko :roll: :lol: To si na tom dobre.

dúfam že zajtra tú guličku zoženiem.budem v mi tak snáď tam také guličky majú lebo doma som takú veľkosť nenašiel :cry:

pozrite co sa chysta pri zacinajucich oslavach dni mesta Kosice
Sprievodné podujatie
30. 04. 2009
OTVORENIE CYKLOTRASY KRÁSNA - ŤAHANOVCE
Otvorenie stredne náročnej cyklotrasy z Košíc – Krásnej (od kostola) do obce Ťahanovce (ku železničnému priecestiu) s celkovou dĺžkou 22,4 km pre priaznivcov horskej cyklistiky
Čas: 11.00 hod.
Miesto: Lesopark Furča – začiatok promenádneho chodníka
Organizátor: Mestské lesy Košice a.s. - www.meleskosice.sk

vtipné.hor sa do hôr :mrgreen:
29.04.2009 - 23:46:40
00
Niekto si oplotil pozemok az k Hornadu pri Vy.leteckej skole ! To tam nemohol nechat aspon meter na cesticku ?!


Niekedy red tyzdnom som tam hlasito vyjadroval svoj slobodny nepublikovatelny nazor a nad plotom sa vynoril majitel. Ze vraj roky ho nutili platit dan aj z toho kusku pozemku az sa nasral a rozsiril. Opakujem treba to tu vybielit a zaviest protektorat EU. Byrokracia bude asi vacsia ale citatelna a fungujuca.
30.04.2009 - 07:18:13
00
mozno by stalo za to sa s nim porozpravat a po dohode prispievat na dan z toho kuska pozemku.
kolko to moze byt rocne?
30.04.2009 - 07:31:44
00
Konečne tohto roku prvý výjazd na Kojšovku. A hneď i chybné rozhodnutie ako ďalej. Kto pozná červenú od meteorologickej stanice nad Gelnicu vie o čom hovorím. Kamenistý mierne zarastený miestami strmý singel, čistý amen. Ja a spolubajkerka Peťa sme poriadne nadávali, keď sme viac tlačili biky cestou dole jak hore. Ale neľutujem. Vďaka celozimnému jazdeniusom zistil, že kondička nezmizla ako po iné roky a na to som patrične hrdý 8)

PS: kto zbiera mýto na prejazd okolo hornádu? Sa tam 16. mája chystám na hornáske mosty a mostíky, tak aby som vedel :)

Prílohy:

P4291603.JPG
P4291603.JPG 1.04 MiB thumb_up0thumb_down

P4291620.JPG
P4291620.JPG 1.03 MiB thumb_up0thumb_down

30.04.2009 - 08:23:06
00
mozno by stalo za to sa s nim porozpravat a po dohode prispievat na dan z toho kuska pozemku.
kolko to moze byt rocne?

toto si dufam myslel len zo srandy. dobre som sa zasmial.
30.04.2009 - 08:32:46
00
Konečne tohto roku prvý výjazd na Kojšovku. A hneď i chybné rozhodnutie ako ďalej.


ved to je hadam najkrajsi chodnik co mame v okoli ke , tak ake chybne? :) len ta rozbita cesta s volnymi sutrami by tam nemusela byt
30.04.2009 - 09:15:44
00
Chystá sa niekto na:
XXXII. MAGNEZITÁRSKU 60-ku

Prílohy:

[Typ súboru doc bol deaktivované a preto nemôže byť zobrazený.]

30.04.2009 - 11:32:46
00
dik za pripomenutie johny toto je jedna z povinosti ktore si musim splnit.Aj ked tajne dufam ze to bude viac technicke a ne len padak smer dolu.
Je to este na cervenej alebo uz na modrej smer gelnica?

Zombi kedy pojdeme?
30.04.2009 - 12:10:27
00
dik za pripomenutie johny toto je jedna z povinosti ktore si musim splnit.Aj ked tajne dufam ze to bude viac technicke a ne len padak smer dolu.
Je to este na cervenej alebo uz na modrej smer gelnica?

Zombi kedy pojdeme?


si pozri mapu, je to ta cervena, co zacina pri meteorologickej stanici a konci na modrej nad gelnicou, je to len taky kratsi usek cervenej. len nebyt gps-ka, tak ju nenajdeme, skoro sme zisli na maratonsku trat. na azciatku jednoducho nie su znacky.

a nie, nie su to ciste padaciky, je tam zaujimavo dlhy technicky usek viac-menej dolu kopcom. ono na moj vkus az prilis technicke a nizsie by padaciky boli aj pre mna zjazdne nebyt mojho strachu z mnozstva listia v prudkom rozrytom kopci nadol.

inak odporucam, ale nizsie je to poriadne rozryte miestami na prenasanie bikov a takisto tie pohyblive kamene. inak super chodnik, ale nic pohodove ako to mam rad :)
30.04.2009 - 12:19:15
00
kec še dari ta še dari..kúpim ráno venček s guličkami a teraz večer hľadám nejaké vidlicové kľúče a objavím namiesto nich fľaštičku od detskej vyživy po vrch plnú kadejakých venčekov a guličiek heh.už som ju dvakrát rozsypal pre istotu.guličky už mám asi všade :mrgreen:
30.04.2009 - 23:10:47
00
to nie je lepsie okolo Eriky a po žltej do perlovej doliny ?.... bike by nemal zavadzať !
30.04.2009 - 23:33:12
00
toto si dufam myslel len zo srandy. dobre som sa zasmial.

smiech je zdravy. tesi ma, ze som sa mohol podielat na Tvojom ozdraveni:)
ked argumentoval "hradič" tym, ze plot natiahol v dosledku poziadavok na platenie dane za ten predtym neohradeny kusok, ovladla ma zvedavost ohladom vysky dane z nehnutelnosti a zaroven lutost, ze jeden cloviecik plati dan z neicoho, co pouzivaju vsetci.
co Ta vlastne rozosmialo? by som zahrnul do buduceho variete...........
01.05.2009 - 05:50:21
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up