mrazik, to je ponuka, ktora sa neodmieta!
teraz sa len dohodnut kedy budeme v icianskom sedle...
myslis, ze by sme stihli aj singel margit?
EDIT: v sobotu preto, lebo v nedelu uz opat kocikujem!


Ak sa dohodnete na čase odchodu z KE, napíšte aj, za koľko budete v sedle - ja sa už prispôsobím, mne to z domu trvá cca 1:30 hod.
Singel margit :lol: sa dá stihnúť, ale bolo by vhodnejšie nechať si na to viac času a energie, lepšie si to potom vychutnáme a niektoré úseky môžme zopakovať. Mimochodom, z Jakloviec je bližšie do Gelnice, na Thurzov, tam je tiež pekne.
Ja?No! prepáčprepáčprepáč :oops: , viem, že nedeľa je pre teba vhodnejšia, ale nedovolím si pindať do termínu - zatiaľ :lol: Nabudúce bude nedeľa, sľubujem.
21.05.2009 - 09:10:31
00
Ad singlac - v hornej casti je jeden usek kde by bodla tocka, je tam asi 20 metrov rovno dole a potom je dost strma lava, uz to zacina byt vybrzdene.
Skromne by som sa vyslovil za dalsi meander, pozeral som je tam miesto a nekomplikovany teren - asi by to islo urobit hrablickami, maximalne motycka.
Dve tri miesta maju lahko zakerny charakter - taky hupik a po nom fest ostra do lava, pripadnych vahavcov usmerni strom :shock:


Jasne je tam dost nedostatkov, ved je to postavene za par dni. Ak by v tych zatackach boli klopenky, tak by nebolo potrebne pribrzdovat , lenze na to treba fest vela hliny:) ale v leto mozno vylepsovat co sa v zime nestihlo
21.05.2009 - 09:11:12
00
muffin jasné veď máš pravdu.takéto nedorozumenia cez písmenká vznikajú často keď niekto niečo prečíta a zareaguje bez toho aby sa na to pozrel poriadne.ja som v tom mojom príspevku písal 'podľa toho čo tu čítam' a dodal som tam 'ASI' 'mi nebude chýbať'..v žiadnom prípade to nebolo myslené tak že ten singel je zbytočný keď to niekto tak pochopil je to jeho problém a keď mi tu ešte niekto začne robiť harmonogram dňa a písať prečo nie som radšej v lese ale čmarkam na fórum pritom prd vie o tom že som akurát v robote tak to je už minimálne na úsmev.okrem toho som ani nikde nenapísal že si ho neprejdem veď keď na neho pri potulkách natrafím tak ho asi neobídem keď sa po ňom pustí celá partia tak sa asi oddeľovať nebudem..a to o tej náročnosti respektíve obtiažnosti výjazdov som písal celkovo.normálne za seba.nebudem lietať po kameňoch keď ma to nebaví ale to neznamená že som latentný cesťák..blablabla..nechápem ako si niekto dokáže podomýšľať také somariny z jedného príspevku.a tiež tu niekomu prikazovať čo ma písať a kedy a koľko má písať je dosť zvláštne.ale inak pohoda ;)
21.05.2009 - 09:14:19
00
vidis, a ty zase pises, ze ti niekto nieco prikazuje... :roll: :)
21.05.2009 - 09:29:48
00
jj pardon nie prikazovať ale radiť
21.05.2009 - 09:41:37
00
http://www.k-t-k.sk/

nechystate sa nikto pri pive ich obzriet ?
21.05.2009 - 11:21:08
00
och..........môj ty bože......toľko zvady kvôli chodníku.....

Pištik, ty im rozumieš?????

Napr..... ja osobne som bola pridať ruku k dielu, veru aj motykou som sa oháňala...a doteraz som ten chodník ešte ani raz neprešla na bike....ale dnes si ho prejdem, nech viem o čom sa tu hádate.....
21.05.2009 - 12:46:59
00
http://www.k-t-k.sk/

nechystate sa nikto pri pive ich obzriet ?


no ja sa na nich idem pozriet, ale jak budu v akcii, nie pri pive :D ak chcem pozerat bikerov pri pive staci ist k sudkom :)
21.05.2009 - 12:55:46
00
2 robka Ja sa uz blizim k casu ked budem rozumiet vsetkemu. :P
21.05.2009 - 13:13:57
00
to asi ani nebola až tak zvada o nejakom chodníku aj keď to tak nešťastne vyzerá.skôr to je o rešpektovaní či nerešpektovaní vyjadreného názoru.asi tu trošku absentovala tolerancia.je to fakt veľmi milé keď sa niekto do niekoho začne navážať pre napísaný názor.a ešte lepšie je rovno okomentovať aj dotyčnú neznámu osobu.našťastie sa to nezvrhlo až na menovanie rôznych stupňov mentálnej retardácie heh
21.05.2009 - 13:32:05
00
Z ineho sudka.
Jazdi tu niekto Mongoose Khyber, Teocali atd...
Ten s tym plavajucim stredom, Freedrive tomu nadavaju. Rad by som vyskusal v terene.
21.05.2009 - 14:10:01
00
Je mi to veľmi ľúto, ale moju sobotňajšiu ponuku musím zrušiť - v sobotu ma čaká jedna smutná udalosť v čiernom... :(
Ak má niekto záujem, v nedeľu som k dispozícii.
21.05.2009 - 15:53:21
00
no skoda mrazik, ten chodnik do Jakloviec pokracuje zo Striebornej dalej niekde po hrebeni ?
21.05.2009 - 16:15:39
00
no skoda mrazik, ten chodnik do Jakloviec pokracuje zo Striebornej dalej niekde po hrebeni ?


zo striebornej do jakloviec a hreben? :) posielam odkaz na cestu zo striebornej k vysielacu nad jaklovcami (fakt iba kusok do kopca) a potom paradny zjazd priamo do dediny. ak by si chcel aj gps subor, napis SS :)

vid. http://www.bikemap.net/route/188313

EDIT: aj by som sa v sobotu pridal, ale uz mam naplanovanu silicku planinu :)
21.05.2009 - 18:19:06
00
vdaka johny , tak nejak som si to predstavoval:)
21.05.2009 - 18:33:26
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up