2. ako jazdia cyklisti do US Steelu? Po ceste pre motorove vozidla? S policajtmi problemy nie su? (

Normalne po ceste pre motorove vozidla uz asi 20 rokov. Este nikdy ma "organy" nezastavili. Raz na Polove merali rychlost a pan policajt stal s placackou v ruke na krajnici a cakal na svoju dalsiu "rychlu obet". Mal moznost zastavit ma a "zodrat z koze" ale neurobil tak. Z roboty chodim domov cez Mokrance, Buzicu a Senu, alebo aspon cez Canu , Zdanu a Krasnu. Na cestu do roboty vsak pouzivam cestak. Pozor vsak na vstup s bikom do USS. Prilba, svetlo v predu a zadu, reflexna vesta, odrazky v kolesach su POVINNE!! Coskoro budeme musiet nosit aj "pampersky" aby sme sa z tychto predpisov neposrali.
30.03.2012 - 09:54:01
00
Drustevna pri Hornade - Zaujal ma chodnik veduci cez pole poza druzstvo. Vyklula sa z neho paradna stojka na Lysanku.
Hlasim vynikajuci stav mojej oblubenej cesty ponad Kostolany nad Hornadom (od Cecatovskeho potoka po Novy potok) Nenarocne, rychle, manzelky a frajerky vas nebudu preklinat ked ich tam vezmete. Pri Vrabcich skalach by sa vam to mohlo stat. :nod:

mozes prosim prilozit trasu, alebo aspon ledabolo vyklikat napr na cykloserver? hladam co najsucejsiu trasu z obisoviec po cestu medzi druzstevnou a budimirom na uzatvorenie okruhu z ke cez vv, janos. bastu, kysak tak, aby som z kysaku nesiel vobec po asfalte. je tam vela cesticiek cez les ponad trebejov a druzstevnu, upozornovali ma domorodci, ze je to popreplietane, ze tam lahko mozem pobludit. privitam kazdy tip. vdaka
30.03.2012 - 16:16:32
00
@Minikin: len potvrdzujem info od pistu o medveďom cesnaku - V N. Hudke pri strelnici a Kojšov (ale tam asi pre väčší chlad ešte nebude).
30.03.2012 - 16:42:10
00
OK. Pridavam trasu, len sa mi z nej nechce vystrihovat zle useky tak na ne upozornim popisom.
1. Od Tahanoviec na Vinicnu - pekny chodnik, len ta zachazdka vlavo znamenala ze chodnik konci a dalej je akysi rozorany. Vlastnici lesa ho asi umyselne znepriechodnili. Ten vpravo je stara nepouzivana cesta, po troche precistenia a jazdenia bude super pretoze v hornej casti uz je to paradny vyjazdeny chodnicek.
2. Useky cez pansky les nad Budimirom - nic moc, vyjazdene kolaje, konare na ceste, useky, ktore mozu byt v lete dost zarastene. Urbarnici to neudrziavaju vo velmi dobrom stave, Ide o drevo. Ale usek od dialnice po spodnom okraji lesa nad Budimirom a usek od Budimira na cestu nad Druzstevnou je na jednotku.
3. Lysanka je ta slucka pod Vapennou.
4. Vjazd do Druzstevnej zo severu je ciganska ulica. Len pre odvaznycha silne zaludky.
5. Okolo Noveho potoka do Kavecian - je tam niekolko ciest, krizom cez ne povalane stromy, zaver som volnym lesom trocha potlacil na luku. (momentalne odporucam ist po asfaltke)


A cesta na Obisovce zaujimala aj mna, ale cas nevychadzal. Tiez tam chcem nieco najst, este to tam pojdem omrknut.

Príloha:
Komentár súboru: ◄►48.20 km ▲1125 m
2012-03-29T13_3.zip [38.55 KiB]


Cesnak - Nizna Hutka a ze by uz?

Ak uz je v Cigelke a sirokom nizsie polozenom okoli Bardejova tak tam uz bude tiez. A ak nie, tak sa aspon prejdem.


Naposledy upravil Minikin dňa 31.03.2012 - 08:49:13, celkovo upravené 1 krát.

30.03.2012 - 22:55:09
01
Trocha mi tam nechaj. Ja mam teraz pauzu odhadujem na tyzden.

Prílohy:

Hutka.zip [13.23 KiB]

31.03.2012 - 08:22:36
00
mozes prosim prilozit trasu, alebo aspon ledabolo vyklikat napr na cykloserver? hladam co najsucejsiu trasu z obisoviec po cestu medzi druzstevnou a budimirom na uzatvorenie okruhu z ke cez vv, janos. bastu, kysak tak, aby som z kysaku nesiel vobec po asfalte. je tam vela cesticiek cez les ponad trebejov a druzstevnu, upozornovali ma domorodci, ze je to popreplietane, ze tam lahko mozem pobludit. privitam kazdy tip. vdaka


Tu je trasa z Prešova cez Obišovce do Košíc lesom. Pred pár rokmi sme ju celú vyznačkovali bielymi stužkami. Bohužiaľ už zub času vykonal svoje a stužky zmizli aj keď ešte pár ostalo. Zjazdnosť trasy z Obišoviec nad Budimír sa za posledné dva roky zmenila bohužiaľ k horšiemu. Minulý rok som to išiel parkrát dá sa to prejsť je to pekné jazdenie ale sú úseky kde ťažba a buldozéry zničili staré ale pekné lesné cesty. Je to tam bludisko najazdil som dosť km kým som našiel vhodnú trasu a párkrát som už aj zmenil úseky prejazdu podľa daného stavu. Škoda, že táto časť je pre bikerov Terra Incognita lebo ak by sa vyjazdila,(aj keď časť je jazdená motorkármi) bolo by to parádne vozenie pre Košičanov aj Prešovčanov. Tu je trasa:
http://www.bikemap.net/route/123079
31.03.2012 - 10:54:33
01
Zajtra donesiem z chaty takúto pílku a navrhujem budúcu sobotu 7.4. na húpikoch brigádu (včera som tam bol a nevidím problém, že by to parta dobrovoľníkov za pol dňa nedala do poriadku). Ak by vyšiel čas môžme spratať aj ten strom na Jahode (alebo tam spraviť ,,prejazd"). Kto má záujem kontaktujte ma cez SS.

Čaute,na hupiky už ta pilka nebude potrebná.Dnes tam "řádil"Peťo Mandula z Jump sportu so svojou novou priateľkou Husqvarnou.Diky Peťo.
31.03.2012 - 21:39:06
00
medzi sviatkami nemozem, ale po sviatkoch by sme mohli porobit nejake upravy niektorych nasich chodnikov...takze pilku este netreba balit...:D

ten strom na Jahode by bolo asi najlepsie zrusit, nie je tam velmi priestor na najazd, ani skok, ale fantazii sa medze nekladu...
31.03.2012 - 22:44:01
00
neviem preco vsade robit skoky chce to hrb na kopirovanie
31.03.2012 - 23:35:37
00
Tak ja som vravel o prejazde, ale určite sa dohodneme ;)
01.04.2012 - 07:27:04
00
mne je v podstate jedno, co z toho bude, hlavne, aby sme uplne nezabili flow
01.04.2012 - 08:53:21
00
Pojazdenie v Krompachoch 15.4.

krompachyfreeride.wbl.sk
02.04.2012 - 21:39:31
00
Bol som pozriet ten cesnak. Trocha adrenalin bo na strelnici sa vydatne strielalo (aj ked viem, ze to je za kopcom, ale strielaju smerom na mne, nie?).

https://picasaweb.google.com/106451659898730101655/120403Hutka

Bud to minikin riadne vykosil alebo to len zacina.


Naposledy upravil pista dňa 03.04.2012 - 17:23:53, celkovo upravené 1 krát.

03.04.2012 - 15:37:50
00
;) ;) ;)

Prílohy:

Fotografia 7761.jpg
Fotografia 7761.jpg 527.33 KiB thumb_up0thumb_down

03.04.2012 - 16:06:56
00
Hlásim, že múch je vonku požehnane, za hodinku jazdenia sa dá celkom nasýtiť. Kratke gače a krátky dres úplne v pohode....
.....
konec hlásenia :)
03.04.2012 - 19:18:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up