mastodont napísal:
garaz ano ale moja izba nie :roll:

veď preto som napísala,že ja si to neuvedomujem..uvedomila som si to pri jednom kámošovi,ktorý po spoločnej bikovačke vo februári vraví...nemohol by som ísť k tebe domov, ja som sa opýtala so smrťou v očiach že načo? a on mi odpovedal....... chcel by som si u teba na dvore vystriekať bike:)))) odľahlo mi:))

bikeri odkaz pre vás,trochu sa tu začínam orientovať,ale zatiaľ na tom nie som najlepšie,ale mám správny smer:)) teda ,ak sa tento odkaz objaví tam,kam chcem:) a radšej vám nebudem vravieť,kde a s čím pracujem,lebo by mi dali hneď výpoveď:)

13.05.2008 - 14:33:39
00
co tak zachatovat si cez pokec..alebo icq ? :?

[url=http://www.bike-forum.cz/fotogalerie/nase-biky/detail-4607.html]GT avalanche 1.0 disc 2006 + suntour EPICON 120mm (tuning-test.cz)[/url] ....uz nie..uz nie : )

13.05.2008 - 14:35:37
00
robka2 napísal:
veď preto som napísala,že ja si to neuvedomujem..uvedomila som si to pri jednom kámošovi,ktorý po spoločnej bikovačke vo februári vraví...nemohol by som ísť k tebe domov, ja som sa opýtala so smrťou v očiach že načo? a on mi odpovedal....... chcel by som si u teba na dvore vystriekať bike:)))) odľahlo mi:))

no to si obstala este celkom dobre haha...mam pocit ze uz v Ke prsi...
13.05.2008 - 14:36:32
00
davhan napísal:

ved sa bavime o sukromnych akciach a vyjazdoch a nijak neodbocujeme od temy v tejto diskusii :roll: alebo sa mylim?
13.05.2008 - 14:37:57
00
robka2 napísal:
to: Zusky

chceš mi tým Zusky naznačiť, že si mám zobrať zajtra na Kojšu z domu aj klobásu aj pivo?

..ak idete po ceste, tak si klobásu pribaľ... nejaké pivo sa v krčmách nájde... bohužiaľ naposledy v Zl.Idke, hore už len voda zo studničky...

..práve som došiel od Jánošíkovej bašty... je tam krásne, už viem, prečo sa tam Dijck-ovi páči, tie korienky nemajú chybu... búrku som prečkal pod stromom, ale ten ma chránil asi tak 10 minút... :-) ..ale najlepší bol potom zjazd od VV do KE okolo Hrešnej... tie šmykľavé kamienky a blato až za ušami... :-)

Prílohy:

Komentár súboru: ...z J.Bašty je nádherný výhľad, odporúčam... :-)
JanosikovaBasta13052008_012.jpg
JanosikovaBasta13052008_012.jpg 179.72 KiB thumb_up0thumb_down

13.05.2008 - 17:40:24
00
davhan napísal:

toto môže napísať len chalan, ktorý ešte nevie o živote veľa:))) milý davhan alebo ako sa to voláš, ja som dáma v rokoch a vôbec netuším k čomu slúži taký pokec alebo nedajbože také ICQ:)))

bikeri odkaz pre vás,trochu sa tu začínam orientovať,ale zatiaľ na tom nie som najlepšie,ale mám správny smer:)) teda ,ak sa tento odkaz objaví tam,kam chcem:) a radšej vám nebudem vravieť,kde a s čím pracujem,lebo by mi dali hneď výpoveď:)

13.05.2008 - 18:26:05
00
davhan napísal:

dobre,dobre nebudem ťa iritovať:) máš pravdu vyznám mu lásku cez ss:) ale ste všetci svedkami,že ma k tomu donútil davhan:) a ani tomu vám nepoviem,ako bude zajtra na Kojši:))

13.05.2008 - 18:27:20
00
zusky napísal:

..ak idete po ceste, tak si klobásu pribaľ... nejaké pivo sa v krčmách nájde... bohužiaľ naposledy v Zl.Idke, hore už len voda zo studničky...

..práve som došiel od Jánošíkovej bašty... je tam krásne, už viem, prečo sa tam Dijck-ovi páči, tie korienky nemajú chybu... búrku som prečkal pod stromom, ale ten ma chránil asi tak 10 minút... :-) ..ale najlepší bol potom zjazd od VV do KE okolo Hrešnej... tie šmykľavé kamienky a blato až za ušami... :-)

zusky,nebudeš mi veriť,ale naposledy som tam bola,keď som mala 12 rokov:) žila som tou krajinou:) a vidím,že je tam krásne aj dnes:) do kelu to len ja stárnem:))

13.05.2008 - 18:29:26
00
to: all
a čisto ženská zvedavosť, ktoré nicky tu na fóre pracujú vo firme merida na Námesti Osloboditeľov?:)) bol tam spomenutý nick zombi:) to je ozaj len čisto ženská zvedavosť o nič neide,ak to nebudem vedieť,v kľude to prežijem:))

13.05.2008 - 18:38:44
00
robka2 napísal:
to: all
a čisto ženská zvedavosť, ktoré nicky tu na fóre pracujú vo firme merida na Námesti Osloboditeľov?:)) bol tam spomenutý nick zombi:) to je ozaj len čisto ženská zvedavosť o nič neide,ak to nebudem vedieť,v kľude to prežijem:))

Zombiho pozman z vyjazdov, v Meride som uz niekolko desatkrat bol, ale ze by tam robil, to asi nie.
13.05.2008 - 18:46:36
00
lakko napísal:
Zombiho pozman z vyjazdov, v Meride som uz niekolko desatkrat bol, ale ze by tam robil, to asi nie.

ďakujem ti za ochotu:) ale keď som tam vošla,tak som započula jeho nick:) a musím povedať,že sa tam striedajú tí chalani:) možno robia na smeny,čo nepredpokladám:)) ale menia sa tam tváre:) ale to už vie majiteľ prečo:) mňa to netrápi,ja mám svojich problémov až nad hlavu:) len by ma potešilo,keby človek vedel priradiť aj tváre k tým nickom:) len mi nepíšte,že aj vás by potešilo to čo som napísala, naopak:))

13.05.2008 - 19:01:07
00
robka2:
www.meridake.sk je to ich stranka. tam najdes aj ludi ktory tam pracuju. ja osobne poznam ,,len,, Rona so spinningu.
je to super clovek do kazdeho pocasia 8)
13.05.2008 - 21:29:53
00
mastodont napísal:
garaz ano ale moja izba nie :roll:
ˇ
ďakujem za radu:) dobrý nápad:) Ozaj,kde si sa dnes flákal? Prezradím ti niečo,ale iba tebe ostatným nie, vyhrážala som sa včera,že nikomu nepoviem ako bolo na Kojšovke,ale bolo krásne ,ale naozaj krásny deň:) na Kojšovke nebol nik a po ceste som nevidela žiadneho bikera,ktorý by to pučil na Kojšu:)) A dnes som mala asi najkrajší výhľad za posledné roky čo som tam bola,aj keď nebol 100%....ale nemôžem mať všetko:) a nepršalo:) to je hlavné..čo ma sklamalo najviac v Zlatej Idke sú krčma a potraviny zatvorené..dobre,že som si zobrala aj jesť aj piť....ty si nakoniec išiel na Kojšu?

14.05.2008 - 17:17:02
00
kua v meride ma ohovaraju? :D nechapem nebol som tam par rokov :] isto si dobre pocula robka? :wink:
14.05.2008 - 17:19:19
00
zombi napísal:
kua v meride ma ohovaraju? :D nechapem nebol som tam par rokov :]

:) klídek Zombi,skôr to povedali tak milo:)) prisahám,majú ťa tam radi:) len mi preletelo hlavou,že ten nick poznám z fóra,nič viac,nič menej:) a predstavujem si ťa ako 100 kilového chlapa:)) som dobrá?:))

14.05.2008 - 17:22:16
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up