MTBiker Expedition 3 Varín -stretko XC-EN

28.05.2010 - 30.05.2010
XC preteky
Varín (Slovensko)

Propozície
Zúčastnených bikerov (10)
CLOOM1CraObsHLUPAKjfabLapierrePolovladolyojo
drotar- :clap: len neviem, ci za taku cenu :beer: ho tam nezostanem v sobotu strazit :lol: :rofl:
04.05.2010 - 12:28:33
00
Drótik, to je najlepší a najpozitívnejší post v celej tejto téme :y: :beer: :bow:
04.05.2010 - 12:28:58
00
Len najsmutnejšie na tom je, že v piatok pôjdem zrejme autom domov :( Treba vymyslieť iný plán :D
04.05.2010 - 12:30:23
00
Iceman, Bercovi zakážeš :beer: pivo a nakážeš mu šoférovať a ty si dáš do nosa...alebo obaja prespíte v aute :l:
04.05.2010 - 12:35:08
00
alebo dáte obaja 2-3x viac piva ako je zdravé a niekde tam sa už zobudíte :P
04.05.2010 - 12:36:56
00
chudak lapiere....vsetci sa stazuju :)

pivo: pokial mame dat pocet piv, ktore sa vypije chatarovi, tak drotarov napad je viac nez idealny (i ked ako sa viaceri poslabsi ***** vyňadrili, tak tych par flaskovych prezijeme)

parky: mas to tazke miro, osobne parky tiez nemusim, 80% vonku zjedenych parkov stoji za prd, ale ja osobne to prezijem, ak by som si ale mal vybrat chleba so salamou, asi by som volil druhe ;o)
04.05.2010 - 12:53:32
00
Miro, ak by šlo aby tých párkov bolo viac ako 2 kúsky tak nemám žiadne výhrady. A bez piva by som do Varína nešiel. Ja to beriem ako dovolenku, naháňať sa budem na pretekoch. A komu sa nepáči výber jedla nemusí si ho objednávať. Nedá sa predsa vyhovieť všetkým.
04.05.2010 - 13:58:41
00
Ak majitel nevie kolko piva a kofoly mu treba, tak mu odkazujem, ze nech nekupuje nic. Kludne donesiem z vychodu 4 sudy aj s vycapnym zariadenim s cenou 0,50 € za 1/2 l :P A co sa nevypije s kludom doveziem spet a vratim do predajne :lol:

Veľmi dobrý nápad idem aj ja :clap: :clap:
04.05.2010 - 14:56:09
00
že by som prišla do Varína na pivo z východu? :)
04.05.2010 - 15:52:46
00
K ubytovaniu: Nemôžem len tak prehodiť 10 ľudí na inú chatu. Takže ak by sa našli 4-5 čo by si radšej priplatili spolu 6,- € za tú chatu, tak by som to riešil tak.

K strave, môžem teda navrhnúť obložené taniere aj na sobotné ráno?

No nechcem vám to tu kaziť s tým pivom, no na toto som sa pýtal. Vlastné pivo na chatu nám povolia len ťažko, mávajú v tomto aj kontroly a podobne. Takže toto riešiť bude dosť komplikované a nevidím to až tak reálne.

Ešte k sociálnemu zariadeniu chaty, je tam jedna kúpeľňa a spoločné WC, takže každá izba vlastné zariadenie nemá. Aj pre toto by som bol radšej keby sme riešili dve chaty, len sa musia nájsť ľudia ktorý bysi boli ochotní čosi priplatiť, lebo nemáme dostatočný počet ľudí. Navyše je to komplikácia dve chaty naraz organizovať, takže závisí to len na vás. Ale potrebujem to vedieť čo najskôr, kto by šiel aj za vyššiu sumu na tú druhú chatu. Budem rád ak sa dohodnete aj medzi sebou. Nemám čas od každého vyzveať kto by tam šiel a podobne. ;)
04.05.2010 - 16:17:12
00
Obložené taniere :y: A jedno wc je brutal na toľko ľudí :tmi:
04.05.2010 - 16:25:19
00
Nebude tam len jedno WC ako počet mís, ale jedny spoločné WC sú tam. Priznám sa počet WC som nejak neskúmal. Ale všetko ešte pozisťujem, ale bežen tam bývajú akcie 30-40 ľudí, takže by tam problém byť nemal. ;)
04.05.2010 - 16:28:40
00
lapierre

myslel som to tak, ze jedna (izba = 4ludia) by sa na tej velkej zrusila a presunula na tu malu plus my co sme sa na izby (nepomestili = 5ludia) , to by potom bolo asi 9 ludi na malej chatke, cim by sa asi znizila aj ta cena a 36 na velkej,,, samozrejme ak by nikto z velkej chaty odist nechcel a ti ktori nemaju vlastnu postel si nebudu chciet priplatit, nejako sa to uz prezije aj v tej velkej, ale dufam, ze par ludi sa najde ;)

ten ujo chatar co vlastni tu velku chatu by mohol byt trosku ustretovejsi urobime mu vcelku fajn trzbu, tolko ludi mu tam pride mozno za pol roka :lol:

Takze kto by sa pridal k nam = Ivanm, Mafo22, Scypho, ROpa, Paldo ... ? do malej chatky ak su nejake namietky pripadne lepsie navrhy treba ich cim skor napisat.
04.05.2010 - 16:37:03
00
@ lapierre : myslis ze by som si mohol v nedelu niekde okolo vasho domu pichnut auto? pojdem totiz rovno po vyjazde do ciech tak pridem na ducate ktore bude plne tovaru a nerad by som to nechal niekde uprostred lesa pri chatke, par x mi uz na aute nejaky :swear: vylamal zamky a nechcem to riskovat znova, ked to bude stat v dedine hadam to bude ako tak na ociach..
04.05.2010 - 16:45:15
00
Ešte sa na to večer pozriem a možno by to aj tak šlo. Trochu je tam problém, že pár ľudí nám tam stále pláva ale nejak to snáď vyjde.

Ja si mylsím, že chatár je dosť ústretový a takýchto akcií tam býva v lete určite viac. Ale sú určité pravidlá a keby mu tam prišla kontrola, tak s tým pivom by bol problém. Treba sa pozrieť niekedy aj z pohľadu druhej strany, mylsím že takto to bežne funguje. ;)

Bobo, v pohode, len sa mi potom ozvi. Mobil pred akciou niekam isto zverejním. ;)
04.05.2010 - 16:46:15
00
keyboard_arrow_up