Nazdar chlapci

Dá sa to vôbec ísť? leto je tu a jeden môj šialený známy(TONY) by si to rád prešiel. Nemám ponatia prečo zrovna táto trasa sa mu zrodila v hlave, no to je vedlajšie. Kedže nie som miestny, rád by som sa spýtal, či sa vôbec niečo také dá ísť, či to nie je pod drobnohladom zelených, či by sme riskovali pokuty a neposlednom rade a to je najhlavnejšie, či má niekto spomínané okolie prejazdené a vedel by nám dať vecné informácie odkial, kade, kade nie a kam, prípadne by si to snami šiel prejsť v ulohe "sprievodcu". každý pár kolies naviac je vítaný.

Ďakujem
10.06.2008 - 12:45:29
00
pohrab sa v cyklotrasach

je to jazditelne s vela tlacenim a je to prisne strazene tzn. zakazane
10.06.2008 - 12:47:50
00
Je to pod drobnohladom zelenych..
10.06.2008 - 12:47:58
00
takze NO WAY...


niaka alternatíva?... jazditelná, pekná

Dijck, Slánske? :twisted:
10.06.2008 - 13:09:16
00
oplatí sa len od kráľovej hole po útulňu Andrejcová. To je krásne. Zbytok neodporúčam vôbec. Mám v opačnom smere ODTLAČENÉ úsek útulňa RAMŽA (tam som došiel od Malužinej) až po sedlo Priehyba. Až na jeden úsek nad lesom je to morda. Určite viac tlačíš ako jazdíš.
kukol som do mojich zápiskov. RAMŽA-PRIEHYBA 3 hod (cca 13-15km). A to bolo v roku 2002 pred polomom.
Keď už plánuješ takú chužovku, tak skôr si dajte hrebeň od Donovál smerom k Chopku. Okrem toho výšvihu na Prašivú je to celkom v pohode. (išel som to pešo celé a na bajku od sedla skalka po Ďurkovú). Navyše keď to dobre nakombinuješ, tak aj ten výšvih sa dá odrbať. Ak by si štartoval z Magurky (liptovská strana), alebo z Jasenia (horehronská strana) tak to síce neprejdeš celé, ale najvyššie hôľne úseky si vychutnáš. Z Jasenia sa dá až na 10min tlačenia dostať napr. na Ďurkovú (vyskúšané).
10.06.2008 - 16:55:54
00
takze NO WAY...


niaka alternatíva?... jazditelná, pekná

Dijck, Slánske? :twisted:


Na slanskych ste stale vitani.. ale neporovnaval by som ich s nizkymi tatrami. Slanske su nizsie a nemaju tak hôľnaté useky. Terenom neviem, som zaujaty, mam velmi rad slanske lebo je tam vsetko a hlavne singletracky: )...

Ak by ste planovali prist na AM.EN po slanskom maratone (6.7.2008), budeme radi:) Tam sa ale pocita predbezne s inou nadhernou hrebenovkou: PO - branisko - magura - kohut - sabinov - PO. Z PO by to bolo s vyvozom aviou pod hreben : )
10.06.2008 - 18:35:00
00
sounds good :wink:

navrhnem túto "pár" kilometrovú zachádzku miestnym volnomyšlienkárom. Ja z nedávneho videa tiež už zaujatý sa to budem snažiť pretlačiť do zdarného konca. Ako som napísal, neviem prečo tony zrovna hentaku destinaciu vybral, no verím, že ked mu ukážem video zo slánskych dlho sa nenechá neprehovárať.

možno by sme aj prespali kdesi. Nie je problem?
10.06.2008 - 19:51:28
00
Jasne, ubytovania je tu kopec: ) Od 0 po *****
10.06.2008 - 20:09:00
00

Na slanskych ste stale vitani.. ale neporovnaval by som ich s nizkymi tatrami. Slanske su nizsie a nemaju tak hôľnaté useky. Terenom neviem, som zaujaty, mam velmi rad slanske lebo je tam vsetko a hlavne singletracky: )...

Ak by ste planovali prist na AM.EN po slanskom maratone (6.7.2008), budeme radi:) Tam sa ale pocita predbezne s inou nadhernou hrebenovkou: PO - branisko - magura - kohut - sabinov - PO. Z PO by to bolo s vyvozom aviou pod hreben : )


alebo po vlastnych na Branisko je to 35 km z PO :lol:
10.06.2008 - 21:49:29
00

alebo po vlastnych na Branisko je to 35 km z PO :lol:


myslim, ze LittleFox s Tonym by to mali akurat ako rozbicyklovanie :)
11.06.2008 - 11:53:10
00
V skratke - NEDA. Ja som to isiel 10 rokov dozadu, mozno i viac, este to nebolo zakazane. Z celej trasy sa dobra polovica tlaci bike ci uz hore alebo dole, alebo sa bike dokonca musi niest na chrbte. Pocasie sa meni ako je pre NT typicke a spanie na hrebeni nestoji za nic. Je tam kosa a veterno. Druhy krat by som to nesiel ani keby to bolo povolene. Kazdopadne vyslap na Kralovu je pekny a dobry zaberak a ak sa na to citite, tak do toho, uz len aby ste si mohli povedat ze ste to dokazali.
15.06.2008 - 20:10:04
00
[quote=""]Nazdar chlapci

Včera som sa vrátil z prechodu hrebeňa N.T. Potvrdzujem Pisosipove slová ,že po Andrejcovú .,potom ešte by to šlo - s časti predieranie cez prerastenu kosovku ,ale klesanie na Priehybu hotove kamikadze cez rozbitý chodník a popadané stromy.Dalej už je to totalna kravina. Časť kalamity je prerezaná ale stále tam niečo zostalo a navyše popadali ďalšie stromy.Už pešia chôdza s kytarou na batohu spôsobovala veľke problemy.Doporučim výšľap na Kraľovu hoľu a späť ., a prechod N.T.naprieč cez Priehybu.Horam zdar a bikovačke zvlášť.
24.06.2008 - 22:35:11
00
keyboard_arrow_up