Chcem sa spytat: jazdite arogantne ako najvacsi majstri sveta a rambovia pomedzi ludi na korze? Lebo ak ano, tak upozornujem, ze najblizsie takych budem decetne skopavat z biku ...

V sobotu mi o 16:50 pri kupalisku EVA - Piestany, styria XCeckari skoro zrazili syna ... ak sem chdite, tak vedzte, ze to najblizsie neskonci len okriknutim.
25.09.2006 - 14:09:12
00
Lagonda toto myslis vazne??

za to ze ti nejaky dementi skoro zrazili decko, tak musia byt vsetci dementi? Ako otec sa viem vzit do tvojej situacie, ale riesit si toto cez forum? Ako ze sa mam teraz bat ist cez mesto na biku, aby si ma nahodou neskopol z biku, ked sa na teba skaredo pozriem? Ci co si tym chcel vlastne povedat?
25.09.2006 - 14:21:29
00
Priznam sa, ze volakedy som jazdil dost ostro pomedzi ludi, avsak vzdy som si bol vedomy co robim a nikdy som nikoho ani len nestrajchol (kazdy ma hadam tolko rozumu aby vedel odhadnut vzdialenost). Dnes jazdim vacsinou autom, takze by asi nestacili odskakovat. Keby ma vsak niekto ako lagonda skopol v meste z bajku, tak potom by som mu asi ja skopol hlavu z krku. Presne ako pise root, takymto systemom by si za chvilu nenavidel vsetky skupiny ludi.
25.09.2006 - 14:33:12
00
toto kandiduje na temu roka :lol:
25.09.2006 - 16:10:48
00
Možno stačí na neposlušné deti vodítko ako pri psovi. Tým by sa dalo predísť kolíziám. hehe
No dobre teda, sranda bokom. Áno sme rôzny. Tak ako chodci chodia po chodníku pre cyklistov a je im to úplne jedno že by tam byť nemuseli tak poniektorí cyklisti majú radi adrenalín a vytlačia vzorku dezénu bez problémov chudákovi chodcovi na ksicht.
Akurát včera som v jednej uličke počul uja s deťmi porozhadzovanými po celej ulici nadávať na cyklistov ktorí išli v ich tesnej blízkosti. "Že či tu nie je náhodou zákaz pre bike". Tak som zdvihol prst a ukázal mu cedulu na ktorej bola modrá značka a v nej bike. Tá tabula bola od neho dva metre.

Keď si nechceme porozumieť, hnevu bude stále dosť.
25.09.2006 - 18:02:58
00
Priznam sa, ze volakedy som jazdil dost ostro pomedzi ludi, avsak vzdy som si bol vedomy co robim a nikdy som nikoho ani len nestrajchol (kazdy ma hadam tolko rozumu aby vedel odhadnut vzdialenost). Dnes jazdim vacsinou autom, takze by asi nestacili odskakovat. Keby ma vsak niekto ako lagonda skopol v meste z bajku, tak potom by som mu asi ja skopol hlavu z krku. Presne ako pise root, takymto systemom by si za chvilu nenavidel vsetky skupiny ludi.


suhlasim!!!! :wink:
25.09.2006 - 19:35:27
00
Chcem sa spytat: jazdite arogantne ako najvacsi majstri sveta a rambovia pomedzi ludi na korze? Lebo ak ano, tak upozornujem, ze najblizsie takych budem decetne skopavat z biku ...

V sobotu mi o 16:50 pri kupalisku EVA - Piestany, styria XCeckari skoro zrazili syna ... ak sem chdite, tak vedzte, ze to najblizsie neskonci len okriknutim.


skôr ty sa tu hráš na ramba a majstra sveta.. nemusíš nás hádzať do jedného vreca..
25.09.2006 - 20:15:12
00
Na vajčiakov jazdiacich po chodníkoch platí len jedno - akože sa zľaknúť, tesne pred ním urobiť prudký úkrok rovno do dráhy a bleskovo späť. To by malo stačiť, aby hamsol na brzdy a ustlal si. Ak sa nevydarí, tak treba ešte nenápadne vytrčiť rameno a to by už mal ísť naozaj na hubu. A najväčšia drzosť je ísť mu pomáhať vstať, popri tom ho drbať, že jazdí po chodníku ako blázon a pri pomáhaní mu šľapnúť do výpletu.
Jedného zasrana som na Dunajskej už tak vyškolil, určite sa už nebojí jazdiť po ulici, ale po chodníku. A na druhého nad Kačínom stačil len ten úkrok a pol hodiny sa vymotával z kríkov. Tiež už bude v zjazde viac brzdiť a menej rozháňať turistov.
25.09.2006 - 21:42:51
00
ak ste si mozno vsimli, moja tema zacina otazkou ... to znamena, ze nehadzem vsetkych do jedneho vreca ...

A co som tou temou sledoval? ... priznam sa, iba to, ze som chcel vyprovokovat dotycnych, aby sa zamysleli nad tym co sa udialo - ak to nahodou budu citat ... a to o skopnuti - myslim si, ze som inteligentny clovek, nic take by som nikdy nespravil - bolo to len take vyliatie pocitov na sklo ...
... Ide o to, ze nemozes tusit, co spravi stvor rocne dieta, ked ho v rychlosti mysickou obieha skupina cyklistov
26.09.2006 - 09:15:36
00
Priznam sa, ze volakedy som jazdil dost ostro pomedzi ludi, avsak vzdy som si bol vedomy co robim a nikdy som nikoho ani len nestrajchol (kazdy ma hadam tolko rozumu aby vedel odhadnut vzdialenost). Dnes jazdim vacsinou autom, takze by asi nestacili odskakovat. Keby ma vsak niekto ako lagonda skopol v meste z bajku, tak potom by som mu asi ja skopol hlavu z krku. Presne ako pise root, takymto systemom by si za chvilu nenavidel vsetky skupiny ludi.


Mne by si skopol hlavu z krku, a co by si spravil, keby Ti male dieta zrazu vybocilo z drahy, alebo nahle zastavilo, Ty cezen preletis, dieta zabijes ... co by si potom spravil? .... zamysli sa .... Ty odhadnes iba seba .... potom je navine to dieta? ci rodic, ze zobral dieta na prechadzku byciklom po kupelnom ostrove?
26.09.2006 - 09:19:37
00
som rad, ze si sa ozval ... dik
26.09.2006 - 09:22:53
00
Mladí obvykle viac či menej blbnú. Nás starších (ktorí sme blbli pred časom a často si to už nepamätáme alebo nepripúšťame) to serie a šomreme a nadávame. Taký je život.
PEACE!
26.09.2006 - 10:12:02
00
Tak som pred nedávnom uvažoval, že zoberiem manželku s dcérou na bikoch do Piešťan. Ako tak pozerám, začína to tam byť nebezpečné. Chcel by som sa Lagondu opýtať, či to platí na celé Piešťany, už od tabule, alebo len pri Eve?
Ja samozrejme chápem jeho rozhorčenie nad nepríjemnou príhodou, ale fakt mi to pripadá ako štekanie pod nesprávnym stromom.
Chodím korčuľovať do Trnavy na Sláviu, tiež sa tam občas ktosi predvádza na biku, detičky aj s rodičmi lietajú na bicyklíkoch a kolobežkách, cikcak v protismere, a to ich mám všetkých poskopávať?
26.09.2006 - 10:41:40
00
riesite tu uplne beznu vec s trochu vacsimi emociami ( poniektori )...tak ako sa najdu bezohladni (bi)cyklisti, tak sa najdu aj soferi a aj babky v obchode ktore sa prebiehaju pri pokladni...a zivot ide dalej...nic v zlom lagonda ( nemam rad tiez takychto jazdcov )...ale ti manici si tiez mohli povedat "co je to za rodica ktory si nestrazi svoje dieta" :o
26.09.2006 - 10:55:54
00
Mne sa stačí vybesnieť v prírode. myslím ,že lepšie padne adrenalín dole kopcom ako keď tipujem,či sa ľudia uhnú.....
26.09.2006 - 11:45:22
00
keyboard_arrow_up