chcem vediet vas nazor na suzitie bike vs. rodina cas pre bike cas pre rodinu umna to sa dost bije.
06.10.2009 - 09:56:19
00
Nooo, proste kým si neporobím doma veci ktoré treba alebo máme nejaké spoločné aktivity s rodinou tak sa podriadim tomu. Ale ako náhle sa nájde čo i len pol hodinka alebo hodinka už aj využijem čas v môj prospech :) . A potom som už zase starostlivá maminka :) Ale veľa času športu venujeme aj spoločne (či je to bike, turistika, plávanie, korčule, lyže, bežky...... :lol: ) a to sa mi páči. Budem sa snažiť aj z našej malej spraviť spoločníčku pre budúcnosť ak to bude ona chcieť :)
06.10.2009 - 10:56:35
00
Taak od kedy mame doma babo, ta sa na bajk dostanem tak 1-2x za mesiac ;( ,aj to iba na asi 3h. A aj ked je inokedy chvilku cas, tak som tak unaveny, ze to jednoducho nejde.
Par krat som isiel bajkovat aj po nabitom dni, ale to som sa nevedel sustredit, nezvladal som trasu, kolesa mi uskakovali kade-tade, nebola to dobra bikovacka.
Tesim sa ked uz mala nebude odkzana na materske mlieko,t ak potom budeme turistikovat pesi, a neskor na bajkoch.
06.10.2009 - 12:18:32
00
Mailer, neviem síce aká maličká je vaša bambuľka ale myslím, že teraz je celkom dobrý čas na turistiku. Je ešte maličká, čiže nieje až taká ťažká :) a nemáte problém čo jej zobrať papať. Maminka má vždy so sebou :-). My sme s našou boli takto pred rokom na Kamienke na Chopku a to mala 3,5 roka a 20kg. No manžel mal čo robiť kým ju hore vyniesol. Tento rok sme už nemohli ísť. Musíme so spoločnou turistikou počkať kým malá nezosilnie tak, že by mohla ísť na dlhšiu trasu aj po svojich. Takže zatiaľ musíme občas využiť starkovcov, ak sa niekam chceme vybrať.
06.10.2009 - 13:24:44
00
jednoducho ! nemam rodinu, som slobodny mlady muz :lol: bicykel drtim furt ked mam off :rock: akurat momentalne mam nutenu pauzu, cakam na ram :(

hej a ak by nejaka mala zaujem, nefajcim, nepijem, varim, periem, do prace chodim, som proste idealny chlap :rofl: :rofl: :rofl:
06.10.2009 - 19:28:08
00

hej a ak by nejaka mala zaujem, nefajcim, nepijem, varim, periem, do prace chodim, som proste idealny chlap :rofl: :rofl: :rofl:
Moja polovička by povedala , že niesi chlap ale žena :D
06.10.2009 - 19:36:57
00
jednoducho ! nemam rodinu, som slobodny mlady muz :lol: bicykel drtim furt ked mam off :rock: akurat momentalne mam nutenu pauzu, cakam na ram :(

hej a ak by nejaka mala zaujem, nefajcim, nepijem, varim, periem, do prace chodim, som proste idealny chlap :rofl: :rofl: :rofl:


Ty nie si ideálny chlap,ty si len proste všetko robíš sám.. :smoke:
06.10.2009 - 19:39:24
00
To hádam nie :lol: Že vraj by sme nesmeli mať dve spodné rebrá - aby sme si dočiahli :rofl: :rofl: :rofl: SOM NIEKDE ČÍTAL inak je mi to jedno - mám manželku :smoke:
06.10.2009 - 19:45:33
00
Ty nie si ideálny chlap,ty si len proste všetko robíš sám.. :smoke:


vies jak sa hovori," co si sam neurobis, jak keby si nemal " :rofl: :rofl:

Moja polovička by povedala , že niesi chlap ale žena :D


este ze som nenapisal, ze sa aj holim, vsade, ako spravny biker, to uz by tam bola tenka hranica :emo:
06.10.2009 - 20:05:07
00
Základ je baba s aktívnymi záujmami (teda niečo kde je cieľ vydretý výdajom energie a nie financií, najlepšie nie svojich), čo som poznal rodinky čo sa dali dokopy v mojom bývalom horolezeckom oddieli, tak pořízení potomka nespôsobilo úpadok outdoorových akcií.
06.10.2009 - 21:25:50
00
Aj ja som o takých počul... Zažil som však pred svadbou "Ty môj pavúčik..." a po svadbe "Ja ti dám, liepať sa - zrúbeš sa a ja ostanem vdovica s deckom..."
06.10.2009 - 21:31:58
00
Ano to súhlasím pokiaľ je na jednej strane diskotéka a na opačnej nejaký "iný" pohyb tak to nejde potom nijak....no 8)
06.10.2009 - 21:33:45
00
no ono u nas obcas tecu aj slzi ;( ,ale ja davam bikovanie ako pozitivny priklad pre pohyb v nasej rodine . tak sa mi to podari vzdy akosi uhrat ale potom ten cas musim s rodinou aj tak stravit
06.10.2009 - 21:39:20
00
Vždy treba mať nejaké veci porobené pripravené ( napr. nákup - potraviny...)aby bolo čím argumentovať, ale pri 17 mes. a 12 ročnej dcére ( a pracujúcej druhej polovičke 10-12h denne) veľa času nie je, ale keď vyrazím na 1 až 4 hod výjazd alebo tobôž na celodenný výjazd-maratón, musím sa pripraviť že mi to bude vyhadzované na oči ešte niekoľko mesiacov....
Takže aj po každom schválenom a odobrenom výjazde nie je nič isté....tak 2-4 dc vína ( vo mne) potom eliminujú "prístup informácií".

Dosť chlapov asi ovláda pôvodom východoázijské "taktické počúvanie" známe už z 1. tis. pred naším letopočtom... "jedným uchom dnu, druhým von".
06.10.2009 - 22:00:24
00
Aj ja som o takých počul... Zažil som však pred svadbou "Ty môj pavúčik..." a po svadbe "Ja ti dám, liepať sa - zrúbeš sa a ja ostanem vdovica s deckom..."

Tu možno pomôže už len silný argument, poriadne veľká životná poistka... :devil:
06.10.2009 - 22:02:33
00
keyboard_arrow_up