nirvana, placebo, radiohead, system of a down, horkýže slíže :D , johnny cash, bob marley, divokej bill.. proste gitarovky, žiaddny hip-hop ani disco
16.09.2006 - 17:44:08
00
eightees? (80's), ezoterika?, fsetko mozne...
jarre, oldfield, mory kante, suzanne vega, ramazzotti, bjork, pet shop boys, phil collins, santana, vanessa mae, abba, adiemus (karl jenkins), enya, gandalf, rem, tanita tikaram, tina turner, enigma, eurythmics, nohavica, scorpions, vangelis, vaso patejdl, tublatanka...
slize, landa, epica, nightwish, bez ladu a skladu, satriani...

proste podla nalady. na biku nic, nemam ziaden prenosny prehravac. iba ked sedim za kompom...
16.09.2006 - 19:11:49
00
Ja pocuvam hlavne Trance, Progressive, House - Markus Schulz, Armin Van Buuren, Gabriel & Dresden, Above & Beyond, Tomas Haverlik, Michael Burian, Axwell, Ferry Corsten....
Ale rad si vypocujem aj nejaky ten rock, punk-rock, metal.. Hlavne Rise Against, Lagwagon, Linkin Park, Papa Roach, In Flames, Sonata Arctica, Rhapsody...
Okrem ineho znesiem aj Robbieho Williamsa, J.Lo., Depeche Mode....
Pocuvam toho vela no :)
Hip-hopom som si presiel a uz ho nejako nemusim.
16.09.2006 - 20:10:30
00
nirvana, placebo, radiohead, system of a down, horkýže slíže :D , johnny cash, bob marley, divokej bill.. proste gitarovky, žiaddny hip-hop ani disco


moja rec :)
16.09.2006 - 20:55:45
00
hip hop mi je proti srsti...snazim sa mu vyhybat... :roll:
17.09.2006 - 14:29:15
00
hip hop mi je proti srsti...snazim sa mu vyhybat... :roll:


suhlasim
17.09.2006 - 14:44:21
00
mno, padlo tu zopar dobrych skupiniek, ale asi tak ten system of a down, rage against.., cypress, a asize tymto smerom
17.09.2006 - 20:00:40
00
pocuva tu niekto jazz??
17.09.2006 - 21:29:39
00
motorhead, judas priest, ac/dc, avantasia, gamma ray, edguy, stratovarius, sonata arctica, manowar, meat loaf, deep purple, black sabbath, zz top, dragonforce, guns n' roses, dragonforce, freedom call, iron maiden, rolling stones, rhapsody :twisted:
17.09.2006 - 22:08:17
00
pocuva tu niekto jazz??


Ja trochu aj áno. Ale len také moderné vecičky ako napr. Jazztronic, alebo veci čo sú tak na rozhraní medzi Jazzom a housom.
Niekedy na jar bol u nás koncert Laca Decziho - to bola fakt pecka.
17.09.2006 - 22:54:56
00
No ja pocovuvam hlavne slovensky a cesky rock bo aspon viem o com spievaju a som spokojny :lol: . Nech si kazdi pocuva co chce ale rap na biku je asi trochu divny 8)
17.09.2006 - 23:07:56
00
No, ked clovek ide na biku, radsej by nemal mat sluchadla na (v) usaich, ale obcas vidim aj to :? ... ale k tej hudbe, minule ked som sa bol povozit trosku , tak sa mi vybavila legendarna skaldba od Luisa Amstronga : What A Wonderfull World ... krasna priroda, nadherne pocasie ... v tej chvili som si nedokazal predstavit ziadnu inu vystiznejsiu skladbu :oops: :)
18.09.2006 - 09:29:56
00
pocuva tu niekto jazz??


Ja trochu aj áno. Ale len také moderné vecičky ako napr. Jazztronic, alebo veci čo sú tak na rozhraní medzi Jazzom a housom.
Niekedy na jar bol u nás koncert Laca Decziho - to bola fakt pecka.


jedine laco deczi...to sa fakt dobre pocuva :!:
18.09.2006 - 18:09:07
00
No, ked clovek ide na biku, radsej by nemal mat sluchadla na (v) usaich, ale obcas vidim aj to :? ... ale k tej hudbe, minule ked som sa bol povozit trosku , tak sa mi vybavila legendarna skaldba od Luisa Amstronga : What A Wonderfull World ... krasna priroda, nadherne pocasie ... v tej chvili som si nedokazal predstavit ziadnu inu vystiznejsiu skladbu :oops: :)


Áno nádherná skladba, a snáď ešte lepšie ako sám majter Armstrong (dúfam, že sa nerúham), sa mi páči v podaní Toma Waitsa. Ale aj verzia čo spieva Joey Ramone nie je na zahodenie. Súhlas.
18.09.2006 - 21:19:42
00
No, ked clovek ide na biku, radsej by nemal mat sluchadla na (v) usaich, ale obcas vidim aj to :? ... ale k tej hudbe, minule ked som sa bol povozit trosku , tak sa mi vybavila legendarna skaldba od Luisa Amstronga : What A Wonderfull World ... krasna priroda, nadherne pocasie ... v tej chvili som si nedokazal predstavit ziadnu inu vystiznejsiu skladbu :oops: :)


Áno nádherná skladba, a snáď ešte lepšie ako sám majster Armstrong (dúfam, že sa nerúham), sa mi páči v podaní Toma Waitsa. Ale aj verzia čo spieva Joey Ramone nie je na zahodenie. Súhlas.
18.09.2006 - 21:20:03
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up