Viem ze je to uz druha moja tema za tyzden ale neda mi to :)

No zaujimalo by ma ako ste na to s nehodami na biku bo ja mam strasnu smolu :(

Zacinam ja : dnes ked som isiel na bike isiel som cez mesto tak sa pozeram a prechod volny nikdo nikde idem si tak rychlejsim tempom a zrazu vidim iba bieleho favoritaka ako sa na mna ruti som bol v strese tak som nevedel co mam robit tak som iba stal na mieste ako taky ...... :? neviem ako rychlo siel ale isiel dost rychlo tak som si vyskusal preletiet cez kapotu a nebolo to veru prijemne :o po desiatich minutach som vstal a prve co sa ma opital ci mi nieco neje a ja som mu povedal ako blb ze nic (asi 50 metrov bola nemocnica) som sa mu ospravedlnil za ohnutu kapotu a SPZ :lol: a on mi este vynadal :evil: . Divam sa tak na bike a jedine co sa mi na nom stalo bola zlomena packa , blatnik ohnute ridi(cosom hned napravil) a teraz som zistil ze ma ohnuty kotuc :evil: ale aj tak na dobre na to ze som som si zalietal :lol:
proste ta moja amasa je pevna ak svina :D

skoda ze nemam foto :(

to je vsetko ale aj tak smola mohlo to byt aspon BMW :roll: :lol:
22.08.2007 - 19:37:58
00
este som dako hrozostrasne nepadol. najhorsie ako som padol to bolo na ceste ktorou som chodil velmi vela krat a ani rychlo som nesiel a smyko ma na strku :oops: . setko to odniesla ruka najprv trochu bolela tak som odbikoval domov jednou rukou ale potom doma to zacalo dost boliet tak som siel do nemocnice a vysvitlo ze mam puknute zapastie a taktiez puknuty laket :roll: takze som skoncil so sadrov na ruke a pol roka bez biku :evil:
22.08.2007 - 19:46:57
00
padol som raz (maraton) v lese a to iba preto, ze uz som bol v takom stave, ze som skoro nic nevidel (od unavy)...keby som bol v normalnom stave, tak sa to urcite nestane, ale co uz, nahoda je blbec
22.08.2007 - 19:53:55
00
no ja som tiez raz spadol...(no neviem ci to bolo len raz) :lol: ...

isiel som dole z bankova po cervenej znacke...
jeden dost velky kamen sa mi nevyhol..a prednym kolesom som sa na nom smykol. tak som spadol a kedze mam SPD tak som sa take 3-5 metre len tak suchal po zemi spolu s bikom...ked som konecne zastal tak pri bolesti jedej nohy a druhej ruky a este aj v soku som sa samozrejme nevedel vypnut z SPD tak som si na zemi taku minutku polezal a potom uz konecnce dosiel kamos a ten mi pomohol sa s toho vyslobodit...
nic strasne sa mi nestalo "len" modrina cez cele stehno a modra ruka...
tak som potom este dosiel domov...nastastie.....

a este raz davnejsie sme s Billesom prezili celnu zrazku...
to bola sranda :lol: ... no nechce sa mi to uz vypisovat ale to sme bol este
na starych bikoch cize to bol uz dost davno...
22.08.2007 - 19:59:01
00
Mno spadol som, ked som bol maly chlapec .. hned ako doprsalo tak som isiel na bicykel ..ziadna slava bicykel tisic rokov stary .. spustil som sa s kopca ... a kedze som nema take skilly trochu sa rozklepal volant vysiel na kamen.. (hladke gumy) a smyk .. nasledk: rozal som si peru pod nosom kamienky v cele, otraz mozgu, obidve lakte, kolena rozbite...
a potom uz iba take normalne pady...
22.08.2007 - 20:10:23
00
a este raz davnejsie sme s Billesom prezili celnu zrazku...
to bola sranda :lol: ... no nechce sa mi to uz vypisovat ale to sme bol este
na starych bikoch cize to bol uz dost davno...

ja to vypisem:
Na Furci je jeden lesik, a tam su take cervene kopceky na ktorych sa da bikovat...bolo to ako U rampa. Tak sme sa tam s petom spustali a isli sme vzdy oproti sebe a boli dohodnuty ze kazdy sa uhne doprava....ale nieco nevyslo a obaja sme sa uhli do jednej strany kde sme sa zrazili...a zostali sme medzi bikmi zakliesneny asi 10 minut :D odniesli si to tusim osmicky a ja som mal aj zlomenu brzdu...to bolo ale este na starom olprane :)

potom na kellyse som mal viacej padov, ale najhorsi bol asi v meste v KE na zimnej, kde som sejmol stlp verejneho osvetlenia (teda skor on sejmol mna). Tak nestastne sa mi otocil volant, ze som celou silou narazil stehnom do rajdov...domov som este dokazal dojst ale potom som nevedel nohu vobec ohnut, mal som ju tyzden v sadre.....

teraz na kone som este nejak vazne nepadol, a dufam, ze ani nepadnem ;)
22.08.2007 - 20:21:04
00
najhorsiu nehodu ktoru som prezil bola asi ked som sa snazil davat na zadnom a pri dopade som dal nakryvo koleso a trrrrc na loket... alebo este ked som zrazil jednu babku (jej chyba) ale to je fuk......
najhorsia nehoda ktoru som prezil (lebo som sa len pozeral) bola minuly stvrtok ked u mna bola kamoska z vychdu a davali sme freeride(skor street)-taky lahky(bunny sem, Bunny tam a tak... a ona sa rozbehla z takeho fajn zjazdu, cely ho jumpla kryvo stocila a drb na zem,klzala sa asi 4m. a ostala lezat, ja ze je v bezvedomi. nastastie mala jen rozbite koleno,zodrate stehno,ruku,loket,a 2stichy na kolene. a potom ju na druhy den cakala 6 hodinova cesta domov :( krutee a smutne. ja som bol viac v soku jak ona- neprajem to nikomu zazit..
22.08.2007 - 20:53:17
00
Tak odkedy bikujem trochu vaznejsie tak som toho vela nenapadal ale asi pred mesiacom aj daoc som sa vydrbal kvoli psovi co ma riadne nastvalo ato bolo rovna na takom spomalovaci na ceste ta som sa pekne postavil a zrazu pes ta prask na brzdy a rovno cez riaditka pekne na hlavu :x a este mi to ja sedlo pokrivilo esteze to na starom biku bolo
22.08.2007 - 20:56:24
00
narazil som do stromu, dodrbal som ram ale nastastie sa mi nic nestalo, par krat som siltom od prilby poryloval dopad dirtu ale tiez sa mi nic vaznejsie neskalo okrem odrenin, raz som vsak na dirte padol na zapestie a nebolo to moc prijemne (este ze mam take dlhe rukavice :) ) na 1.6m drope som si narazil vajecniky o sedacku, no dvojke som si zosuchal rit a na jednom takom skoku z kopca som dolet na rovinu (cca 2.5m) a mal som navyber narazit do stromu alebo sa suchnut po betone, radsej som sa suchol ale nastastie nic vazne sa mi nestalo :)
22.08.2007 - 21:23:07
00
No pekne, do tejto temy by ale urcite mal prispiet aj David Gilmour s tym ako mu presiel jeep po nohe :)
27.08.2007 - 08:23:02
00
Vcera som zase! ohol packu na brzde po drzkopade.
Pre zmenu si ma nasla jama na luke a to som letel dole s falosnym pocitom bezpecia ze tu sa mi nemoze nic stat - sak ziadne popadane stromy ziadne kamene ani neprehladne zakruty...
Luxusnu salto cez riaditka som vykuzlil podla tachometra v rychlosti cca 40 km/h - aaa az na cestnu lisaj v pocte 5 ks nemam ziadne zranenia :)

Prílohy:

cestná.lišaj.1.jpg
cestná.lišaj.1.jpg 23.01 KiB thumb_up0thumb_down

27.08.2007 - 08:54:39
00
Ja som tento rok nastastie este vazne nepadol "klop-klop", ale minuly rok som mal pekny zazitok, isiel po singletracku z Uhroveckeho hradu a nevidala mi jedna zakruta, zobudil som sa v nemocnici na JIS-ke, napojeny na plno hadiciek a kablikov. A samozrejme som si nic nepamatal, face som mal jak keby ma do rana mlatili:-)
27.08.2007 - 13:20:49
00
No ja mám dosť pádov. Také že ma šmykne do strán na blate atď. už ani nerátam. Pár krát prerazený plášť na ráfiku, raz zlomený ráfik, raz ohnutá páčka na brzde. Asi 4 krát som preletel cez volant. Ale bike je vždy v poriadku, akosi ho pri tých pádoch šetrím a nemyslím na seba.

No a naposledy včera, išiel som celkom príjemný zjazdík na biku, po zelenej lúke, rýchlosť max. 50 km/h. Predné koleso mi vbehlo do malej jamky, taký výmoľ v tráve a skrížilo mi volant. Preletel som cez volant. Asi 5 minút som sa krčil v kŕčoch na zemi a bolo mi všelijako. Bike je celý, ale mám podozrenie či nemám niečo poškodené v brušnej dutine, proste ma brucho dosť bolí. Takže zajtra idem na ultrazvuk a držte palce.
27.08.2007 - 14:02:06
00
No ja som padol tiez parkrat ale len raz poriadne-maraton Brezno.V50km na uplne hladkej ceste uz v dedine.Padol som z 3 metrov do potoka.Tam ma vytiahli miestny v bezvedomi a privolali sanitku.Nakoniec som dopadol este dobre-Zopar odrenin,Zlomena lava noha-ihlica,kus natrhnute ucho a 2 a pol mesieca bez biku.Vcera som na nom sedel 2krat. :D
27.08.2007 - 17:40:17
00
ja som padol 2 tyzdne dozadu... smerom dole z Velkej Homoly po zelenej tusim.. bolo tam brutalne vela listia a ze si trosku zasmykam ale bolo to velmi sikme co ma nenapadlo ze to predne koleso neudrzi... a tak som zadnym flekoval natacal som sa do lava az bolo zadne vedla mna a le ta sikmina bola stale vacsia a predne sa tiez zacalo smykat dolava :D a tak som sa ja smykal doprava po hlave :D ale za 3 dni som mal dole chrastu (pristatie ako do perinky na listy)
27.08.2007 - 21:02:00
00
keyboard_arrow_up