Jajajajajaj, vďaka ti veľmi, pozriem!! (y)
05.07.2014 - 18:07:51
00
Mal som vypnutu kompaktibilitu so slúchadlami, nevšimol som si, môže to byť tým??
05.07.2014 - 18:15:35
00
Potreboval by som poradit. Raz som z mobilu vybrat kartu bez toho aby som to v menu potrvdil. Proste natvrdo som ju vytiahol. Odvtedy mi robi problemy. Stale musim davat znovu nacitanie playlistu v playeri napriklad co je kurevsky otravne. Co s tym? Skusal som ju v menu odobrat, nasledne som ju vybral a dal naspat ale nic z toho.

To mas este dobre mne odisla 8gb Adata v telefone a 32gb Kingston v tablete len tak a takmer sucasne a vobec nejdu nikde ani v PC da sa este nieco spravit?
05.07.2014 - 22:03:06
00
Ja som mal pred rokom podobny problem, nie a nie nacitat kartu 4GB, ale mal som tam fotky z poslednej synovej akcie. Ani pocitac ju po vsunuti do citacky nezobrazil, hoci sa chvilu zdalo ze ju nacita ale nezobrazil nic,
ziaden novy disk v pocitaci, karta bola neviditelna. Skusal som niekolko roznych programov na obnovu dat, dufal som ze co ked sa niektori z nich chyti,

Ak sa nemylim jedine "HANDY RECOVERY" alebo "RECUVA" (uz si presne nepamatam) kartu naozaj spustil, data obnovil, kartu sa podarilo potom naformatovat a sluzi doteraz ako zalozna. Mozno pomoze aj Tebe nieco podobne, viem ze som skusal viac moznosti, fotky boli dolezite.

Peter
05.07.2014 - 22:29:17
00
Skúsim to lepšie povedané dám ich kamarátovi nech sa nato pozrie on už skúšal nejaké programy len neviem či aj tieto sňať pomôžu ďakujem.
06.07.2014 - 08:33:42
00
Máte niekto Sony Xperiu Z1 Compact? Nejaké recenzie som čítal, ale zaujímali by ma osobné skúsenosti. Vďaka.
07.07.2014 - 13:50:04
00
Čo konkrétne by si chcel O tej xperii vedieť?
07.07.2014 - 14:13:23
00
Len také zbežné veci, čo sú v podstate aj v recenziách, ale radšej osobné skúsenosti. Recenzia znesie veľa. Výdrž batérie pri bežnom používaní (volanie, FB, whatsapp a viber, sem-tam GPS. bez hrania sa alebo pozerania filmov), stabilita systému, rýchlosť odozvy. Nejaké pozorované problémy a nevýhody voči iným mobilom a tak.

Momentálne mám starý-prastarý Samsung Galaxy S+, ale už je to na dnešnú dobu vykopávka a pri viacerých spustených aplikáciach na pozadí sa to už fakt nedá. Experia ma zaujala hlavne preto, že má 4,5 palcový display, viac nechcem a pritom nie je ukrátený HW ako pri iných menších mobiloch. Zohnať mobil so slušným výkonom, ktorý nepotrebuje podvozok je čím ďalej ťažšie. Zvýšená odolnosť voči vode a prachu tiež nebude od veci.
07.07.2014 - 14:20:38
02
ok, strucne, Sony Xperiu Z1 Compact mam asi 4 mesiace:

pros:
- baterka vydrzi pri gps, fb, bezne volanie, whatsapp, pocasie, sme, obcasny web 2 dni, resp. nabijam kazdu noc, na konci dna som na 60%
- fotak - pekne fotos, na bezne momentky absolutne staci , na zrkadlovku mi sada prach ;) + time burst - 60 sekvencnych fotiek, dobre na sport a deti - vodotesnost - otestovane v bazene - fotky/video pod vodou
- vykon, za 4 mesiace par krat nutny restart, inac vsetko fici ako ma, cize asi dostatocny

cons:
- zadekovany usb konektor - dan za vodotesnost - urcite si treba kupit externu docking nabijacku, akurat pocitaj extra 30 E
- zadna strana sa lahko zaspini a poskriabe, neni to sklo ale nejaky tvrdeny plast - kedze neznasam gumene obaly, zobral som biely, na nom neni vidno skrkance ani mastnoty ;)
- a este display, rozlisenie je super, ale kedze pred tym som mal OLED, svietivost a citatelnost na slnku sa neda porovnavat

inac som spoko, hlavne ten rozmer je fasa, kludne by som kupil znovu
07.07.2014 - 15:16:52
03
tiez po nom pokukujem. Idealne rozmery, hw vybava na bike. Lopaty s 5" displejom nechcem ;-)
Jedine coho sa obavam je ta zadna strana. Ako bude vyzerat po roku. Aj ked asi kupim zasuvacie puzdro.
07.07.2014 - 15:23:41
00
Sám by som to lepšie nenapísal, na nabíjanie sa dá kúpiť z Číny magnetický káblik na nabíjanie, tým pádom šetríš krytku.Na Zadnú stranu treba nalepiť nejakú fóliu lebo je fakt ľahko poškrábateľná.Systém je stabilný,svižný,nezamŕza.Vodeodolnosť +. Odporúčam white verziu na ktorej nevidno otlačky prstov :)
07.07.2014 - 15:24:11
03
Super chalani, ďakujem vám. Tak je viac-menej už asi rozhodnuté.
07.07.2014 - 15:26:40
01
kurna, len na bielej je zas vidno spinave hnaty...vyberam ho ako pracovny.
Rada ohladom magnetickeho kablika potesila :-)
07.07.2014 - 15:31:41
00
http://dx-box.com/new-aluminum-magnetic-usb-charging-cable-adapter-for-sony-xperia-z1-compact-xperia-z1-xperia-z-ultra-xperia-z2-xperia-z2-tablet.html Tu je aj odkaz,sám som odtiaľ nakupoval a spokojnosť. Rýchlosť nabíjania je porovnateľná s klasickým nabíjaním. Špinavé hnáty bude vidieť aj na čiernom :)
07.07.2014 - 15:39:08
03
No ale zaprasene od prachu z dielne bude na bielom vidno viac.
Ta cena kabliku je uplne naparadu. Vdaka :-)
07.07.2014 - 15:41:35
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up