a este-vyhybaj sa behu na asfalte a investuj do kvalitnych bezeckych topanok,to je fakt dolezite...
10.10.2007 - 20:24:06
00
Treba si davat pozor hlavne na psov pretoze skoro vsetci nie su priviazani.Od jednej nemilej skusenosti uz nechodim behavat.
10.10.2007 - 20:32:06
00
hehe...mne sa to uz tiez par krat stalo,ked ta nahana pes treba okamzite zastat a ani sa nepohnut,VACSINOU (este sa mi inak nestalo) ostane v soku ze co robis a prestane ho to bavit... :mrgreen:
10.10.2007 - 20:35:46
00
v zime zvyknem behat do kopcov nordic walking - oproti behu mi to pride zabavnejsie a pocitovo je to vecsia makacka. nevyhoda pre mna je ze behat nordic walking po rovinkach v lese mi je divne, je to fakt iba do kopcov.
inak palice som kupil v lidli za 500 - nie turisticke teleskopicke, ale origos na nordic walking a su uplne v poho. ked som ich porovnaval so znackovymi za 2 litre rozdiel som nevidel - dokonca jemu vypadol na znackovych hrot a teraz tiez pouziva tie z lidlu.
11.10.2007 - 07:37:22
00
no nikdy by som nepovedal ze tento "nordic walking" moze byt tak zaujimavy . Ja som sa s tym stretol len v PN a to nemecky turisti ked klepocu s palickami po asfalte a ja ich beznou chodzou predbieham... Tak som si hovoril ze co za ... je toto. Ale som mlady neskuseny a vidim ze sa to viacerym paci.
behaval som, aj kopce aj kratke kopce na lýtka, a je to moc dobra vec, treba sa len donutit, co je to najtazsie. To bolo este za cias ked som poctivo trenoval volis..
11.10.2007 - 07:56:10
00
tu v NL sa cez vikend flakaju po lesoch s palickami snad vsetci,beh mne osobne viac vyhovuje,nieje taky narocny na cas...
11.10.2007 - 08:37:03
00
Tak dakujem za radu, v sobotu ráno by som vyskúšal, uvidíme čo na to povie organizmus :wink:
11.10.2007 - 13:20:35
00
Tak dakujem za radu, v sobotu ráno by som vyskúšal, uvidíme čo na to povie organizmus :wink:


na prvy krat cakaj slusnu svalovicku :) ...ale neboj, ono to potom povoli po case povoli ;)
11.10.2007 - 13:26:41
00
Tak dakujem za radu, v sobotu ráno by som vyskúšal, uvidíme čo na to povie organizmus :wink:


na prvy krat cakaj slusnu svalovicku :) ...ale neboj, ono to potom povoli po case povoli ;)

Jasné, to bude rozcvička, v sobotu prerábam byt :lol:
matt: krásne mi to sadlo na telo.... :P
11.10.2007 - 13:28:10
00
tak to je super ;) ...uz tie velkosti "mam v oku" :)
11.10.2007 - 14:06:33
00
hehe...mne sa to uz tiez par krat stalo,ked ta nahana pes treba okamzite zastat a ani sa nepohnut,VACSINOU (este sa mi inak nestalo) ostane v soku ze co robis a prestane ho to bavit... :mrgreen:

Ja nosievam kaser.Čo iného použiť na obranu,aby si neublížil ani sebe ani zverovi ?Zatiaľ som ho nepotreboval /zaklopať - ťuk,ťuk/ :idea:
11.10.2007 - 18:39:15
00
ano aj ja som parkrat nosil kaser,ale v lete som ho nemal kam dat a drzat ho cely cas v ruke nieje najstastnejsi napad...kaslem na to,co sa ma stat sa stane,spolieham sa ze bude kam utiect,vyliezt.uskocit alebo aspon ho kopnut keby uz majitel nebol na blizku... :P
11.10.2007 - 18:59:06
00
Ja som jedného kaserom tak vytrénoval, že keď som sa iba ukázal, tak sa mi skučiac pratal z cesty. Až mi ho bolo ľúto. Viem si predstaviť čo mu to narobilo vo frňáku.A stačilo použiť iba 2x.
11.10.2007 - 20:51:34
00
behanie je super. kym som nesadol na bike tento rok tak som behal takmer kazdy den. S dlzkou trasy je to tak ze ked sa nad tym teraz zamyslis tak si povies ze 10-15 minut ti staci na zaciatok /to je ok/. O tyzden ta to bude tahat skusit to na 30 minut. No a potom ti kvalitne prestrihne a zacnu sa ratat kilaciky ako na biku. Ani sa nenazdas a budes si behavat 20km behy a rozmyslat pri nich ake to asi je odbehnut maraton. Je pravda ze som sa nechal pocut ze odbehnem Kosicky maraton. Tento rok mi to nevyslo, ale posnazim sa na buduci... Takze ja beh schvalujem aj ked vela profi cyklistov ti povie ze beh a bike nejdu k sebe. Ale profici nech nas amaterov nechaju na pokoji ne? :D Takze go,go,go.
P.S.: a naozaj to nepodcen s tou obuvou. Ak chces nejake info o behu tak pozri http://www.behej.com Tam som ja zacinal. K behu ma priviedol clovek ktory rozputal bezecky osial v cechach. Ma prezivku aerobni traged.
11.10.2007 - 21:50:35
00
hm, ja som sa este nenechal pocut, ale uz to vo mne skrslo, ale dal som si na to lehotu pat rokov... :)
11.10.2007 - 22:38:43
00
keyboard_arrow_up