Čaute hoši, dnes som bol len tak sa previezť po Brezine. Nemal ísť kto so mnou lebo tí ktorých poznám buď nemajú čas alebo sa im už nechce. Napadlo ma teda založiť túto diskusiu. Bol by som rád keby tú spoznám nejakých bikerov z Trenčína z ktorými by som mohol občas niekam vyraziť, lebo predsalen je to v partii o niečom inom ako keď som sám, najradšej chodím xc, nejaké tie maratóniky ale necítim sa ako nejaký extra výkonný bajker, takže aby ste nemysleli že som nejaký borec. Proste len sa niekedy nudím a bolo by fajn, keby nájdem nejakých spoločníkov, prípadne aj na nejaké tie súťaže. Dúfam že sa mi tu aspon niekto ozve, ale ani v to moc nedúfam, ale za každú odpoveď ďakujem. Biku zdar.
26.05.2005 - 23:38:27
00
Ahoj Lubo,

sice nie som bikerka, ale som Trencanka, ktora sa vydala do Ruzomberka a vzala si za muza bikera. Tu na Liptove sú ohromne MTB trasy. Moj chlap sa v tom doslova vyziva. Ak das dohromady nejaku trencansku partiu a budete mat chut si zajazdit na Liptove, nie je problem ozvi sa na kisi@zoznam.sk
Maj sa
kik
04.06.2005 - 23:58:40
00
Nazdar,
z toho ako si sa opísal usudzujem, že jazdíš trochu viac športovejšie a máš lepšiu kondíciu ako my, ale ak by si sa chcel vyskúšať zajazdiť s nami, tak sa ozvi, mail som uviedol. Jazdíme hlavne cez víkendy celodenné trasy po horách v pohodovom tempe. Rozbieham web: mtb-bike.sk
14.07.2005 - 16:12:27
00
Ahoj skúšal som ti napísať mail ale nedalo sa mi to na tvoju adresu odoslať, budem rád keď niekam vyrazíme. Môj tel. 0903617367, môžeš mi napísať sms a nejako sa dohodneme.
19.07.2005 - 08:45:47
00
Cau Lubo,
som z tn (juh) a snazim sa teraz kazdy tyzden najazdit min. 100 km. Ak chces, tak mozme nieco dohodnut...napriklad teraz v sobotu som bol na inovci, a ten zjazd do Selca nemal chybu :-)
Ak chces napis mi na tips@hell-clan.sk
19.07.2005 - 13:38:44
00
keyboard_arrow_up