cafte prosim je nejaka cyklotrasa z devinskej do dubravky??? pripadne cez les alebo tak nejak aby som nemusel moc po frekventovanej ceste diky za rady vopred :)
23.04.2010 - 16:51:41
00
Samozrejme, že je.
Pôjdeš z Devínskej po značenej cyklotrase okolo štadióna, okolo policajtov, pred VW, ďalej do Záhorskej. Odtiaľ do Marianky. Tu máš dve možnosti, kratšiu a dlhšiu.
Ja ti opíšem tú kratšiu. Z Marianky smer Malý Slavín a odtiaľ po asfaltke na Železnú, pred Červeným mostom doprava a panelovou cestou k železničnej trati za tesko, ďalej do Lamača a z neho do Dúbravky.

Druhá možnosť je ísť priamo cez les, mimo asfaltiek, ale to neviem, či sú tam nejaké lesné cesty, nebodaj chodníky. Nad Devínskou sa ten les tuším volá Dúbravská Koliba, či tak nejak.

Tvoja otázka mi pripadá ako z pomocnej školy alebo na úrovni 6 ročného decka. Bez urážky a ber to z humorom.

:D
24.04.2010 - 22:57:06
00
asi myslela skor cez kobylu...

ja to poznam z devinskej od ulice Pavla Horova, okolo tych vysokych panelakov takym korytom smerom hore - jediny problem je asi 200 vyskovych metrov na cca 1km ;) vyjdes na taku tu okruznu lesnu cestu okolo kobyly, potom ponad biele skaly na asfaltku k byvalej vojenskej zakladni...

tazko sa to vysvetluje - vyskusaj si to pozriet na google earthe
24.04.2010 - 23:13:23
00
Samozrejme, že je.
Pôjdeš z Devínskej po značenej cyklotrase okolo štadióna, okolo policajtov, pred VW, ďalej do Záhorskej. Odtiaľ do Marianky. Tu máš dve možnosti, kratšiu a dlhšiu.
Ja ti opíšem tú kratšiu. Z Marianky smer Malý Slavín a odtiaľ po asfaltke na Železnú, pred Červeným mostom doprava a panelovou cestou k železničnej trati za tesko, ďalej do Lamača a z neho do Dúbravky.

Druhá možnosť je ísť priamo cez les, mimo asfaltiek, ale to neviem, či sú tam nejaké lesné cesty, nebodaj chodníky. Nad Devínskou sa ten les tuším volá Dúbravská Koliba, či tak nejak.

Tvoja otázka mi pripadá ako z pomocnej školy alebo na úrovni 6 ročného decka. Bez urážky a ber to z humorom.

:D




aky si len premudručky no skus ty niekam prist do noveho prostredia dobre??myslel som ze ked som nasiel toto forum tak sem mozem napist aj poprosit o nejake rady a nie tu citat taketo dementne spravy.....!si rad ze si si dvihol ego teraz vsak moj aby si sa ztoho neposral....!zapni mozog a rozmyslaj ze vsetci niesu z dnv a taktiez niesu vsetci od narodenia cyklisti :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
24.04.2010 - 23:19:58
00
to wukie

zedols! :-) :rofl:

...ti slecna (podla nicku) co pise v muzskom rode (podla textu) nalozila :-)
25.04.2010 - 01:04:52
00
myslím, že to nie je žiadna slečna...len si chalanko musí uvedomiť, že dávať si nicky ako na pokeci neprináša na normálnych fórach ovocie ;)
25.04.2010 - 08:06:30
00
Príjemná správa hneď z rána, ktorá mi samozrejme zdvihla ego a nie len to :) Niekto iný by ťa s takou otázkou poslal hneď do , ja som ti normálne odpovedal.
Samozrejme som sa hneď od narodenia stal cyklistom a všetko poznal a hlavne býval v Devínskej a čo je najhlavnejšie vypisoval hneď na fóra ako sa kam dostať kilometer od domu, pretože dovtedy som asi žil v jaskyni.

Tvoja odpoveď zrejme dôkladne ukázala, čo si zač. Škoda, že si to nezobral s humorom, ako som to aj ja myslel, ale musel si hneď urážať bez akéhokoľvek dôvodu, pretože ja som ťa ani slovom osobne neurazil.
Ale ja sa ti aj napriek tomu ospravedlňujem ak som ťa urazil, nevedel som, že nič na okolí nepoznáš a práve si sa prisťahoval. Mohol si to napísať priamo do tvojej otázky. Mal som nechať túto tému tak ako bola, bez odpovede a bez mojích premúdrelých rečí :)

PS: množstvo smajlíkov v tvojej odpovedi jej na úrovni určite nepridá :D
PS2: dúfam, že nebudem mať tú česť a na tej Dúbravskej Kolibe ťa nestretnem :D
PS3: Keďže nechcem byť zlý a použitím tvojho slovníka premudrucky, posraty, dvihajuci si ego a s nezapnutym mozgom, tak ak by sa sa nad toto všetko povzniesol, uznal, že si mohol reagovať aj ináč, tak by som ti bez akéhokoľvek obzerania sa za tým čo bolo, rád napísal a vysvetlil, aké sú najvhodnejšie možnosti cyklistiky v okolí Devínskej, či už v lesoch Devínskej Kobyly alebo po cyklochodníkoch a cyklotrasách v okolí.
Ak nie, teda som ťa odradil a nechceš si uznať, že si mohol reagovať aj ináč, nič sa nedeje, prečítam si len tvoju odpoveď, ktorá bude obsahovať určite veľa pozitívnych informácii a následne budem tvoje príspevky ignorovať.
Príjemný deň prajem
25.04.2010 - 09:42:14
00
Príjemná správa hneď z rána, ktorá mi samozrejme zdvihla ego a nie len to :) Niekto iný by ťa s takou otázkou poslal hneď do , ja som ti normálne odpovedal.
Samozrejme som sa hneď od narodenia stal cyklistom a všetko poznal a hlavne býval v Devínskej a čo je najhlavnejšie vypisoval hneď na fóra ako sa kam dostať kilometer od domu, pretože dovtedy som asi žil v jaskyni.

Tvoja odpoveď zrejme dôkladne ukázala, čo si zač. Škoda, že si to nezobral s humorom, ako som to aj ja myslel, ale musel si hneď urážať bez akéhokoľvek dôvodu, pretože ja som ťa ani slovom osobne neurazil.
Ale ja sa ti aj napriek tomu ospravedlňujem ak som ťa urazil, nevedel som, že nič na okolí nepoznáš a práve si sa prisťahoval. Mohol si to napísať priamo do tvojej otázky. Mal som nechať túto tému tak ako bola, bez odpovede a bez mojích premúdrelých rečí :)

PS: množstvo smajlíkov v tvojej odpovedi jej na úrovni určite nepridá :D
PS2: dúfam, že nebudem mať tú česť a na tej Dúbravskej Kolibe ťa nestretnem :D
PS3: Keďže nechcem byť zlý a použitím tvojho slovníka premudrucky, posraty, dvihajuci si ego a s nezapnutym mozgom, tak ak by sa sa nad toto všetko povzniesol, uznal, že si mohol reagovať aj ináč, tak by som ti bez akéhokoľvek obzerania sa za tým čo bolo, rád napísal a vysvetlil, aké sú najvhodnejšie možnosti cyklistiky v okolí Devínskej, či už v lesoch Devínskej Kobyly alebo po cyklochodníkoch a cyklotrasách v okolí.
Ak nie, teda som ťa odradil a nechceš si uznať, že si mohol reagovať aj ináč, nič sa nedeje, prečítam si len tvoju odpoveď, ktorá bude obsahovať určite veľa pozitívnych informácii a následne budem tvoje príspevky ignorovať.
Príjemný deň prajem



no vidíš že to ide :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
25.04.2010 - 09:46:19
00
myslím, že to nie je žiadna slečna...len si chalanko musí uvedomiť, že dávať si nicky ako na pokeci neprináša na normálnych fórach ovocie ;)



blbečku si možeš davat kde chces aky chces nick nemyslis a ty mas co zrovna hovorit o nicku ... a pokec asi velmi dobre poznas ked to tak dobre viiiiš :D nezalezi na nicku tak sa spamataj ... :headbang: si si nasral teraz do huby fuuuuuuj :D
25.04.2010 - 09:49:45
00
to wukie

zedols! :-) :rofl:

...ti slecna (podla nicku) co pise v muzskom rode (podla textu) nalozila :-)




cawes diky za podporu :)
:handshake: konecne niekto normalny ;) :)
25.04.2010 - 09:50:31
00
No som zvedavy co na to katko :lol:
PS4:pomocna skola - specialna skola
a este jedna malickost posledny prispevok sa necituje stale ze?
25.04.2010 - 10:52:35
00
No som zvedavy co na to katko :lol:
PS4:pomocna skola - specialna skola
a este jedna malickost posledny prispevok sa necituje stale ze?



dalši mudrlant :P :D
25.04.2010 - 10:56:26
00
inak uz som si tu trasu nasla vcera som isla a dokazala som sa dokonca dostat z bodu A do bodu B super ze :D :sun:
25.04.2010 - 10:57:42
00
ja k tomu nič, každý si sám musí uvedomiť, že tak ako sa prezentuje, tak ho potom aj vnímajú ostatní...
25.04.2010 - 11:13:54
00
no vidíš že to ide :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
blbečku si možeš davat kde chces aky chces nick nemyslis a ty mas co zrovna hovorit o nicku ... a pokec asi velmi dobre poznas ked to tak dobre viiiiš :D nezalezi na nicku tak sa spamataj ... :headbang: si si nasral teraz do huby fuuuuuuj :D
cawes diky za podporu :)
:handshake: konecne niekto normalny ;) :)
dalši mudrlant :P :D
Škoda, namiesto konštruktívnej odpovede voči môjmu dlhému textu a prísľubu konkrétnej pomoci, dostal nakoniec svoje aj moderátor :) ,ktorý by to tu mohol zmazať a slečnu veroniku4444 odkázať na príslušné témy o Devínskej Kobyle, Malých Karpatoch, Mtb výjazdoch v okolí BA.
Aj keď neviem či by to prospelo k ich budúcej prehľadnosti :)

EDIT:aha ono je to už tam, kde sa piesok lial a voda sypala :)
25.04.2010 - 11:28:35
00
keyboard_arrow_up