Priemerku si zatiaľ určiť neviem

ved priblizna vzdialenost deleno priblizny cas jazdy a mas pribliznu priemerku :P
29.10.2009 - 13:49:57
00
Fuj, ale tá časovka na Ahoj s päťkilovým hátižákom bola na umretie aj s druhou odmocninou... :x taká chyba už nikdy viac... :n:

Zani, to si mala čo za špecialitku :D naberala si objemy ?
29.10.2009 - 13:52:21
00
Tipujem ze Zani skusala absolvovat casovku expedicnym stylom - keby jej bola moc dlha, tak na trati prespi a dojde do ciela druhy den :D
Dufam, ze moja otazka nema na Luciu ten dopad, ze nasadla na ziletku a da aspon 50 km aby si pozrela ako rychlo to jazdi... neni zrovna moc pekne vonka :f: :rain: :sun:
29.10.2009 - 13:57:38
00
Nič expedičné, len prvý raz a bez adekvátneho cyklooblečka. :angel: Rovná sa síce funkčná, ale masívna treková bunda, rezervná voda (nevedela som, ako bude s pitným režimom), rezervné tričko, Red Bull nafasovaný na štarte, jedlo...a doprava s bajkom po vlastnej osi na štart (14 km). Nikoho som ešte nepoznala, nebolo ani u koho batoh nechať, tak som zdolala časovku s ním...Doživotné poučenie... :| Ale na tú super akciu sa chystám opäť, ak rodina a všetko dovolia.
MTB časovka do vrchu. RCP Uphill. :y: :nod:
29.10.2009 - 14:07:32
00
Hehe, ale krásne piate miesto!!! PS: viac žien neštartovalo. :lol: :rofl: :makeup:
29.10.2009 - 14:12:48
00
Lucia si išla asi oddýchmuť. |-) Veď prvý krát písala o 01:11.
Ale potom sa nám nezabudni ozvať :)
29.10.2009 - 14:16:22
00
Hehe, ale krásne piate miesto!!! PS: viac žien neštartovalo. :lol: :rofl: :makeup:

Super gratulujem :) :handshake:
29.10.2009 - 14:17:23
00
No ved damy, tak sa nejak definujte, ake dlhe treningy asi tak bezne jazdite, a ake mate priemery? (rychlostne samozrejme myslim ;) )

Páni a vaše technické parametre ? Mám tým na mysli tie cyklistické, pravdaže. Predsa sa len my nežnejšie pohlavie máme ešte čo od vás učiť. Dajte nám príklad ...
29.10.2009 - 14:22:32
00
Super gratulujem :) :handshake:


Beriem to ako poctu za nezahynutie na trati pre vlastnú chybu...ale makám, aby raz bolo k čomu. ^_^
29.10.2009 - 14:26:32
00
A v nedelu na hradzi preco bol MTB a nie cestacik?! ;)
29.10.2009 - 14:36:38
00
Páni a vaše technické parametre ? Mám tým na mysli tie cyklistické, pravdaže. Predsa sa len my nežnejšie pohlavie máme ešte čo od vás učiť. Dajte nám príklad ...
Od nas sa radsej nic neucte, lebo my na tych bicigliskach len same nezbedy a pestva stvarame :muscle: , a to by vam len uskodilo, lebo my vas chceme presne take ake ste teraz - nezne, krehke a nevinne :f: , makke a hebke :inlove: . A hlavne nie moc rychle :party: , lebo ked nam ubziknete, no co si my len sami so zivotom pocneme? :emo:
:rofl:
29.10.2009 - 14:38:08
00
Aj ja sa to všemožne snažím zladiť, zatiaľ sa mi to vcelku darí - dokonca stíham chystať aj varené večere. :wasntme: Samozrejme, nie je to vždy ideálne a rodina je vždy prvoradá - ale aspoň uspokojivé čo-to odjazdiť stíham, a vďaka za to, aj keď to nie je vždy ten ideálny objem. :f: :bow:



No takze preberam stafetu ja :D dobre sa to tu rozpisalo.. :)
Takze ja len tak machrujem , ale na cestu som sa dostala az tento rok na jesen, cize zatial som novacik, a k ceste ma priviedol moj muz, ktory pred 10 rokmi zavodne jazdieval a mne sa to zdal docela fajn sport...kedze nie som typ, ktory sa bude trapit v nezazivnom fitku...cize my si chodime pekne spolu na cyklovyletiky ako rodinka, ale myslim, ze na to, ze jazdim v podstate len nejaky mesiac, tak je to fajn...muzovi stiham, a vcera sme si dali makacku na pezinsku babu...a nespim |-) len som bola na kave :coffee: :rofl:
29.10.2009 - 14:39:38
00
Páni a vaše technické parametre ? Mám tým na mysli tie cyklistické, pravdaže. Predsa sa len my nežnejšie pohlavie máme ešte čo od vás učiť. Dajte nám príklad ...

no ja mam na ceste o nieco viac km ako ty, ale k priemerke 30 km/h sa ani zdaleka neblizim...skratka nizssia sutaz...cize tie zadky, co tu niekto spominal by mi velmi rychlo zduchli...:-)
29.10.2009 - 14:44:51
00
A v nedelu na hradzi preco bol MTB a nie cestacik?! ;)


:) Po hrádzi sme sa len vracali. Drahý bol v Karpatoch, ja len popri Dunaji (prvá jazda po zdravotnej indispozícii, odstavil ma zápal dutín).


...a čo mám robiť, keď ja toho môjho veľkého fulla tak žeriem?... :worried: :l: ;)
29.10.2009 - 14:45:55
00
No sak pozeram, sak vy ste secky zadane dievky, co vy chcete jake spolocne vyjizdky? Sak by nas ti vasi chlapi este pochytali a povesali za cyklotrenky na najblizsie vrby! :doh: To je moooc moc moc rizikove podnikanie :?: , okruzkovanym cyklistkam zadky zblizka ocumovat, horsie jak daunhyl na hadrtejli :lol:
;)
29.10.2009 - 14:46:49
00
keyboard_arrow_up