Uveďte konkrétne príklady a krátke vyjadrenie čo Vás k tomu viedlo. hehe

Prúser je v tom že keď je niečo lacné a teoreticky to možno raz využiješ tak slovač nakupuje o dušu a vyhadzuje peniaze za nepotrebné veci. Potom zistia /niektorý to nikdy nezistia/ že majú doma kopec krámov miesto ktorých mohli mať radšej pár hodnotných a užitočných vecí.
Sám som vlastníkom zopár .ičovín ktoré som si mohol odpustiť a mohol som tie peniaze radšej prežrať alebo niekde prespať. hehe
Príklad:1. prepojovací komunikačný kábel k telefénu s inštalačným CD - nikdy som to nespojazdnil.
2. kábel s objímkov na lampu s tienidlom - nikdy som tú lampu nezavesil.
3. Fólia na potlač tričiek - nikdy som z toho poriadne tričko nevyrobil.
4. Tri náhradné mopi /tie štetky/ - samozrejme že nepasovali na rúčku ktorú som mal doma.
5. Tri predné svetlá na bicykel - skôr svetlušky
6. Mikina - ktorá sa mi nepáčila od chvíle keď bola zaplatená a nenosil som ju. /Ale využila sa v dielni ako fajn handra./
atď
06.03.2009 - 09:15:50
00
Bod číslo 6, nespĺňa podmienky. Ako si sám zistil, mikina sa stala užitočnou:)
06.03.2009 - 09:27:51
00
7. Diár do auta s prícuckou na sklo - v dávnych dobách to bol hit, v poniektorých žigulákoch to vidím doteraz. Ani jednu zápisku som si do toho neurobil. hehe
06.03.2009 - 09:31:56
01
Ja som si pred pár rokmi kúpil super nablískaný ventilátor na grafickú kartu za účelom jej pretaktovania. Od kúpy toho chladiča som žiadnu hru, ktorá by to vyžadovala nehral, a teda ani nedošlo k jeho inštalácií. Takže stále pekne leží v skrini v originál obale...
06.03.2009 - 09:36:27
00
7. Diár do auta s prícuckou na sklo - v dávnych dobách to bol hit, v poniektorých žigulákoch to vidím doteraz. Ani jednu zápisku som si do toho neurobil. hehe

no v cechach toto zachvilu zasa asi dojde do mody..im ma do zakladnej vybavy pribudnut povinne papir a tuzka :D
06.03.2009 - 09:48:17
00
raz som kupil mini hustilku za 220 Sk, ale taku bez tej pačky na zaistenie pri fukani duše takže to skoro vôbec netesnilo a neda sa s ňou poriadne nafukať ani balon a nie ešte natlakovať dušu :lol: ...tak som včera v Lidli kupil hustilku s pačkou a ešte lacnejšiu :) tak som zvedavy či to bude lepšie
06.03.2009 - 10:24:24
00
raz som kupil mini hustilku za 220 Sk, ale taku bez tej pačky na zaistenie pri fukani duše takže to skoro vôbec netesnilo a neda sa s ňou poriadne nafukať ani balon a nie ešte natlakovať dušu :lol: ...tak som včera v Lidli kupil hustilku s pačkou a ešte lacnejšiu :) tak som zvedavy či to bude lepšie

Ja som kupil kellysacku s páčkou za 120 a zatial si nesťažujem. Samozrejme použitie iba ked dostaneš defekt doma to s nou zbytočne neprehánam :lol:
06.03.2009 - 16:49:30
00
Original cd SCORPIONS - Virgin Killer. Hralo mi raz, aj to len prvé dve pesničky ...

Original Cd od slovenskej black metalovej kapely PAGAN SPIRIT - The Latent Doctrine. Nikdy som ho nerozbalil :lol:

Titanové koliky na V-čka v čase ked som už jazdil kotúče

Nietzscheho antikrista na ktorého som si ešte nikdy nenašiel čas
06.03.2009 - 18:10:52
00
Životnú poistku, ktorú som doteraz nevyužil :lol:
06.03.2009 - 18:48:24
02
no tak, ja som kupil jeden olpran ale netusim co ma k tomu viedlo ale vtedy som sa vobedz nevyznal do bikov :oops:
teraz ma uz nic ine nenapada :?
06.03.2009 - 19:11:42
00
zato ja neviem kde začať :mrgreen:

- 4ks power led a driver z ktorých mal byť postrach tmy, zastalo to na výrobe housingu a nové výkonné power led mi to celé pokazili :(
- set bezdrótovej klávesnice s myškou za dobrú cenu (po pol roku som dal späť káblikové)
- drahé sedlo ktoré mi tlačí na prdel
- super oblečenie za super cenu (ako Turbiho mikina)
- super citlivý mikrofón k PC (homemade - no neuvedomil som si že 7V napájanie kondíka z USB nedostanem)
- ...
06.03.2009 - 19:21:46
00
Ja som si kúpil závesnú tašku na nosič, keď som mal ešte takú herku starú som si myslel že budem jazdiť cykloturistiku:D
06.03.2009 - 19:26:26
00
ja som kupil jeden sprosty cerveny rockring :D ktory teraz nvm predat :lol:
06.03.2009 - 19:48:36
00
1/Zváračku na potravinú fóliu do mrazáku- drahá ako šľak, no do mrazáku dávam všetko v mikroténovom sáčku.
2/ Odžmolkovač- mám ho cca 5 rokov, ešte v ňom nikdy neboli batérie.
3/ Digitálny ušný teplomer- nikdy nepoužitý, nie je nad ortuťovú klasiku
4/ minimálne 4 parfémy, ktoré sa mi na druhom páčia a keď si ich poriadim ja, nemôžem ich na
sebe cítiť.


xbaroon, čo je to rockring?
06.03.2009 - 19:57:15
00
ochrana prevodnikov, dobre ak casto ohynate poslednu pilu :]]]
06.03.2009 - 20:05:08
00
cron
keyboard_arrow_up