Tak som si robil inventuru v batohu a zistil som par veci, co neboli este uvedene: PUMPU !!! , nieco na zamykanie biku, blizi sa jesen - osvetlenie alebo aspon reflexna vesta, elektronika - mobil, fotak, mp3 prehravac a na nestandartne trasy gps. Vozim aj tepak ale zbytocne, len preto, ze som si ho kedysi kupil. Potrebny je len netrenovanemu, ktory by si mal ustrazit zataz, alebo profikovi, co chce trenovat s presne davkovanymi zatazmi. No a neublizi mat zo sebou aj kluce od bytu, nech sa mas kam vratit. :P
07.08.2007 - 20:17:12
00
tak pista pekne si to zhrnul ... a ja si este obcas na vylet kratsi veznem knizku a vklude v lese si citam ;-]
09.08.2007 - 12:06:48
00
tak pista pekne si to zhrnul ... a ja si este obcas na vylet kratsi veznem knizku a vklude v lese si citam ;-]


Predpokladam, ze nie pocas jazdy. :shock:
10.08.2007 - 13:40:49
00
Bikeri,
co vozite so sebou v lete a najma, kde to vozite? Pouzivate na uskladnenie podsedlove brasny, dres, batoh, rám?
Ja vacsinou mam so sebou pumpu, 2nahradne duse, lepenie, imbusaky, naradicko (srobovak, noznice, kluce) a povacsinou v batohu. A vy?
Co odporucate este nosit?
17.02.2009 - 09:32:40
00
Táto téma sa tu niekde už riešila, hľadaj.
17.02.2009 - 10:02:14
00
na dobry trip mzem odporucit
http://www.botanic-smartshop.cz/kategorie/5-salvej-divotvorna/detail/2009-salvia-divinorum-10x-extrakt/
17.02.2009 - 10:08:56
00
Bikeri,
co vozite so sebou v lete a najma, kde to vozite? Pouzivate na uskladnenie podsedlove brasny, dres, batoh, rám?
Ja vacsinou mam so sebou pumpu, 2nahradne duse, lepenie, imbusaky, naradicko (srobovak, noznice, kluce) a povacsinou v batohu. A vy?
Co odporucate este nosit?

naco su ti noznice?
ja mam malu tasticku pod sedlo kde mam dusu,lepenie.mont paku,inbusy5 in 1a handricku a pumpa na rame pod kosikon -finito
bola aj nitovacka ale posla pri nitovani puk a bola v p..eli
17.02.2009 - 10:26:25
00
noznice mam na zveri, su male a ostre, najma na medvede...ale nie nosim ich preto lebo, ak dostanem defekt mam kusok starej duse zo sebou a ked potrebujem zalepit defekt, tak si noznicami odstrihnem presnu zaplatu..vacsinou to robim takto, zaplaty s obchodu mam, ale zvyknuty som na tento sposob..
v tejto teme mi islo len o to, co si dat do dresu a co do kapsiciek, aby som nechodil ako klokan na chrbte a zaroven sa neobaval, ze nieco po ceste v lese stratim..ved aj peniaze a doklady predpokladam, ze nosite so sebou, tak kam s nimi? Kam nejaku light vetrovku a tak? kam nejaky doping, jedlo, keksy...
17.02.2009 - 11:40:55
00
vzdy: dusa, lepenie, naradie v podsedlovej brasni
(a) dlhy rukav / vesta a horalka vo vreckach na drese
(b) dlhy rukav / vesta a 2+ horaliek, fotak, peniaze, mobil v Oscarovi
(c) dlhy rukav a vesta, svačina a horalky, fotak(y), peniaze, doklady a ine hluposti v ruksaku
17.02.2009 - 13:59:01
00
vo vreckach na drese vozim len to co potrebujem mat v pohotovosti, zvysok vo vaku alebo v podsedlovej kapsicke
mimochodom, po vlastnej skusenosti, okrem naradia, pumpy, lepenia a duse je dobre vozit aj nahradnu patku prehadzovacky
17.02.2009 - 14:32:13
00
vo vaku zakladny servis - pumpa, 1x dusa, montpaky, lepenie, multikluc, cca 5 kabelbinderiek; vo vackoch dresu/pripadne bocnych vackoch na vaku to co by malo byt po ruke za jazdy (tycinky a ina mnamka) pripadne aj telefon.. peniaze a doklady v minipenazenke nato urcenej vo vaku, kluce od bytu na vsitej skobe vo vaku.. vodu samozrejme cez trubicku :P
na rame mam tak maximalne tachometer a pulzak..
17.02.2009 - 14:45:37
00
Na tréningoch a pretekoch, alebo aj inokedy vozím toto:
- podsedlová kapsička: duša, lepenie, montpáky, náradie, nožík, doklady, náhr. baterie, kľúče,
- vrecká dresu: pumpa, toaleťák, mobil, vreckovky,
- rám: 05.l termofľaša/0.7l fľaška,
- za mokra zadný blatník,
- GPS.

Na výletoch (rozumej dlhších, celodňovky) vozím toto:
- camelbag: 2l pitia, jedlo, duša, lepenie, montpáky, náradie, pumpa, doklady, nožík, náhr, baterie, kľúče, mobil, toaleťák, foták, mapa, peniaze, vreckovky, olej, články reťaze,
- GPS.
17.02.2009 - 15:43:17
00
Zdravím,čo si mam so sebou zobrať na bike na cely dňový výjazd.Rupsačik mam hydrapak streamline myslím.Veľa sa mi doň nezmestí len najzákladnejšie veci myslím napríklad ake jedlo a tak..dušu a ostatne.Za odpovede ďakujem.
13.09.2009 - 19:02:11
00
no ja by som bral :$ :$ :$ :
1x lahku tenku dusu
1x malu sadu na defekty
dake male naradie cyklonaradie
na jedenie dake musli tycinky(nieco velke kupis cestou)
penazenku(obcianksy,peniaze...)
1 hartipy(papierove vreckovky)

+nejaku lahku malu skladnu bundu/plastenku az mas :rain:

hej hej,tu pumpu mam na rame,to som neratal :lol:
+mobil aj ten som zabudol :emo:


Naposledy upravil epo dňa 13.09.2009 - 20:55:45, celkovo upravené 2 krát.

13.09.2009 - 19:40:18
00
okrem toho ešte malú pumpu nezabudni
13.09.2009 - 20:01:32
00
keyboard_arrow_up