double napísal:
hej chcem ten teamový duhový dres ktorý bude nosit Sagan budúci rok. Googlil som a zial neviem nič nájst. Neviem či niesu vo faze ,že šijú dresy na budúcu sezonu


to bude tym ze od noveho roka uz to nebude Tinkoff Saxo, ale len Tinkoff, takze asi az v januari budu na trhu nove duhove dresy ako bude mat Sagan. teraz uz by nemalo vyznam ich predavat resp vyrabat dres 2015
02.12.2015 - 13:30:11
00
tvojamatka napísal:
za kolko?

takto nejako:
http://www.mtbiker.sk/bazar/komponenty-kolesa-zapletene/252153/predvolebna-kampan-ja-ponukam-1655g-275-nove-do-400e-.html
02.12.2015 - 13:30:37
00
na SC by sa siklo nieco luxusnejsie ☺
02.12.2015 - 13:31:58
01
bobris napísal:
na SC by sa siklo nieco luxusnejsie ☺

uz som aj takto dost vykrvacany :sweat:
02.12.2015 - 13:33:35
00
na WTB KOM jednoznačne bezduše,dlhodobo overené-pásku treba 30 mm
edit: v inzeráte píše,že páska je už nalepená
02.12.2015 - 13:41:19
00
ano paska je uz nalepena
02.12.2015 - 13:52:28
00
WTB KOM by som dozadu uz nedal ani na XC bajk :). Ten rafik je chatrny (tenke steny, staci malo a je prerazeny zboku, makky zhora, lahko sa zdeformuje, ked to porovnavam s tym co som jazdil, tak asi po prejazde kazdeho konarika). Na druhu stranu iny byt ani nemoze, ta vaha vs sirka sa proste prejavit musi, pocitam, ze ine znacky na tom budu este horsie, takze cloveku neostava vela moznosti. Na UST je tento rafik fajn. Ale kedze to nie je uzky mavic UST (licenciu na UST ale ma), bez mlieka to niekedy nafukat nejde. Ale tak zas nazuvanie a vyzuvanie je omnoho lahsie. Celkovo to hodnotim pozitivne, ostatne aspon trochu mlieka/tesniaceho tmelu sa hodi vzdy.
Moj verdikt je taky, ze ak clovek nejazdi po sutrakoch, neskace a jazdi trosku viac nafukane pneumatiky, chce pouzit UST plaste a lahke rafky, WTB KOM je dobra volba. Idealne do Karpat s rocnym najazdom 1000km po hladkych lesnych cestickach :).
02.12.2015 - 14:17:08
00
ty mas ale 23 ky a mal si aj zly vyplet,vtedy to uz rafik nezachrani...ci? ;) ale zas pravda je, ze na AM som aj ja bral radsej frequency ...
02.12.2015 - 14:24:50
00
a este aj to nosenie biku, to asi tiez nenesu dobre :D
02.12.2015 - 14:27:04
02
Maličkosť, ale poteší. Zvykla som si naň u Scottu a tak pôjde aj na nový bajk. Váha 49g.

Prílohy:

Scott_Twinlock.jpg
Scott_Twinlock.jpg 75.18 KiB thumb_up0thumb_down

02.12.2015 - 15:00:05
00
lto napísal:
Moj verdikt je taky, ze ak clovek nejazdi po sutrakoch, neskace a jazdi trosku viac nafukane pneumatiky, chce pouzit UST plaste a lahke rafky, WTB KOM je dobra volba. Idealne do Karpat s rocnym najazdom 1000km po hladkych lesnych cestickach :).


V trenkach mam 73 kg, skacem len nechtiac max. 50 cm /aj to si asi namyslam/, ale zase jazdim len teren, aj sutre, len male karpaty, a cca 3000 km rocne. Budem musiet asi jazdit len v tych trenkach, aby som tie kolesa nezatazoval. :rofl:
Inac kolko vazis ?
02.12.2015 - 15:21:06
01
kvakob: i25 su 27.5" rafky , iny rozdiel tam nie je, alebo sa mylim ? Len som to narychlo preletel... kvoli vypletu to nebude, jedna silna preliacina zboku, tam je vidno, ze je to papier a asi 6ks preliacenych hran zhora. To neni vypletom .. mozno kvoli tomu, ze je objemnejsi rafik tak som skor chodil na raf, lenze okrem jedneho doskoku na Laskomeri na koren si nie som vedomy, ze by som siel na rafik. Na ostatnych rafkoch nemam taketo zalezitosti. A tie maju najazdene radovo viac. Ja som sa aj povodne branil tomuto rafku, ale ktosi ma presvedcil ze nevadi :D .. chcel som povodne i23 (bez KOMu). To asi skusim nabuduce, dam hlinikove niple a bude to skoro to iste.

simecek : ja myslim, ze problem s tym nebudes mat, vahovo som len o par kil naviac, mozno trosku tazsi bajk a mozno o nieco tazsi batoh. Jazdim ale s taziskom viac vzadu. Tie deformacie na hranach zatial USTcku nevadia.

Mavic co som jazdil, sa sice nekrivi, ale praska zvnutra :lol: A KOMy sa mi pacia dizajnovo. Co som mal obavu, co ak nie :lol: Mne az tak hrozne nevadia tie preliaciny, ako skor to, za aky cas som ich ziskal. Snad ani nie 1000km. Na take nie som zvyknuty. Ale sak Mavic tretry ma naucia jazdit ako clovek :rofl:
02.12.2015 - 16:10:02
00
Musím priznať, že prednedávnom som vypletal KOM21 kamarátovi a už ho pekne načal. Je pravda, že on je barbarský XCčkar ale predchádzajúce kolesá o ktoré som sa mu staral držia doteraz a tento ráf dal dole po mesiaci tak neviem ...... či náhoda blbec či čo.
02.12.2015 - 16:12:55
00
"Barbarský XCčkar" :D .. nemas fotku ako vyzera rafik ? Alebo popis co sa pototo ?
02.12.2015 - 16:18:30
00
lto napísal:
kvakob
Mavic co som jazdil, sa sice nekrivi, ale praska zvnutra :lol: A KOMy sa mi pacia dizajnovo. Co som mal obavu, co ak nie :lol: Mne az tak hrozne nevadia tie preliaciny, ako skor to, za aky cas som ich ziskal. Snad ani nie 1000km. Na take nie som zvyknuty. Ale sak Mavic tretry ma naucia jazdit ako clovek :rofl:


ok
nejak moc ma to netrapi, ale kazda info je dobra. Budem jazdit to co doteraz a ked dozijem dam mozno za cas nejake info. V kazdom pripade budem tie rafky trochu sledovat, lebo doteraz som na taketo veci kaslal. Povodne som chcel dat plaste 2,2 dam asi 2,35 po tom co tu pisete, takze vlastne dik za info.
02.12.2015 - 16:25:46
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up