samozrejme som nemyslel original camlebak, ale skor jeho lacnejsiu nahradu http://www.decathlon.sk/p/8307746_naustok-na-hydrovak-500.html?search_query=naustok&results=2
alebo drahsiu nahradu
http://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/batohy-a-prislusenstvo/prislusenstvo/osprey-ventil-bez-magnetu-k37806.html
09.10.2016 - 11:38:35
00
Ramon1 napísal:
Veď si " doktor " vieš čo je pre teba naj ...presne tak , zatiaľ na to mam tak si ftalátovú <>vinu z činy do huby nedám ...ty si daj aj uránové guľky , veľa škody by nenarobili

A ako som písal ...zmeň nick , potom si všetci myslia súdiac podľa tvojich komentov , ze všetci "doktori " su gumy


Ramon v poslednej dobe doktorom ani Ty najlepsie meno nerobis...
09.10.2016 - 12:04:11
022
Potvrdzujem, vazenemu doktorkovi v poslednom case pekne slape na mozog. Asi by mal prestat konecne chudnut a zacat normalne jest.
09.10.2016 - 12:27:18
018
"Koník " proste je to tak . Budem úprimný tak dám . Keby si mal vedomosti a vedel by si , aké sprostosti tu produkujete , tiež by si sa buď ozval alebo sa len sarkasticky pousmial a nekomentoval ...ako tu už mnohí urobili. No keby som sa k ním pridal , len by ste si tu honili "egá " a sami seba a zároveň navzájom sa presviedčali o svojom " svetonázore ". Som rád , že vám môžem robiť opozíciu. Odtučnený vidíš veci jasnejšie a aj ich pomenuješ také , aké sú...

doktor-40 naša averzia je vzájomná , podobne ako s Badom...A keď zakaždým vytiahneš z " vrecka " peňažný rozdiel a kvalitu na ktorú niekto má, tak tým proste medzi nás postavíš oceľovú stenu. Argument vystihujúci tvoju inteliganciu a ...chcel si vedieť , tak vieš.
09.10.2016 - 20:16:15
00
:wasntme: :beer:
09.10.2016 - 20:30:11
00
Elgringo napísal:
kvalitny vak s dobrym cistenim mozes pouzivat roky

urban legend :) .. roky urcite nie /ak sa mas rad :)/. Btw, original camelbak naustok stacilo zobrat do mrazu a zacal navzdy tiect. Mozno to uz konecne poriesili... ale to len na margo, ze ani zavedena znacka nic neznamena. Ale osobne som mal lacny vak aj naustok kdesi z Tesco a bol to hnus :D

Ramon1 napísal:
"Koník " proste je to tak . Budem úprimný tak dám . Keby si mal vedomosti a vedel by si , aké sprostosti tu produkujete , tiež by si sa buď ozval alebo sa len sarkasticky pousmial a nekomentoval ...ako tu už mnohí urobili. No keby som sa k ním pridal , len by ste si tu honili "egá " a sami seba a zároveň navzájom sa presviedčali o svojom " svetonázore ". Som rád , že vám môžem robiť opozíciu. Odtučnený vidíš veci jasnejšie a aj ich pomenuješ také , aké sú...

Pocul som, ze ludia, ked uz su na tom zle z hladu, vselico vidia .. nesuvisi to s tym "jasnejsim" videnim ? :?: Chapem inak tvoje nadsenie z bajku, ale castokrat rady, ktore davas , vela ludi vie davno predtym, nez si ty vedel co je bajk. Ono to nie je problem samozrejme, az do momentu, ked to zacnes pisat stylom "som doktor s velkym D. z Kosic, kto je viac". Lebo nie si .. si uplne malicky doktor a biker zaciatocnik. Este vela veci nevies a ani netusis .. a zrovna cloveku s nickom doktor-40 si si mohol odpustit tieto vylevy, pretoze toto je bajkove forum a co on ako bajker dokaze, ty nedokazes ani s ebikom. Ber to ako kamaratsku pripomienku , nic v zlom :)

ps: ako vyraz ospravedlnenia by som na tvojom mieste doktor-40-ovi poslal nejaky slusny vak. Malo by to aj svoj hlbsi vyznam :) Ak vies aky :)
09.10.2016 - 21:12:59
014
...vsetko čo som chcel som napísal. A to aký som doktor vieš holý kkt... Pomohol som tu toľkým ludom ty IT-čkár prinavrátiť zdravie , a radou že si to tažko predstavíš...mohol by som tu prilepiť všetkých , kt. som odkomunikoval cez SS , ale nestojíš mi ani o to aby som ti venoval viac ako tieto riadky. Ako som napísal . od dnes zaujímam obdobný postoj ako Dr.House... Napr. taký Dodo-Carlos by ti na tvoje " malý doktor " povedal svoje a jeho pani manželka tiež...ale to je jedno

Rozhodol som sa pomazať tieto s témou nesúvisiace komenty ...pekný večer
09.10.2016 - 21:24:36
00
a ja vas vacsinou osobne poznam a kazdy mate + aj - a ..........chodte do riti z zite zivot........ a mam rad kazdeho nech je
aky je... nikto nieje lepsi ani horsi.... pravdu nema ani jeden ani druhy........ kazdy ma svoju cestu a neda sa to nalinkovat ze rob toto a budes mat toto........ zivot je evolucia a zivot je krasny..... ked chce niekto fizik objimku za 100 euro nech ju ma.... ked chce niekto camelbag z ciny za 3$ nech ho ma..... zivot nebude lepsi ani horsi ze tu budeme ukazovat co a ako a preco........ respektujme seba a zivot :*
09.10.2016 - 21:47:12
015
To že si doktor a pomohol si niektorým ludom tak by si to mal brať ako samozrejmosť je to tvoje zamestnanie a nie to tu písať pod každý príspevok, to že to robíš mimo pracovného času je tovja vec nikto ta nenuti.
09.10.2016 - 21:54:16
01
wako7 napísal:
To že si doktor a pomohol si niektorým ludom tak by si to mal brať ako samozrejmosť je to tvoje zamestnanie a nie to tu písať pod každý príspevok, to že to robíš mimo pracovného času je tovja vec nikto ta nenuti.


...ty si dlhodobo na drogách , či len skúšaš niečo nové?!
09.10.2016 - 22:01:13
05
-:)
09.10.2016 - 22:11:00
01
Kazdemu nosi postarka nieco ine :)
09.10.2016 - 22:17:44
01
Ale zda sa, ze uz ani tie postarky nie su to co to byvalo. :)
09.10.2016 - 22:19:43
05
???? pomackali ti macku v krabici???
09.10.2016 - 22:30:20
01
chmeliak vzývam Ta, kde si ? Varoval si ma pred pieskoviskom :-)
09.10.2016 - 22:39:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up