jachmel: neodvazil som sa ani pomysliet na to, ze to nie su nalepky :D
hunt9: uz parkrat bol navrh na tuto temu, ale nejako sa nezrealizovala :lol:
29.04.2019 - 07:57:49
00
Ja keď tu čítam príspevky niektorých žien, najmä Kristina a luckatomová, začínam sa hanbiť, vôbec nerozumiem reči bajkerov tu na fóre, myslela som ,že to len chlapi vedia všetko pomenovať a opraviť na bajku, ja si viem tak nanajvýš nafúkať duše aj to sa jedujem dakedy...a bajk som dala do servisu prvýkrát po štyroch rokoch...:D sprosto im závidím teda.
29.04.2019 - 08:32:49
02
nemusíš závidieť, každý človek je jedinečný, každý vyniká v niečom inom a to že si nevieš niečo na bicykli opraviť, alebo pomenovať problém nevadí, od toho je servis. Možno je lepšie a niekedy lacnejšie sa obrátiť na odborníka, ako postupovať systémom pokus omyl...stojí to peniaze
29.04.2019 - 08:41:40
00
Neviem preco jej vycitate tie 26" kolesa.
Na 26" nie je vobec nic zle.
29.04.2019 - 08:55:13
09
luckatomova napísal:
Áno to som napísala ale predsa sa rozhodla inak.
A to preto že ma istý ľudia ku tomu doslova dohnali.
A nebude to iba vidlica ale oveľa viac.
Tá nech slúži a teší niekoho iného.
Ja som asi ľahko ovplyvnitelna.
Ale nevadí všetko zlé je vždy aj na niečo dobré.


Velmi lahko sa nechas ovplyvnit, takto nebudes jazdit ani za tri roky. Aj ten ram ti tu vela ludi ,,zneuctilo´´ aj ten vymenis za iny? Nahadz na to komponenty co mas a jazdi, vylepsovat sa da aj potom, takto si tu(opravnene) vela ludi mysli ze len trollis a potom kazdeho napominas ako sa ma ,,zdrzat nemiestnych poznamok´´.

A ver ze malokto zostane pri prvom bicykli, takto len plytvas casom a peniazmi(ak je teda pravda ze kupis a hned das do bazara za polovicu) a nakoniec aj tak zistis ze bajk ti nesedi.
29.04.2019 - 09:07:58
05
StanoLevice: noo raz som dostala defekt pri zjazde v Inovci z Jeleních jám, bol večer, skoro tma, žiadna duša náhradná, žiadne flaky a montpáka,5 chalanov prefrčalo okolo bez zastavenia, keby sa nevrátil parťák s ktorým som tam vtedy bola, som v riti...že úplnej.. idem pešo po tme...poučila som sa síce, flaky mám,ale neviem ich doteraz použiť...a to sú základné veci. Takže babám čo toto ovládajú sprosto závidím.Budem sa musieť polepšiť len nebol čas a ked je radšej jazdím.
29.04.2019 - 09:25:50
00
iron.hide napísal:
Neviem preco jej vycitate tie 26" kolesa.
Na 26" nie je vobec nic zle.

Nieje na nich nic zle,ked uz ich clovek ma tak sa vozi a pohoda ale v dnesnej dobe skladat novy bike na 26? Isto nie...
Lucka mala by si to vsetko predat a zacat odznova ;) :D
29.04.2019 - 09:31:07
01
Samalama ale bohvie aku vysku ma.... moja mlada ma vysku skolacky osmej triedy... takze pre nu jednoznacne 26...
29.04.2019 - 09:32:21
01
Samalama napísal:
Nieje na nich nic zle,ked uz ich clovek ma tak sa vozi a pohoda ale v dnesnej dobe skladat novy bike na 26? Isto nie...
Lucka mala by si to vsetko predat a zacat odznova ;) :D


Potrebuješ nejaké náhradné diely za polovicu ceny, že? :D
29.04.2019 - 09:36:00
05
bludarka12: nahradnu dusu si ber tiez .. flaky nepomozu, ked utrhnes ventilok, alebo dusa praskne. Partak by ta to mal naucit :lol: .. vzdy pred vyjazdom povinne prehodit zadnu a prednu dusu navzajom a stopky v ruke :D

Rumakk: problem je, ze na 26" uz pomaly nic nekupis, co ma zmysel. Napr. pred par dnami som prave chcel plast .. uz sa taky nepredava, ani nerobi. Len tazsie verzie. Lahke pevne rafiky tiez uz nekupis.


Naposledy upravil lto dňa 29.04.2019 - 09:39:08, celkovo upravené 1 krát.

29.04.2019 - 09:37:41
00
iron.hide napísal:
Neviem preco jej vycitate tie 26" kolesa.
Na 26" nie je vobec nic zle.


Zle nie je. Ale moze to byt o 3" lepsie ;)
29.04.2019 - 09:42:48
03
Leony napísal:
Potrebuješ nejaké náhradné diely za polovicu ceny, že? :D
Najradsej by som bol keby kupila nejakeho Transitiona Lko a potom zistila ze jej je velky :devil:
29.04.2019 - 09:43:36
06
lto: parťák ma hneď zprdol, čo mám v tom "kufri" (vid cyklotašku), keď nie súpravu na defekt, pokladala som to dlho za zbytočné-veď si zavolám, máme mobily predsa,ked bude zlý signál vyjdem na kopec, nemôže byť tak zle aby som sa nedovolala v dnešnej dobe...bolo...nebol tam signál, na kopec by som sa dllho trepala a navyše stmievalo sa...dobre mi zalepilo a riadnu príučku som dostala.A dušu si isto kúpim, minimálne predné koleso dokážem dať dolu...:D
29.04.2019 - 09:52:32
00
Veru, v dolinach to s telefonovanim je tazsie ..
Ale lepsie, ked sa ta na tasku pyta partak, co v nej mas, ako keby sa ta pytal :hug: :lol: ...
A co tomu vlastne bolo (aky defekt) ?
29.04.2019 - 09:56:15
00
ltoIšla som dosť rýchlo , zbadala dva väčšie šutre uprostred cesty a nebola príležitosť strhnúť v tej rýchlosti riaditka...vedela som, že je zle keď som ucítila "seknutie" skoro som padla, tak rýchlo mi vyfučala duša-tuším sa tomu vraví "šlus" defekt? :) Parťák ďalekoo predo mnou hádam už na výtokoch...ale vrátil sa.Akurát sme tam maturovali už do tmy bo mal "zlatú dušu" ako to nazval...síce ju nosí zo sebou ale časom mala defekt aj tá-dolu sme šli po tme a bez svetiel...
29.04.2019 - 10:20:37
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up