.


Naposledy upravil Pegy dňa 28.02.2016 - 23:03:33, celkovo upravené 1 krát.

27.02.2016 - 21:27:20
00
Toto sa cele zvrhne...
Lebo vyberat bajk za 2 litre a manzelka ma prehovori, ze nech kupim bajk za 4 iltre??? Tak toto patri do rubriky vysnivana zenska :-p
28.02.2016 - 08:11:51
05
Ja napr vobec nechapem tejto teme... Kupim bajk a potom sa pytam na nazor? Alebo sa autor len chcel pochvalit ze ma bajk za 4k...
28.02.2016 - 08:52:22
00
Jezus napísal:
Biznis sa robi roznymi sposobmi a jednym z nich je aj robenie reklamy v diskusnych forach. A je dost sofistikovany, aby sa nedal vzdy lahko identifikovat. Ide totiz aj o realnych ludi zo SR, ktori su plateni za umiestnenie odkazu do fora a pravdepodobne su aj odmenovani za pocet kliknuti. Takze si daju zalezat aj na vytvoreni registracie a aj na tom, aby prispevok kontextovo "zapadol" a nevzbudil prehnanu pozornost.

Klasicky scenar, kedy je sanca 90+ %, ze mate docinenia s platenym diskuterom:
Do existujucej temy sa zrazu zapoji v ten den zaregistrovany clovek, ktory je taky ludomil a chce ostatnym tak dobre, ze si kvoli jedinemu prispevku dal tu pracu, vytvoril registraciu a postol odkaz na firmu / produkt suvisiaci s danou temou bud formou "odporucam" alebo formou "co si myslite o".

Takze vas chcem poprosit - nahlasujte prispevky, v ktorych novoregistrovany clovek da odkaz na nejaky web / produkt, alebo aj prispevky cloveka, ktory sa vam zda celkovo podozrivy. Nahlasovanie sa robi klliknutim na sipku vedla like / unlike a zvolenim prvej moznosti "Nahlasit prispevok". Dakujem.

P.S. Este dodavam, ze vo vela pripadoch ide o robenie reklamy na nebajkove produkty (ocne kliniky realizujuce operacie oci, noze, oblecenie, turisticka obuv, financne produkty a pod.).
28.02.2016 - 09:06:43
00
.


Naposledy upravil Pegy dňa 28.02.2016 - 23:04:16, celkovo upravené 1 krát.

28.02.2016 - 09:16:12
00
a ked ti napisu zle skusenosti tak co spravis? predas ho a kupis trek?
28.02.2016 - 13:57:31
00
Nie, nabuduce si so sebou do obchodu nezoberie 4 tisic eur... :-D
Ano, hovori zo mna zavist, ja tam idem maximalne tak kupit dusu za 4 a odidem s vercajgom za 14.

PS: tych bajkov sa preda skutocne minimum, recenzie budu na mainstream modely za maximalne polovicu. A ci to bola dobra kupa, dokazes hadam zhodnotit sam, ked na nom zrobis par kilometrov.
28.02.2016 - 20:21:53
01
S


Naposledy upravil Pegy dňa 28.02.2016 - 23:02:20, celkovo upravené 1 krát.

28.02.2016 - 22:00:19
00
Pegy, nedá mi nereagovať, pretože celé mi to pripadá ako nejaký podvrh, alebo provokácia na reakciu. Ale netuším za akým účelom.
Keď sa pýtaš na názor ako sa ti s ním bude jazdiť, asi si fakt nedočkavý a si zvedavý či ti napíšeme že "bude sa ti super jazdiť a vybral si si perfektne" alebo skôr ti to vyhovoríme a povieme, že si spravil veľkú blbosť keď si ho kúpil.
Pred tým však, než ti vôbec niekto niečo napíše ako sa ti s ním bude jazdiť bolo by dobré, keby si napísal, čo si jazdil doteraz. Meridu HT. Nič viac nevieme.
Takže napíš: 1. Na akých bicykloch, 2. Koľko rokov, 3. Aké štýly a terény jazdy, 4. Ako často, 5. Čo budeš chcieť jazdiť v budúcnosti, hlavne s týmto bajkom :)

Potom ti možno napíšeme, že po prvom sadnutí budeš v šoku ako sa bike správa, že už to nie je také tvrdé jazdenie ako Merida, je to síce pohodlnejšie, ale náročnejšie, nevyšlapeš s ním toľko kopcov koľko si bol zvyknutý s Meridou, alebo bude ti to stačiť do toho lesoparku okolo nitrianskeho štadióna cez nedeľu pri peknom počasí. Ak nebodaj budeš chcieť chodiť jazdiť na pyramídu a po Tríbeči, tak sa ti fakt zapáči a začneš si užívať teleskopickú sedlovku, tie 150mm zdvihy a kvalitu radenia, ak si nemal náhodou na Meride XT alebo vyššej kvality komponenty. :) Ale možno máš krátke nohy a ešte kratšie ruky, čo ti nevadilo na cestnom bajku alebo tej Meride a nech je akokoľvek dobrý tento Cube, tak ti nebude sedieť. To ale hádam ten šikovný predajca čo ti ho predal vyriešil a sedí ti :)

Takže ti nezostáva nič len sa tešiť kým sa lýtko dohojí a budeš môcť si ho vyskúšať. Držím palce, nech sadne ako riť na šerbel :)
28.02.2016 - 22:18:31
01
ved si daj do guglu recenziu na cube stereo 2015 a je to, nový model ti nikto nepopíše, ked este len prišiel na trh... geometria bude +/- to iste co 2015, konponenty XT su držáky tam nieje čo riešiť, rozdiel AL/ karton bude len v hmotnosti a trošku v tuhosti celku....
http://www.bike-magazin.de/mountainbikes/all_mountain/test-all-mountain-fullys/a23497.html
http://www.mountainbike-magazin.de/mountainbikes/test-cube-stereo-140-hpa-race-27-5.1274672.2.htm
http://www.bikeradar.com/mtb/gear/category/bikes/mountain-bikes/full-suspension/product/review-cube-bikes-stereo-140-hpa-27-5-15-48934/
29.02.2016 - 06:24:24
00
keyboard_arrow_up