tak mas fajne rafy - ja mam len 27mm von. a tlak odhadom okolo1.3 -1,4 mozno aj 1,5 lebo som prifukoval nedavno na vahu jazdca 80 s vYbavou - skok bol maly ale zase do sikmeho dopadu a vtedy ten plast asi uhne doboku a zdeformuje sa.
pali sak dobre vies ze mna doma ziadna zenska nevykrmuje :D praveze deje sa mi to ako som schudol - oproti min roku

“Beer is proof that God loves us and wants us to be happy.” - Benjamin Franklin
PIVO je liek na všetky neduhy. Kde je pivo,tam je život!!
THE TRAIL GOES ON FOREVER AND THE PARTY NEVER END

16.08.2017 - 21:34:34
00
Ja som HRII tiež takto zlikvidoval vo Francúzku pri nepodarenom bunnyhope cez padnutý strom. Tiež šikmý dopad a nie práve ideálne pristátie :D
16.08.2017 - 21:52:02
01
vcera som na hrebenovke Martiniek (niekde na 1/2 ceste od sedla majbikova na Klak) prirobil dreveneho pindura mojej thajskej Vittorke...stacilo trocha postlacat aj ma oflusal bielym maglajzom :D lto tam este napchal kus latexu, lenze zvysok tmelu to uz nedal...dusou vyriesene za par minut a ako bonus pekny NoTubes jezko :lol: lto mozno bude mat aj foto :)
17.08.2017 - 00:58:22
02
No este si urval aj lanko a kolecko v kladke demolujes uz dlhsi cas :D .. inak som videl na vlastne oci, ze naozaj funguje fenomen jednoprevodnika. Kedze MageZ nemohol zaradit malu pilu, tak proste siel dalej do kopca na velkej a zmizol nam v dialke.

Children are afraid of the dark and adults are afraid of the light.

17.08.2017 - 10:09:56
02
volf666 napísal:
rafik mach1 3.90sl ma asi 9mesiacov co poviete dalo by sa vyreklamovat

post721237.html#p721237

To ti vydrzal celkom vela ten ráfik. Asi sa im to stále nepodarilo vychytať, alebo predavaju tie iste rafiky. Namiesto neho som však kúpil ten tažší a ten stále drží, aj keď už na tom biku nejazdím ;)

Divina Racing Team

17.08.2017 - 14:50:28
00
lto napísal:
No este si urval aj lanko a kolecko v kladke demolujes uz dlhsi cas :D .. inak som videl na vlastne oci, ze naozaj funguje fenomen jednoprevodnika. Kedze MageZ nemohol zaradit malu pilu, tak proste siel dalej do kopca na velkej a zmizol nam v dialke.

A v akej situacii sa neda zaradit mala pila? Ved ked urves lanko, tak praveze nezaradis velku. :) Inak MageZ zacina dost x-ovatiet ako tak sledujem. :)

Hrádzar, lesnoasfaltkár, listobrod aj blatošľap.
Lidé jsou různí, povětšinou hovada.
https://youtu.be/2gwbZdC1GhI?t=19

17.08.2017 - 14:53:04
00
Napriklad v pripade blata. Na blatovej 12 hodinovke som sice pekne lanko uvolnil, ale cez blato presmyk nespadol na malu pilu. Jedina moznost bolo zastavit a rucne ju tam nahodit silou. Alebo proste patou zhodit prevodnik za jazdy. Naspat na velku pilu uz siel pekne.

Divina Racing Team

17.08.2017 - 15:04:21
00
Taký pätový šmykač som mal pred tridsiatimi rokmi na Favorite (regulárny prešmykač sa predral od reťaze), vzadu 4-kolečko a keď som už na veľkej píle na najväčšom kolečku nevládal, kopol som tam malú pílu a zasa som mal sily dosť. Joooj, krásne staré časy... :)
17.08.2017 - 15:12:10
03
No ale blato neznamena, ze sa NEDA zaradit. Da sa, len komplikovanejsie. :)

P.S. A "neda" sa len pri tych srackovych top swing presmykoch. :) Down swing s tym nemaju problem.

Hrádzar, lesnoasfaltkár, listobrod aj blatošľap.
Lidé jsou různí, povětšinou hovada.
https://youtu.be/2gwbZdC1GhI?t=19

17.08.2017 - 16:15:38
00
Najlepsi presmykac je ziadny presmykac :lol:

edit: mne raz neslo radit , lebo sa zasekol kamienok medzi trubku a presmyk a dost problem bol ho dat von. Zamrznute lanko asi netreba ani spominat. Napadlo ma ale, ze sice klasicky presmykac , ked praskne lanko , tak sa zaparkuje na mensej pile, ale v pripade inverzneho je to naopak.

17.08.2017 - 16:20:43
00
MageZ napísal:
NoTubes jezko :lol: lto mozno bude mat aj foto :)

jezka foto nemam, ale to druhe ano :lol:, vydrzalo to vsetko

Prílohy:

P8160601ss.jpg
P8160601ss.jpg 354.95 KiB thumb_up0thumb_down

17.08.2017 - 20:09:20
01
Taká mini dierka, knôt by to vyriešil za 5 minút...

"Synku, při kažké sportovní akci není důležité jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale jak moc se opiješ." Homer Simpson
"Ak je pivo vo vychladenom pollitri nie si alkoholik, ale fajnšmeker." Homer Simpson

18.08.2017 - 16:31:13
00
Nebola to mini dierka, tlakom sa naviac diera roztvorila (do urciteho tlaku to ale drzalo) a knot by nic neporiesil, lebo nebolo uz nic, co by ho zatesnilo :) Ak by bolo, tak to tesni aj takto. Nechali sme to tam len tak, zo srandy, ci to vydrzi neodcvaknute /vydrzalo, je vidiet, ze latexova dusa nieco vydrzi/, plus ako ochranu predtym, aby sa vytlacila von dusa.

18.08.2017 - 16:37:57
00
Podľa mňa by to ten knôt poriešil aj s minimom mlieka v plášti, keďže sám o sebe lepí :) Plánujem otestovať lepenie knôtom diery na bočnici, keďže budem meniť plášť...

"Synku, při kažké sportovní akci není důležité jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale jak moc se opiješ." Homer Simpson
"Ak je pivo vo vychladenom pollitri nie si alkoholik, ale fajnšmeker." Homer Simpson

18.08.2017 - 16:42:22
00
Testovanie knotu na bocnici je najlepsie na prednom kolese za poriadneho zjazdu.

ओं मणिपद्मे हूं
Doprava mikrobusom

18.08.2017 - 19:35:25
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up