U mna to nikdy take zle nebolo, i ked zo zaciatku som ani na na bike nesadol. Pichali mi injekcie a tie dost pomohli. Tiez je to o tom, ako si davas na kolena pozor

Čítala som článk, že injekcie majú len krátkodobý účinok (cca rok)???
...rozhodne by som nebehaval!

To už ani nebudem
13.04.2010 - 12:48:00
00
dnes som absolvoval prvych 50 km v tomto roku a je to tu opat. mam problem v tom ze mi na lavej ruke vzdy neskutocne strpne malicek a prstenik a to tak ze si ich minimalne 24 h ani necitim. este vlani som vymenil rucky aby som mal opretu vacsiu cast dlane a aj som si kupil gelove rukavice. prava ruka je uplne v pohode jedine co mi vzdy strpne su dva krajne prsty na lavej ruke :@ co by trebalo skusit aby to prestalo trpnut?
02.01.2011 - 17:27:58
00
Ake pouzivas riaditka ? Skus polaborovat s ich nastavenim, respektive ak mas moznost skus vymenit za ine tz. lastovicky za rovne alebo opacne.
02.01.2011 - 18:42:56
00
Ak len tie dva prsty, tak najskôr to bude n. ulnaris. Jedine zmenou polohy riaditok, možno aj plochejšie, ktoré nejdú tak dohora aby netlačili na malíčkovú stranu dlane, ulnárny kanál. Iný posed aby sa zmenila poloha lakťa, prípadne chrbtice. Ale aj tak, 24h, to musí byť riadne podráždený.
03.01.2011 - 02:39:52
00
dnes som na to kukal. riaditka mi idu mierne do hora. tak to bude asi v tom ze na malickovu stranu dlane tlaci podstatne vacsia vaha.tak ako ste mi pisali. skusim dakeho kamosa co ma rovne riaditka poprosit nech na jednu jazdu pomenime bajky.a uvidim .....ked to bude vtom tak pojdem do rovnych riaditiek :y: dakujem :handshake:
03.01.2011 - 14:47:56
00
Zdravím chcem sa Vás opýtať či ste už zažili aby vam trplna iba jedna ruka a konkretne malíček a trochu okolie okolo neho?.....mne toto sa stava po výjazdoch dlhších ako 70 km ten malíček potom necítim ešte možno aj dva dni a po 100km normalne musim s pravou tukou prehadzovat rýchlosti na ľavej strane .....neviete čím to bude?
21.06.2013 - 21:53:53
00
Klasika, podráždený a utlačený ulnárny nerv. Keď iba jedná ruka, to budú nejaké tvoje telesné abnormality, nik nie je symetrický. Na žiletke pomôže hádam len zmena posedu, resp. zmena výšky a uhlu riaditok, predstavca, tak aby sa odľahčili ruky.

EDIT: Pozerám, že to isté som písal aj vyššie :!:
21.06.2013 - 22:20:55
00
keyboard_arrow_up