Kto vie čo mi je?
Anamnéza:
Včera počas výjazdu pri beerstope ma začalo pobolievať lýtko. Akoby presilené. Výjazd normálny, žiadne búšenia, žiaden pád, žiadne rupnutie v nohe, ništ. No a večer aj dnes celý deň taká tupá bolesť. Sem tam celkom fajná. :cry: Bolesť sa nedá lokalizovať. Je to akoby bolelo lýtko, ale aj zadná strana stehna. Semtam mám pocit akoby to šlo zo stehna. Pri ohmataní nohy žiadna tlaková bolesť. Funkčnosť nohy bez problémov, modrina žiadna. Mám to dať odrezať?
07.07.2008 - 23:44:44
00
Pokiaľ nehnije, netreba odrezať. stačí len rozrezať a pozrieť...
A z čoho to môže byť? Že by vekom? V určitom veku je dobré, keď ťa niečo pobolieva - vieš, že ešte máš vlastné telo.
08.07.2008 - 00:20:45
00
Pokiaľ nehnije, netreba odrezať. stačí len rozrezať a pozrieť...
A z čoho to môže byť? Že by vekom? V určitom veku je dobré, keď ťa niečo pobolieva - vieš, že ešte máš vlastné telo.


ta díky. :twisted: mi odľahlo.
08.07.2008 - 07:53:35
00
veľmi veľa týchto problémov začína a končí na chrbtici...
skús sa zamerať týmto smerom...
okrem kontroly dátumu narodenia :-)
samozrejme (a to viem o čom hovorím)
08.07.2008 - 09:07:27
00
moze to byt pritlaceny nerv, tym ako sa ti nafukuju svaly...
moze to byt LL spominana skocena chrbtica a nerv...
moze to byt presilenie...
moze to byt zapal, prechladnute...

skusil by som sa vratit na beerstop a cele to znovu zrekonstruoval, pripadne by som to rekonstruoval, kym to neprejde - (rozumej par dni oddych, klud a vela Joginov :P ) :wink:
08.07.2008 - 09:14:56
00
Seva, dufam ze nemas toto:
http://www.primar.sk/Page.aspx?ID=674
good luck :shock:
08.07.2008 - 21:08:53
00
a ešte ak by boli kŕče - tak treba jesť MgB6 alebo len Mg - to mozno vieš ak inak nepiť mätovy čaj (ak ho pijes...)- z toho zvyknu byť krče - prekvapive, no testnuté :roll:
08.07.2008 - 21:12:55
00
Seva, dufam ze nemas toto:
http://www.primar.sk/Page.aspx?ID=674
good luck :shock:


Aj ja dúfam. Ale opuch zatiaľ nemám. Po telefonickej debate to vyzerá predbežne na cvaknutý nerv pri dajakom rektálnom stavci. (na chvoste :P ) Zajtra na to kukne felčiar.
08.07.2008 - 21:15:03
00
Kto vie čo mi je?
Anamnéza:
Včera počas výjazdu pri beerstope ma začalo pobolievať lýtko. Akoby presilené. Výjazd normálny, žiadne búšenia, žiaden pád, žiadne rupnutie v nohe, ništ. No a večer aj dnes celý deň taká tupá bolesť. Sem tam celkom fajná. :cry: Bolesť sa nedá lokalizovať. Je to akoby bolelo lýtko, ale aj zadná strana stehna. Semtam mám pocit akoby to šlo zo stehna. Pri ohmataní nohy žiadna tlaková bolesť. Funkčnosť nohy bez problémov, modrina žiadna. Mám to dať odrezať?




Ja som tu predsa od toho. Skús si spomenúť,či si v nedávnej minulosti nemal v tomto lýtku kŕč. Trebárs pri športe, alebo aj v noci.Ak áno,je to kŕčom natiahnutý sval. Ak nie, môže to byť presilený sval.V každom prípade nasaď si Magnum B6,výrobca f. Zdrovit 7O tbl.cca 80.-sk. A na vonkajšiu masáž je výborný Reparil gél-ten je trošku drahší.
08.07.2008 - 21:26:56
00


ok zdravotacka- respecta! nebudem Ti mixovať do fachu teda....

Ja som tu predsa od toho. Skús si spomenúť,či si v nedávnej minulosti nemal v tomto lýtku kŕč. Trebárs pri športe, alebo aj v noci.Ak áno,je to kŕčom natiahnutý sval. Ak nie, môže to byť presilený sval.V každom prípade nasaď si Magnum B6,výrobca f. Zdrovit 7O tbl.cca 80.-sk. A na vonkajšiu masáž je výborný Reparil gél-ten je trošku drahší.
08.07.2008 - 21:33:00
00

Ja som tu predsa od toho. Skús si spomenúť,či si v nedávnej minulosti nemal v tomto lýtku kŕč. Trebárs pri športe, alebo aj v noci.Ak áno,je to kŕčom natiahnutý sval. Ak nie, môže to byť presilený sval.V každom prípade nasaď si Magnum B6,výrobca f. Zdrovit 7O tbl.cca 80.-sk. A na vonkajšiu masáž je výborný Reparil gél-ten je trošku drahší.


Kŕč som nemal ani nepamatám. Okrem smiechového. Svaly uvolnené. Ako som už písal, myslím, že to je niečo inšie. Zajtra podám správu. A aj vyúčtovanie. Jedine, že by si mi poslala foto a CV cez ss a zvážim, či sa neodovzdám do tvojich nežných ručičiek. Bo ten môj felčiar je síce dobrý, ale je to chlap. :wink:
p.s.: magnum P10-12, výroba hurbanovo, šariš... 0,5l cca 25,-skk pijem pravidelne. :twisted:


Naposledy upravil pisosip dňa 09.07.2008 - 00:11:25, celkovo upravené 1 krát.

08.07.2008 - 23:08:51
00
Podobne bolesti mavam aj ja . Ale moj problem su bolave klby . Teda hlavne bedrove. A z klbov ma postupne bolia striedavo cele nohy (najviac lytka a stehna) takou pulzujucou bolestou. Zaujmave je ,ze samotne klby ma az tak moc nebolia. Zacal som vsak uzivat Fit Artro a uz to bolieva menej (takmer vobec) . 8)
09.07.2008 - 00:02:28
00
Podobne bolesti mavam aj ja . Ale moj problem su bolave klby . Teda hlavne bedrove. A z klbov ma postupne bolia striedavo cele nohy (najviac lytka a stehna) takou pulzujucou bolestou. Zaujmave je ,ze samotne klby ma az tak moc nebolia. Zacal som vsak uzivat Fit Artro a uz to bolieva menej (takmer vobec) . 8)


kuva ma nestraš. idem radšej spať s pocitom, že má pricviknutý nerv. čaves.
09.07.2008 - 00:10:36
00
Fajne mi zarachotilo v chrbtici. :twisted:
Obj: na pravom boku blokáda L2/3, na ľavom TH12/L1.
Záver: Viacpočetné funkčné blokády bez známok na perif.
CASH: 600,- :wink:

a ešte možno som mal mikro nebolestivý kŕč. A ani to pivo nemá už tie minerály čo mávalo. Vraj si mám špiniť camelback nejakými ionťákmi. Koniec čistej vode v batohu. :cry:
Takže tak. Hlavné je, že felčiar povolil plnú záťaž. Teda ak sa to nezhorší ,krejzi bude. :P

P.S: aký sajrajt si miešate do camelu?
09.07.2008 - 11:56:32
00
Fajne mi zarachotilo v chrbtici. :twisted:

P.S: aký sajrajt si miešate do camelu?

som vravel, ze Jogini pomozu... :P

k PS - hociaky, ale ho najprv ochutnaj resp. vyberaj podla chuti, niektore su na zgrcanie - samozrejme vyberaj medzi tymi, ktore su urcene na dlhodobu zataz. Dokonca sa maju pravidelne striedat!!!, takze kazdy rok ochutnas nieco ine... a potom len pochopis a ocenis ako chuti pivo, po X litroch vypiteho sajrajtu pocas preteku
09.07.2008 - 12:02:42
00
keyboard_arrow_up