tak obaja devs su aktivni a uz vysli repositare inac pre BBP :y:
https://launchpad.net/~lichtsucher/+archive/ubuntu/biblepay
19.01.2018 - 15:56:07
00
Vidim Vas chlapci na poole BBP v hornej casti tabulky leaderov :) Ja som si tiez uz nieco natazil. Na nejakú kávu by už bolo :) Kde sa ide otvárať burza? Videm na coinmarketcap, ze BBP nejako stúpa v ranku.
19.01.2018 - 16:10:05
00
mno sak ta jedina c-cex, od 20 dec do 20 jan mali dovolenku ak neslo vkladat/vyberat...
akurat, ze bbp tam este furt svieti ze ma maintenance tak bohvie ci aj to zmenia rovno aby sa tam dali presypat coiny a predavat
19.01.2018 - 16:13:04
00
čo si myslíte o tomto https://www.techbyte.sk/2018/01/analytik-buducnost-kryptomena-kryptomeny-bitcoin-hodnota-kurz-2018/ :) myslím, že tých 25 K koncom roka by mohlo byť reálnych, to ostatné neviem, zatiaľ sa tomu trochu smejem, ale všetko je možné :)
19.01.2018 - 19:33:38
00
capulo napísal:
jedina poriadna kryptomena je henta biblicka :), teda az do zajtra kym otvora burzu, potom sa zacnu diat veci... :DD


Musim uznat, na charite sa najlepsie prizivuje :D . Ja by som vsak do Biblepay nesiel uz z len principu. V "about" na ich stranke sa pise, ze 10% z vydolovanych minci ide na sponzoring sirot z krajin tretieho sveta. Podla mna, podporovat oblasti s tak vysokou porodnostou je ako hasit horiaci dom kerozinom :D.

imro1 Citat podobne predpovede je strata casu. Rozni "ostrielani" analytici sa objavuju ako huby po vydatnom dazdi a rovnako to plati aj o ich predpovediach na margo hodnoty BTC. Jedine, na co su tito kvazi experti dobri, je sirit hype, co v konecnom dosledku pomaha tlacit hodnotu BTC hore.
19.01.2018 - 21:42:07
00
mravac napísal:
Vidim Vas chlapci na poole BBP v hornej casti tabulky leaderov :) Ja som si tiez uz nieco natazil. Na nejakú kávu by už bolo :) Kde sa ide otvárať burza? Videm na coinmarketcap, ze BBP nejako stúpa v ranku.
embargo= 24.1 sa rozhodne jedna z TOP5 burz ci na listne alebo nie

init prizivuje? melies zase hnede tocene: ktora zo vsetkych minci dava aspon nieco pre deti? |( ja som milerad prispel svojim know-how o tazeni pre ludi v mojom okoli,aby tie deturence mali aspon ucebnice v skole,ked uz nic ine ... a neboj,nikto sa neprizivuje na nicom,je to len marketing

vies co je sranda a zaujimave? ze som pisal 3 velkym neziskovym organizaciam na SVK,ci by boli ochotni prijimat par stovak BBP ako dary .... a vies aku som dostal odpoved? :tmi:
19.01.2018 - 21:55:03
00
init jasné, ja si prečítam, ale beriem to s rezervou :) . Predpovedať to nedokáže asi nikto, ako napr. aj ten pád, čo bol teraz. Politickú situáciu ťažko niekto ovplyvní, teoretický odhad, alebo technická analýza sa spraviť dajú, aj keď z dlhodobého hľadiska neviem. To je asi ako s predpoveďou počasia na týždeň a dlhšie :). Ale len tak som bol zvedavý aký máte na to názor, teda ak by sa k tomu chcel niekto vyjadriť. Prípadne dajte svoj tip :)
19.01.2018 - 21:58:03
00
canopus Kazdy medziclanok navyse medzi darcom a prijemcom daru, sa svojim sposobom prizivuje na charite, odkrojuje z pomyselneho kolaca cast, ktora by inak mohla skoncit u toho, kto potrebuje pomoc najviac.

No, akuze si dostal odpoved od neziskoviek ? :)

imro1 Moj odhad, medzi 1e a 50 000e.
19.01.2018 - 22:22:51
00
tipujem ze neziskovky sa s tym nebudu babrat, ked im das priamo eura tak jo, ale ak by sa mali babrat s dakou kryptomenou na burze tak uz sa im to nechce. radsej nic ako pohnut prstom ;)
19.01.2018 - 22:41:18
01
odpoved ZIADNA

presne ako pise CAPULO: chamrad leniva to je .... tam pracuje podla mna vykvet spodiny na SVK, hehnut ani prstom len daruj € a pal dopecka

prizivit sa? vsak skus nakodit nieco take,spustit blockchain vlastny,spravovat to dennodenne .... ja by som si na to netrufol vobec a na SVK pochybujem ze aj existuje taky clovek,co by mal na to nervy,cas,chut a hlavne gebulu
19.01.2018 - 22:41:56
00
Ak smiem vediet, ako si im predostrel danu myslienku darovania BBP ? Isto vies, ze ake je povacsine zlozenie neziskoviek a ako su na tom s technickym know-how. Znalost MS Office sa da povazovat za vseobecny strop. Dalsia vec, mohli tvoj email povazovat za spam.

Nikde som netvrdil, ze mam altruistickeho ducha :D.
19.01.2018 - 23:16:53
00
A co take uctovnictvo? Co by s tym akoze mali urobit? :D
19.01.2018 - 23:19:04
01
user_id napísal:
Ak smiem vediet, ako si im predostrel danu myslienku darovania BBP ? Isto vies, ze ake je povacsine zlozenie neziskoviek a ako su na tom s technickym know-how. Znalost MS Office sa da povazovat za vseobecny strop. Dalsia vec, mohli tvoj email povazovat za spam.

Nikde som netvrdil, ze mam altruistickeho ducha :D.


vsetko som im polopate vysvetlil ......

moj pracovny mail nie je spamovy ;)

MageZ ake uctovnictvo myslis? vsak ked im pride € do banky,tak co s tym?

miesto toho,aby Ste mali konstruktivne myslenie,len spekulovat :D
19.01.2018 - 23:25:09
01
BBP uz testujem v POL systeme, je to obdoba POS stake systemu,aky bude fungovat aj na ETH, vtedy tazeri zosaleju :D :D :D
BBP bude jedina minca s POW/hybridPOL/MN+asic/gpu resistant
20.01.2018 - 12:27:22
00
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
https://finweb.hnonline.sk/zahranicna-ekonomika/1678280-kryptomenovy-projekt-bitconnect-ktory-experti-oznacuju-za-pyramidu-konci
20.01.2018 - 14:00:20
00
keyboard_arrow_up