Na kavicku? Pri takom enormnom naraste to u teba doma urcite vyzera takto :lol:

Prílohy:

image.jpg
image.jpg 155.42 KiB thumb_up0thumb_down

02.01.2018 - 08:40:25
01
kde teda tazite ten BBP? na starom alebo novom poole co pisal canopus?

ja len ze na tom novom minersofmen.com nevidim svojich minerov akou mi to ide rychlostou a pritom mam vsetko nastavene ako pri starom
02.01.2018 - 11:01:32
00
na starom teraz,kvoli updates
02.01.2018 - 12:28:42
00
Verge mi robí mierne vrásky na čele :/ posledné dni žiadna sláva..
02.01.2018 - 19:34:15
00
Chvilu potrva kym sa zotavi a hodnota pojde opat hore, tentoraz prirodzene. To co sa dialo okolo Verge v poslednom case sa musi utriast. Vela takych, ktori chceli len rychlo zarobit na zvysenom zaujme o Verge po vydani podpory protokolu Wraith, tym, ze nebol presne dodrzany termin, odislo frustrovanych a zbavovali XVG. K tomu mnoho zavadzajucich a nenavistnych komentarov tiez nepomahalo k rastu hodnoty. Osobne si myslim, ze XVG ma sancu dosiahnut 1€/ks a mozno viac, ale nebude to tak rychlo ako ocakaju denni traderi (nech si trhnu :rofl: ).
02.01.2018 - 20:09:29
00
Ahojte, chcel by som sa spýtať pár veci, mám záujem si nakúpiť nejaké litecoiny, myslíte že sa o oplatí ? a je lepšie zvoliť cestu, že kúpiť to na bitstampe a poslať na coinbase alebo nejakou inou formou ? taktiež by som sa rád spýtal čo si myslíte o ripple ? Ďakujem.
02.01.2018 - 22:03:59
00
XRP opisem jednoducho

myslim, ze je to stale dost dobry nakup. Musite sa na to pozriet z perspektivy ziskoveho percentualneho podielu. Niektore z mensich menovych (penny) mien by mohli ziskat vacsie zisky, ale su riskantnejsie. Spolocnost XRP ma niekolko dost solidnych investorov. Ak ide na 10 dolarov, je to 500% zisk z investicii. Nemyslim si, ze to tento rok uvidime s ETH, LTC alebo BTC. To, co predpovedam, je, ze XRP sa stane cislom 1 mince v trhovej hodnote v roku 2018.
02.01.2018 - 22:18:43
00
Ďakujem pekne za odpoveď, ja nemám v pláne investovať veľké čiastky, pri ripple by som rád mal aspoň tých 100 kusov, teda približne 200 eur, čo je ešte teraz celkom prijateľné. Myslíte si, že pri ripple si možné očakávať korekciu alebo odporúčate nakupovať čím skôr ? Odpoviete mi aj na predošlú otázku, resp. Váš názor ohľadom bitstampu a coinbase prosím ? lebo nakupovať na coinbase sa asi veľmi neoplatí však ? tam sú dosť vysoké poplatky ak sa nemýlim, ale zase je to veľmi čitateľné a prehľadné, pričom bitstamp je už trošku by som povedal náročnejší.
02.01.2018 - 22:36:00
00
bitstmap pouzivam 4 roky a je to OK ..aj vybery v €. coinbase pytaju velke poplatky su user friendly: pre EU=Bitstamp --
02.01.2018 - 22:51:57
00
Tým pádom nevyužívate vôbec coinbase ? ja som niekde čítal že je to bezpečnejšie presunúť to čo si človek kúpi potom tam a nenechávať to na bitstampe a potom ak to chce predať tak opäť to presunúť na bitstamp.
02.01.2018 - 22:59:02
00
namiesto coinbase radšej prejdi na gdax - oveľa nižšie poplatky...je to kvázi pro verzia coinbase
03.01.2018 - 01:43:57
00
coinbase má veľké poplatky len na prevody v BTC :) ak chceš z coinbase preniesť ltc alebo eth pohybuješ sa v centových poplatkoch... :)

osobitá kapitola je presun jednej meny do druhej v rámci coinbase tam sú tie poplatky tiež dosť vysoké... :/

feap ale trochu ťa sklamem.. ak ešte nemáš potvrdené konto na bitsampe tak si veru počkáš hodne dlho kým budeš môcž nakupovať... mňa ešte stále neschválili.... :D

o xrp sa nebojím tam predpokladám že to porastie podla toho čo som čítal....teda dúfam a držím :)

ale xvg malo rásť a zatial letí dole.. :D tak teda vydržím a podržím :) predvčerom som pri klesaní a stúpaní pekne vychytal a správne predallen som s nákupom mohol čakať do dnes :/ je zase podstatne nižšie ako som kúpil... tak teda budem tiež držať a hádam to naozaj porastie :) 1dolár za kus by vážne potešil :)
03.01.2018 - 06:21:42
00
pri obchodovani na burzach s cimkolvek sa na "keby" nehra :)
03.01.2018 - 08:54:26
00
tak ono riadim sa prepokladmy že by obe vyššie spomínané meny mali rásť lebo dôvod na to je... ale či to tak aj skutočne bude respektíve ako velmi porastú nevie nikto..tak zostáva len čakať a dúfať :D respektíve využiť momentálne lietanie xvg a predávať a nakupovať :)

zase treba povedať že v tom nemám utopené celé úspory ale v podstate drobné...
03.01.2018 - 09:05:52
00
Ďakujem, ale určite odporúčate z bitstampu odvádzať nakúpené meny preč, aby to tam neostávalo ? tak BTC určite ja riešiť nebudem na to nemám peniaze, ako som spomínal rád by som nakúpil ripple a litecoiny nejaké. Trochu vyššie tu bol pridaný aj článok že to ripple netreba ísť, že je to podvod na investorov ?
03.01.2018 - 09:17:16
00
keyboard_arrow_up