som to písal predtým ako si dal prispevok, nebolo to rýpanie :) pomaly som písal :)
09.01.2018 - 23:22:30
01
imro1 napísal:
som to písal predtým ako si dal prispevok, nebolo to rýpanie :) pomaly som písal :)


ok tak potom sorry... ja len že podľa času si to pridal až 3 minúty po mne...
09.01.2018 - 23:30:08
00
hej písal som na mobile a pozeral tv, ale tak bolo to tu minimálne 2-3 x s tými dolármi vysvetlované, tak mi to už nedalo :)
09.01.2018 - 23:36:21
00
imro1 napísal:
A v ideálnom čase keď pekné padá :D , som mal šťastie, že som ho už predal, vyzerá to že ešte asi dosť padne. Ja by som už doňho nešiel :) ale niečo mi zarobil-na kávu :lol:


Slabsie povahy v obave o stratu zisku v panike predavaju a ostatni bud drzia alebo nakupuju v "zlave" a rozsiruju svoje portfolio :rofl: .
09.01.2018 - 23:37:31
00
veď v pohode kúp :) , ale už som o tom coine čítal dosť negatív na to aby som do neho zase šiel, ale ak by ešte padol tak o 50 % tak by som to možno riskol :)
09.01.2018 - 23:43:08
01
Mozno o kazdej mene bolo popisanych okrem pozitiv aj negativa. Hranie si s emociami "investorov" je jednym z nastrojov ako sa hybe s cenami. Staci zopar pozitivnych/negativnych clankov, prispevkov na socialnych sietach a cena ide hore alebo dole. Technologiami za kryptomenami sa malokto z investorov zaobera. Ja uz XRP nekupujem, len drzim. :P
09.01.2018 - 23:53:30
00
XRP dostalo na frak vo chvílu keď coinbase znegoval jeho implementáciu.... rovnaký osud postihol aj bitcoin cash 9.1. sa vravelo že ho znovu spustia na coinbase to nakoniec coinbase tiež vyvrátila nastal pád ... v oboch som mal peniaze a oba som našťastie predal so ziskom... obe meny sú teraz o hodne nižšie ako boli pred touto info

čo je škoda lebo spustenie na coinbase by im dalo slušný hype..

ja traz len dúfam že verge bude poriadne stúpať :D
09.01.2018 - 23:58:02
00
Medzicasom podaktori zo zamestnancov Coinbase nakupuju zlavnene XRP a ku koncu januara ohlasia implementaciu :D .
10.01.2018 - 00:01:47
00
Na coinbase ani ísť nemal, len sa o tom uvažovalo, teda boli to dohady a iba fáma a podľa toho čo som čítal tak tam v blízkej dobe ani nič nedajú, možno cez teto, ale to nevie nikto, teda okrem povolaných, možno ani tí ešte nie :). A init s tými emóciami máš samozrejme pravdu :) ak si ho kúpil dávnejšie a za dobrú cenu tak ok, no ja som ho kupoval pred 2 týždňami, tiež som ho chcel podržať dlhšie, no povedal som si že to nebudem riskovať a predám ho s celkom slušným ziskom, akoby som mal vyčkávať a skončiť v strate. Lepšie je aj menší zisk, ako nič, alebo dokonca strata :)
10.01.2018 - 00:09:11
00
Strata by to bola az vtedy, ak by si sa tie mince rozhodol predat pri hodnote nizsej ako za ktoru si ich kupil, ale to vies. Ak by to dospelo do stadia, ze by aktualna hodnota fakt klesla pod kupnu, vtedy je najlepsia strategia drzat a nepredavat. Pokial vsak nekupujes mince ako dlhodobu investiciu, tak si spravil dobre, ze si ich predal. Ja osobne nemam na kratkodobe investovanie, pripadne day trading nervy :-).
10.01.2018 - 00:23:50
02
imro1 veď práve to spravilo ten hype čo spôsobil jeho brutálny nárast na cene.... a bch mali znovu spustiť ale no očividne s tým sekli... tiež začal s blížiacim sa predpokladaným dňom spustenia naberať na cene :)

ja som dnes 3 krát nakúpil a predal verge :D v robote mám času dosť :D pár eur to urobilo :)
10.01.2018 - 00:25:57
00
Hej, škoda, že som s tým nezačal o rok, alebo aspoň o mesiac skôr :), tak ale myslím, že nikdy nie je neskoro a stále sa dá na tom si pekne zarobiť. Ale informácie sú pri krypto menách to najdôležitejšie, neoplatí sa kupovať len tak na slepo :)
10.01.2018 - 00:28:39
00
Hosť napísal:
imro1 veď práve to spravilo ten hype čo spôsobil jeho brutálny nárast na cene.... a bch mali znovu spustiť ale no očividne s tým sekli... tiež začal s blížiacim sa predpokladaným dňom spustenia naberať na cene :)

ja som dnes 3 krát nakúpil a predal verge :D v robote mám času dosť :D pár eur to urobilo :)

to ťa takto baví ? pokiaľ do toho nedáš fakt veľké prachy, tak s pár € je to blbosť (podľa mňa) a musí to byť aj dobrý stres- teda pri malom objeme ani nie, ale mňa by to nebavilo
10.01.2018 - 00:34:17
00
imro1 Vela mien zacalo raketovo rast medzi Q1 a Q2 2017, cize idealne bolo zacat aspon vtedy :D . Suhlasim s tebou. Pri dobre cielenych investiciach sa da aj teraz zarobit, len si treba spravit domacu ulohu a prieskum vhodnych kandidatov na investovanie. :).
10.01.2018 - 00:41:13
01
točím 400 usd stres? prečo stres? keď sa pozrieš na krivku verge tak z dlhodobého hľadiska je to mena ktorá lieta stále hore dole.... pri tej cene čo mám spraví rozdiel 1 cent / kus už pekných pár eur a dnes sa mi darilo zväčša nakupovať/ predávať s rozdielom väčším ako jeden cent nastavím si jednoducho cenu za ktorú som ochotný to predať a nastavené to nechám... ak sa kurz zmení a dôjde to až k mojej cene a niekto to za ňu kúpi ja ani nemusím byť za PC.. následne si nastavím že ak to klesne na takú a takú cenu nech to zase automaticky nakúpi.. jednoduché :)

dnes mi to spravilo + 100 verge :) nehovoriac o tom že v robote aj keby nemám nastavenú automatiku sa mi toto dá robiť hocikedy :)
10.01.2018 - 00:42:06
00
keyboard_arrow_up