Tak co? kto ste boli? ako sa Vam pacilo a co Vas uputalo?
04.09.2006 - 11:03:12
00
Bol som už tretíkrát. Oproti prvému razu bol z môjho pohľadu rozdiel v tom, že som nešiel rad radom od stánku k stánku, ale som si vytypoval, čo chcem vidieť. A keď som si pozrel to, tak potom som šiel po ostatnom. Ináč sa tých 9 alebo koľko hál hádam ani nedá za dva dni zvládnuť. Ďalší rozdiel bol v tom, že vystavovatelia dali do pľacu menej propagačného materiálu. Kým predtým stačilo dať vizitku a dostal som prospekty, katalógy atď. Teraz dávali vo väčšine stánkov len svojim odberateľom. Teraz ma napadá, že som nepovedal, že som bol bol v tie dni pre obchodníkov. Ďalšia zaujímavosť z tohto súdka bola, že do Specializedu ma ani vôbec nepustili do stánku. Že len pre predajcov. Ale čo som sa rozprával so známimi, tak niektorých potom pustili. No a čo sa týka komponentov, tak som videl naživo novú osku na kľuky od Campy, na to som bol zvedavý. Ďalej bolo zaujímavé cestné radenie od Sramu. A ešte sa mi páčilo to hydraulické radenie, čo tu už niekde dal asi Žigo. Ináč všade samý karbón, až to bolo trocha priveľa.
10.09.2006 - 16:27:54
00
keyboard_arrow_up