... dnes som sa pytal Jozefa, ze ako to bolo s tymi bezkami na bicykli.....rozpraval mi o tom aj jeden z Vlkanovej (jeho dobry kamarat) a Jozef mi hovori:
"ano, to si pamatam....siel som cez Slatinu a bolo tam -17"

ludia, ja zasnem! :bow: :bow:
10.06.2010 - 22:21:59
00
Som zvedavý na ten bicykel. Podľa mňa by mal byť ľahký, tak do 11 kg. Niečo ako XT, ak vyjde na karbonový rám, o to lepšie.

Ale chcel by som niečo iné navrhnúť. Už v Pravenci som poprosil Majku Ďuriškovú, aby spravila Jožkovi nejakú peknú fotku a zachovala ju v plnom rozlíšení. Chcel som mu ju dať vyrobiť a zarámovať a na niektorom maratóne pribaliť k cene. Chcem navrhnúť, že by sme mohli z tejto zbierky pár eur odložiť bokom na výrobu a zarámovanie niekoľkých fotiek z maratónov o rozmeroch 30 x 40 cm, alebo 40 x 60 cm. Jedna z nich by bola z odovzdávania daru, resp. z kúpy bicykla. To by mal spomienku na celý život. Mohlo by sa mu to dať na vyhodnotení CMS, alebo pri niektorom vyhlasovaní, keď pôjde na bedňu. Inak ja som už dávnejšie začal dávať bokom jeho fotky a niekedy ich napálim a dám mu CD-čko.
10.06.2010 - 22:57:10
00
Latanka :y: Skvele! Jozef nema internet, tak tie obrazy na stene :y: :y:
Dalsi skvely napad. Mozem zohnat ramy ...mam asi desat kusov k dispozicii
10.06.2010 - 23:01:03
00
Som zvedavý na ten bicykel. Podľa mňa by mal byť ľahký, tak do 11 kg. Niečo ako XT, ak vyjde na karbonový rám, o to lepšie.

Ale chcel by som niečo iné navrhnúť. Už v Pravenci som poprosil Majku Ďuriškovú, aby spravila Jožkovi nejakú peknú fotku a zachovala ju v plnom rozlíšení. Chcel som mu ju dať vyrobiť a zarámovať a na niektorom maratóne pribaliť k cene. Chcem navrhnúť, že by sme mohli z tejto zbierky pár eur odložiť bokom na výrobu a zarámovanie niekoľkých fotiek z maratónov o rozmeroch 30 x 40 cm, alebo 40 x 60 cm. Jedna z nich by bola z odovzdávania daru, resp. z kúpy bicykla. To by mal spomienku na celý život. Mohlo by sa mu to dať na vyhodnotení CMS, alebo pri niektorom vyhlasovaní, keď pôjde na bedňu. Inak ja som už dávnejšie začal dávať bokom jeho fotky a niekedy ich napálim a dám mu CD-čko.


toto je dobrý nápad, súhlasím a prikláňam sa k tvojmu názoru.
11.06.2010 - 08:06:07
00
alenka to je v pohode, len dať mu v jeho situácií 3000€ na bike veci, z toho sa riadne zamotá hlava.. nikto nevie odhadnúť jeho reakciu.. tolko peňazí neviem kedy naposledy videl..

nakoniec to už fakt aj v tom Súlove bude môcť prebehnúť :)


pokiaľ by sa po Sulov vyzbierala dostatočná suma na nejaký bicykel aspoň na XT+ nejaké kvalitnejšie doplnky, zbytok na náhradné komponenty, zo 3 reťaze, 1x kazeta, zo 6 ks plášťov, bolo bi to super aj na Sulove. dnes budem vedieť onuku biciklov ,náhradných dielov a k tomu grátis komplet oblečenie ,dlhé ,krátke . Keď zostane niečo, treba mu pomôcť aj iným smerom - napr. to spomínané inkaso. pokiaľ tam zostane + - 200- 300 € možno mu to odovzdať, sú aj iné veci okolo domu . Určite si vie predstaviť čo bi si zadovážil. Bude to riadne prekvapenie. Dúfam že to ustojí. Určite to treba aj zdokumentovať a bol tu aj návrh zo zarámovaním jeho foto vo večšom formáte. Aj to je dobrá a pekná pamiatka, určite sa mu to bude na finále CMS páčiť.
11.06.2010 - 08:23:58
00
Ak by som sa mal vcítiť do jožka, čosa samozrejem asi ani nedá, bolo by mi dost nepríjemne v situáci do ktorej sa má v najbližsiej dobe dostať. Niekedy menej býva viac. pamätajte na to.
11.06.2010 - 08:52:51
00
LittleFox :y: plne s tebou suhlasim.. Tiez vobec nepoznam Jozka.... ale obavam sa ze to zacina smerovat zlym smerom.. Skuste sa vzit do jeho situacie.. Este ten bike... dajme tomu .. ale vsetko to okolo co sa tu popisalo.. ja neviem.. ja by som sa v jeho situacii asi citil skor zle ako dobre.. a asi by som to vsetko odmietol.. Kludne ma za moj nazor aj ukamenujte..
...nejde tu o ziadnu zavist ani o ziarlivost alebo zavist.. (ako sa pisalo vyssie)
LittleFox
Niekedy menej býva viac
-to myslim vystihuje najviac.. zamyslite sa nad tym...
good luck
11.06.2010 - 09:03:06
00
Skromný človek nepotrebuje veľké grácie okolo. neviem prečo z toho chcete robiť atrakciu. pár ľudí odovzdať niekde v úzkom kruhu v súkromnom prostredí.
11.06.2010 - 09:39:21
00
Je dobre, že píšete čo si myslíte keď ide o opačný názor. A dávam vám za pravdu, že to treba veľmi citlivo zvážiť. Myslím si ale, že Jožko by nejakú akčnú fotečku z cyklomaratónskej trate ako cenu na bedni privítal. Takto to nemusí mať nič spoločné so zbierkou. Či už by išlo o vyhlásenie výsledkov na nejakom jednotlivom preteku CMS, alebo vyhlásenie celej série -toto poradie pravdepodobne už bude známe pred posledným pretekom. Všetci účastníci si radi prezeráme fotky z každého preteku, kde sme boli. On tú možnosť zatiaľ nemá.
11.06.2010 - 09:51:19
00
pár ľudí odovzdať niekde v úzkom kruhu v súkromnom prostredí.


Hlboký súhlas...

Osobne si myslím, že keby mi mal niekto odovzdávať nejaký hodnotný dar na verejnosti a to len preto, že som chudobný a vyvolávam súcit, tak by som sa cítil veľmi trápne. Táto akcia a zbierka je fantastická vec, ale myslím si, že nie je jej cieľom Jozefa strápniť a ak sa do odovzdávanie bude diať na verejnosti, tak sa to môže veľmi ľahko stať. Tak isto sa môže cítiť nesvoj, keď bicykel bude príliš drahý.
11.06.2010 - 10:07:17
00
Tak som tiez prispel troskou skromnou do mlyna.
Mne osobne je uplne jedno, ako p. Orem peniaze pouzije. Sledoval som ho oddavna na maratonoch a aj keby ich pouzil spätne na akoze preplatenie nakladov na minule maratony, tak mne by to nevadilo.
Inac je to krasny clanok od Latanku, krasna akcia sa nasledne zorganizovala a krasny ohlas ludi. Klobuk dole.
Solidarita, sudrznost, velke srdce. Hned je zivot krajsi.
11.06.2010 - 12:07:22
00
Mne je tiez v podstate jedno ako peniaze vyuzije ci na bajk, alebo na potrebnejsie veci k zivotu, no hlavne nech ma z toho radost. Preto sa priklanam k tej ceste, odovzdat to radsej v mensom kruhu a nerobit z toho nejaku "atrakciu". Vsetkym co darovali/daruju peniaze ide o jeho dobry pocit a radost, tak sa to snazme zachovat.
11.06.2010 - 12:16:32
00
odovzdanie určite v úzkom kruhu, od známych, hoci Jožka osobne nepoznám myslím, že z hromady ľudí by mal zbytočné rozpaky.
11.06.2010 - 12:56:24
00
Latanka
Myslím si ale, že Jožko by nejakú akčnú fotečku z cyklomaratónskej trate ako cenu na bedni privítal. Takto to nemusí mať nič spoločné so zbierkou

to som nikde nenapisal.. to je podla mna skvely napad ;)

myslim ze chalani nadomnou to vystihli najlepsie.. v uzkom kruhu ludi ktorych pozna.. :)
uz som ticho... :)
11.06.2010 - 13:03:09
00
Prosím Vás, už okolo toho nešpekulujte.
Garantujem Vám, že mu to bude odovzdané spôsobom, aby to nebolo nedôstojné
a zahambujúce.
Už mi prišlo minimálne 100 ss, kde má na to každý úplne iný názor, každý chce iný bike a iný spôsob odovzdania.
Prosím, dôverujte mi, keď už ste mi raz prejavili dôveru tým, že ste poslali svoje prachy na
úplne neznámy účet, len na dobré slovo.
Sú rozbehnuté aktivity, ktoré sa tu nespomínajú, aby to pre Jožka bolo to najlepšie.
Tak prosím, už to toľko nerozoberajte.
11.06.2010 - 13:05:53
00
keyboard_arrow_up