Rada by som bola, keby sa mu odovzdal na Oravskom maratóne, ktorý je prvú júlovú sobotu.
Myslím, že čas na prispievanie je dostatočne dlhý. Tak Jožko bicykel ešte aj užije v tejto sezóne. A hrajú nám do karát jeho okrúhle narodky / 55 /, ktoré bude mať o pár týždňov neskôr.
Nebude mať z toho pocit, že je chudák, ale jednoducho to bude pre neho narodeninový darček od veľkej MTbikerskej rodiny.
09.06.2010 - 21:53:01
00
Na žiadnych pretekoch som nikdy neštartoval a skoro nikoho tu nepoznám, ale po prečítaní článku som presvedčený, že môj príspevok bude použitý tým najlepším spôsobom. Ak by sa hľadali komponenty, veľmi zachovalé deorečko- šalter mám voľný.
09.06.2010 - 21:53:48
00
K tej debate vyššie:

So servísom vidlíc nevidím problém. Čítal som, že má problém aj s tlmením terajšej Sidy, dalo by sa na to pozrieť, len to je zopár km.
S tou Foxou (prípadne inou vidlou) keby bolo treba, tak ten bežný servis (po sezóne/po roku) spravím grátis. ;)
09.06.2010 - 21:56:17
00
Verím že behom 1 -1,5 mesiaca to bude celkom slušná suma, a bolo by dobré ešte v tejto sezóne ,nech si ho užije, a taktiež pokiaľ bude na výber dať vybrať jemu ,ktorý bicykel by mu vyhovoval.
Verím tomu že sa ponúkne viacero predajcov.

MSR MTB XCM 25.9.2010 : http://cyklistika-sk.com/cykloklub/index.php?option=com_content&task=view&id=117&Itemid=19



Suhlasim.
09.06.2010 - 21:59:01
00
Ked dobri ludia prispeju, tak dobri ludia aj odservisuju :) Hadam sa mi podari tiez nieco prihodit ak sa dostanem k nejakemu Internet bankingu.
Nebolo by celkovo lepsie pozerat po nejakom o triedu lacnejsom biku a pokupovat k tomu nejake spotrebaky (1-2 retaze, kazetu, pily, platnicky, nahradne plaste)? pretoze zahlovat za sezonu tieto veci tiez nie je sranda.
Nie je Turbiho ponuka biku za v.o. cenu lepsia ako hociaka zlava? len tak mimochodom :)
Celkovo ma tato tema aj clanok s rozhovorom nadchol, musi to byt skvely clovek a som rad, ze bikerska komunita je tiez plna dobrych ludi, ktori radi pomozu.
09.06.2010 - 22:14:55
00
TOME:
odservisovať foxa bude komplikovanejšie ako RS to je fakt, ale dá sa.. výmena doštičiek, reťaze atp. je cca to isté ako teraz..
09.06.2010 - 22:38:32
00
Lapierre, dík za ponuku so servisom aj za návrhy ktoré si mi poslal cez ss.

Lubobubo- prispievaš napriek tomu, že tu nikoho nepoznáš, pekné a šľachetné.

Tidli - ešte nie je nič uzavreté, všetko závisí od sumy. Každopádne dík.

A teraz bomba. Musím to napísať, lebo som z toho dosť rozrušená. Pre chvíľkou som dostala
ss, kde mi jeden z nás napísal, že posiela 200.-eur. je to sila. Chcem nech sa tešíte aj Vy, preto
som to musela napísať.
09.06.2010 - 22:38:56
00
hneď by som si za to naordinoval krásne oranžové rejsfejsy atlasy :l:
09.06.2010 - 22:44:16
00
Dovolim si rozfukat obavy niektorych prispievatelov:

V prvom rade sa musi vyzbierat aspon minimalna ciastka, ktoru sme stanovili. Stanovili sme minimalnu, idealnu a maximalnu vysku. Zatial to nezverejnime, pockame ako sa bude vyvijat zbierka.
Nebude sa odovzdavat hotovost, ale poukazka na vyzbieranu sumu. On sam sa potom po odovzdani vyjadri co a ako dalej. Nevieme ci ma prehlad a povie, ze chce konkretnu znacku (Merida, Canon, Cube, Spesl, atd...) alebo sa vyjadri: "chlapi pomozte mi s vyberom!". Je jasne, ze "my" co sedime vecer co vecer pred monitorom a surfujeme po strankach shopov a vyrobcov, mame aky-taky prehlad a kazdy z nas "slinta" nad svojim vysnivanym bajkom. Lenze Jozef internet nema a vobec nevieme ci cita literaturu, ci sleduje nove trendy v tomto odvetvi, ci navstevuje obchody a pozoruje kazdorocne nove a nove modely. Ja skor tipujem, ze si bude chciet nechat poradit. Tu nastupia ludia ako Turbi, Jaroza, RBpro a ini a poradia, ponuknu. Nasledne tu spustime verejne hlasovanie a do vyberu dame ponuky predajcov, ktori nam ponuknu zlavy (zlavami myslime VOCeny!!) Az do vyberu, teda kupy zostanu financie u Alenky.
Jozefa odvozie niekto z nas k prislusnemu predajcovi a spravi sa kratka fotoreportaz o tom, ako si prevzal novy bajk...prve metre pred predajnou, cesta domov, atd. a Latanka to pouzije v tom clanku o zbierke.
Servis mam slubeny zadarmo od dvoch predajcov vo Zvolene. Ak mu odide komponent, zase sa niekto najde, kto mu prispeje...o to nemam vobec strach! Si uvedomte, ze pred touto zbierkou boli ludia, ktori mu pomahali. Tito pomocnici tu boli, su a aj budu!! Takze starosti do buducnosti o neho a jeho bajk nemam. Dolezite je, aby mu sluzilo zdravie a mohol jazdit. Vsetko vieme vybavit, kupit....no zdravie nie.

Zatial je vsetko vo faze zbierania financii a oslovovania predajcov. Po uzavreti zbierky sa
zverejnia a podniknu dalsie racionalne kroky.

Dovtedy su vsetky navrhy a podnety vitane a je potrebne ich odosielat spravami Alenke.

P.S. padli tu aj obavy ktore sa tykaju odovzdavania. Prebehne to verejne, na niektorom maratone asi po vyhlaseni vysledkov. Na podium pojde Alenka, pretoze je sympaticka zena a je velitelkou zbierky :lol: pomoze jej moderator. Nikto z nas neprispieva preto aby tam potom siel saskovat a ukazovat sa, ze ja som tiez prispel, ze som dlhorocny kamarat a pod. Po prihovore a odovzdani poukazky Jozef dostane slovo a potom mu mozu ist ti, ktori budu chciet potriast rukou a popriat nieco pekne.
Myslim, ze v ten den bude velka partia v mieste maratonu popijat pivo az do vecera s Jozefom a budu sa radit aky bajk kupia :y:


Naposledy upravil angel1 dňa 09.06.2010 - 23:21:16, celkovo upravené 3 krát.

09.06.2010 - 22:53:33
00
Dnes som vybavil novy dres, zajtra pojdem zobronit za tretry ;) neviete aku velkost pouziva?
Mimochodom, aj vy oslovte znamych, ktori podnikaju v cyklistike a nieco vybavte :handshake:

Velka, velka vdaka za tych 200 EUR! :y: :y:
09.06.2010 - 23:01:01
00
Idem spať, zajtra je tiež deň. Ale Robo, dobre si to napísal.
09.06.2010 - 23:02:58
00
Tak to sú slová do bitky. Takže Jožko má štartovné grátis na akciách CPK Žilina,Majstrov.Slovenska MTB, akciách CK Pravenec, pripojí sa ešte niekto?


Bezplatne startovne na AUTHOR bikemaratone Sulovske skaly, dokedy ho budeme robit ;)
09.06.2010 - 23:13:23
00
Slavo vďaka!
Posielajte tieto informácie aj Alenke aby sme ich zapisali do poukazky, nech ma Jozef tie vyhody pekne napisane :handshake:
09.06.2010 - 23:24:51
00
Poslana aj moja troska. Jozka sice osobne nepoznam, ale z rozhovoru sa javil ako velky sympatak. Dufam, ze bude mat radost.
09.06.2010 - 23:48:25
00
Bezplatne startovne na AUTHOR bikemaratone Sulovske skaly, dokedy ho budeme robit ;)



Slavo, tak o tebe by som nezapochybovala ani na minútu, takže veľké dík.
No a počet podujatí, na ktorých bude mať pán Orem bezplatné štartovné sa nám pekne rozrastá.
MS MTB, akcie CK PRAVENEC, akcie CPK ŽILINA, SÚĽUVSKÝ MARATÓN,
10.06.2010 - 05:52:00
00
keyboard_arrow_up