najprv som si myslel, ze je genialny atd., ale teraz som podobneho nazoru ako ajeto a asphalt...nejako ma prehovorili ich argumentami :wink:
10.05.2006 - 15:26:33
00
to AJETO:

prirovnat ciklistiku k F1 nie je najstastnejsie ... prirovnaj to trebarz k tenisu - tam tiez podaktory kaslu na vsemozne turnaje a sustredia sa iba na tie najprestiznejsie ako napr. wimbledon ... na tom nevidim nic zle ze lance sa sustredil iba na tour - je to jeho volba. co by mal z toho ze by tento rok vyhral giro - nic ... ale keby vyhra tour tak sa o tom este pol roka pise ...
10.05.2006 - 15:31:37
00
najprestiznejsie ako napr. wimbledon ...


ktory tenista vyhral wimbledon 7 krat po sebe a ziadny iny turnaj??? tenis je podla mna tiez zle prirovnanie k bikovaniu...
10.05.2006 - 15:34:50
00
OK ... ani tenis neni naj priropvnanie ale isto lepsie ako F1 ... suhlas :)
10.05.2006 - 15:36:06
00
to AJETO:

prirovnat ciklistiku k F1 nie je najstastnejsie ... prirovnaj to trebarz k tenisu - tam tiez podaktory kaslu na vsemozne turnaje a sustredia sa iba na tie najprestiznejsie ako napr. wimbledon ... na tom nevidim nic zle ze lance sa sustredil iba na tour - je to jeho volba. co by mal z toho ze by tento rok vyhral giro - nic ... ale keby vyhra tour tak sa o tom este pol roka pise ...


Mozno sa sustredia len na tie najkvalitnejsie, ale nesustredia sa len na ten jeden najkvalitnejsi? Co by mal keby vyhral Giro d Italia? To neviem, ale len fakt, ze sa ho ani raz nezucastnil je dost ubohe. PROFESIONAL!
10.05.2006 - 15:46:36
00
no podľa mňa treba cyklistiku porovnávať s cyklistikou, tiež nemusím armstronga, argumenty o sypačkách sú pre väčšinu z nás domnienky, ale súhlasím s ajetom, kedysi sa jazdilo všetko čo sa dalo, lebo cyklistika nebola tak medializovaná aspoň u nás, to že armstrong odjazdí jednu jarnú klasiku, tour a dva tri ďalšie preteky je slabá vizitka. zavedením protour sa ukázalo kto je vlastne najvšestrannejší čiže najlepší aspoň to je môj názor. lebo byť v top forme na jar v klasikách, vyhrať etapy na gire resp. tour a vuelte a vyhrať majstrovstvá sveta je podľa mňa ďaleko náročnejšie ako sa sústrediť na jedny preteky. to že to bol američan samozrejme spôsobilo obrovský boom. keby to bol napr. rus 75% ľudí čo sa pasujú za znalcov cyklistiky by o tour ani nevedeli. takže vďaka za odchod armstronga a verme že giro, tour či vuelta budú už len lepšie a bude viac útočenia v kopcoch menej trápnej tímovej taktiky, ktorú mám ten dojem priniesol jeden nemenovaný tím z USA atď.
Už len ten hokej by som rád pozeral ale momentálne som v práci.
:P
10.05.2006 - 15:47:12
00
OK ... zoberme to tak ze by armstrong behal po vsemoznych pretekoch tak by mal teraz za sebou napr. 2 vytazstva na giro a 3 na tour ... tym by bol tuctovy ciklista. ale tym ze vyhral 7x tour je u mnohych boh ... to je asi ich taktika a hotovo. bez ohladu na to ci sa nam to paci alebo nie ...

PS: ani nahodou nechcem branit armstronga ... ja ho tiez nemusim ...
10.05.2006 - 16:03:55
00
veeelky suhlas s katkom :)
a za tym hokejom az tak neplac, lebo som videl poslednych asi 10 min prvej tretiny...nas tocili ako tym pobrezia slonoviny :x
10.05.2006 - 16:08:12
00
Nejak casto ma tu spominate, ale asi nemyslite mna :D Mne je Armstrong nesympaticky este kvoli inym veciam. Napriklad aj tie podpiskarty. Alebo, ze nechal zensku co s nim ma 3 deti zo skumavky (to je chlap?). Alebo ze podporuje Busha a tym musi suhlasit aj s vojnou v Iraku. Vsetko oklo neho sa strasne nafukuje. S tymi sypackami to tusim volakedy zacal Garzelli a verim tomu, ze clovek po prekonani rakoviny nemoze byt sledovany tak ako ostatni. Posledna afera-EPO. To by som zas nevycital, osobne sa mi nepaci, ked sa veci vztahuju retroaktivne. Vtedy este EPO nebolo zakazane. Vacsie hviezdy su pre mna Boonen, Jalabert, Betini, Cipolini, a najvacsia hviezda Ullrich. Armostrong ani nejazdil po inych pretekoch, nemal byt z coho rozbity ako ked niekto preteka cely rok. A Tour mu zopar krat vyhral len team. Tusim v 2004, ked sa z vysledneho casu odratal cas TTT, tak by bol Jano prvy.
10.05.2006 - 16:09:08
00
ale ten čo vyhrá ako píšeš 2 x giro a 3 x tour nebude tuctový cyklista, tuctový cyklista je v očiach tých čo cyklistiku nepoznajú, lebo ju objavili v roku 2000 a neskôr keď sa začal ten zhon okolo armstronga. ale keby si šiel napr. do španielska a povedal by si indurain, delgado či ocaňa a nie každý vyhral tour 7x , lebo je to aj o histórii, tour nezačala v roku 1999 keď ju vyhral armstrong. príklad vezmi si merckxa to bol boh a zostal ním aj keby vyhral armstrong 10 x nikdy nebude lepším cyklistom ako on. :P

robo moc to s tým ullrichom nepreháňaj. :P
10.05.2006 - 16:09:36
00
:P kazdy ma svoj vzor, mne vysiel Jano. A to je pravda pravduca o tych ludoch co robia humbuk okolo Armstronga a cyklistiku sleduju mozno od roku 2000. Proste ho dokazali dobre predat (knihy, naramky atd.). Cyklisti aj tak za svojho krala povazuju eddieho.
10.05.2006 - 16:15:46
00
OK ... zoberme to tak ze by armstrong behal po vsemoznych pretekoch tak by mal teraz za sebou napr. 2 vytazstva na giro a 3 na tour ... tym by bol tuctovy ciklista. ale tym ze vyhral 7x tour je u mnohych boh ... to je asi ich taktika a hotovo. bez ohladu na to ci sa nam to paci alebo nie ...

PS: ani nahodou nechcem branit armstronga ... ja ho tiez nemusim ...


A co tak vyhrat sedem krat Tour a aspon raz giro, alebo sa ho aspon 5 krat zucastnit. Keby sa ho 5 krat zucastnil, ktovie, ci by tych sedem krat tu Tour vyhral... :?
10.05.2006 - 16:23:45
00
Proste ho dokazali dobre predat (knihy, naramky atd.)

a o to tu presne kraca ... aby sme na to nezabudli!!! toho tuctoveho som mal namysli prave z pohladu reklami a predajnosti ...nebol by nicim vynimocny.
10.05.2006 - 16:24:02
00
ale my namame zaujem pozerať tuctovú cyklistiku to sa môžem pozerať na žilinskú ligu a bude to zaujímavejšie. :P ako som už povedal keby si sa opytal niekolkych náhodnych ludí ze kto vyhrá tohto roku tour asi vela by ti povedalo že no ten armstrong ten je najlepší a to sú tí čo nás, čo sme tu a píšeme o tom absolútne nezaujímajú. :P
10.05.2006 - 16:30:12
00
... vela by ti povedalo, že no ten armstrong ten je najlepší a to sú tí, čo nás, čo sme tu a píšeme o tom, absolútne nezaujímajú. :P


nie su tieto ciarky dane lepsie??? lebo to tvoje som si musel citat 3 krat, aby som pochopil, co chces povedat...
10.05.2006 - 16:57:25
00
keyboard_arrow_up