on myslí že je to motorka a ide 90 :)
24.04.2020 - 21:10:02
03
perla z komentarov k tejto recenzii na Kellys Hacker 90
Mám iný bike za podobnú cenu, a ani by ma nenapadlo ísť do Kellys, už len kvôli tomu ako budem vypadať pred ostatnými na kopci.
14.06.2020 - 19:14:09
013
Veľmi povrchný človek :x
14.06.2020 - 19:18:52
01
:D
"...Pritom do kostola babky na libertach jazdia rychlo ze maju problemy s brzdenim."

https://www.mtbiker.sk/forum/post1629210.html#p1629210
16.08.2020 - 11:35:37
02
:)

Prílohy:

20200901_112409.jpg
20200901_112409.jpg 0 bajtov thumb_up0thumb_down

01.09.2020 - 11:25:39
016
Ego nepreštíš :D
02.09.2020 - 15:56:14
01
Ved to si logicky odporuje. Bud si ide zajazdit pre radost, alebo pre bednu. Ak bednu nema uz to nieje jazda z radosti?
Kategorie su len podla veku a pohlavia. Nech si urobi sukromnu tabulku, kde nezaradi profikov, ked organizator nerobi kategoriu podla amaterov a profikov. Alebo nech si da kratku trat. V tej Stybar, Visnovsky, Hartl, Bareny, Imromana dalsi urcite nebudu. Ak je na 80km siesty, tak na 20km bude prvy a zase budu plakat nejake deti, ktorym ide o rovnaku radost z bedne, co je neslusne im spravit a nepridu dalsi maraton vobec Ci dufa ze si ho vsimnu hladaci talentov a daju mu miesto v klube?

Mal by sa vyjadrit sam podrobnejsie, aby sme ho zbytocne nechtiac zle neriesili. Lebo takto si mozem jeho popis vysvetlit rozne.
Aj Imroman byva na obr drasale asi v prvej desiatke, ale spomenul ze mu Stybar a tych co Stybar nabudil, usli na Dohnanskom. Ked viem ze nikdy nedosiahnem vykon Stybara, treba to napisat organizatorom, aby upravili kategorie. Je to len klikov naviac pri registracii. Ci to spravia je druha vec. Ved aj ti co maju body su v dalsich maratonoch pri starte vo VIP zone. Ja ked nieco chcem casto pisem priamo kompetentnym.
S hmotnostou aj 2 prevodnikom som pisal vyrobcom a viacerim predajcom. Bolo to na dlhsiu diskusiu. Rockmachine napriklad nerobil ziadny novy full v karbone.

Videli ste film Zbytečná smrt: Příběh Marca Pantaniho
Organizatori mu kvoli fanusikom kazali ist pomalsie, lebo by to nebolo zaujimave, ak by mali dopredu vitaza, bolo malo fanusikov a maly zisk od sponzorov. Na lokalnych maratonoch je to ine. Tam sa tesia ked vyhra zvucne meno, na ktore sa vsetci fanusikovia tesia a pridu len kvoli nemu. Ak by nevyhral neurobilo by to na fanusikov dojem. Sam organizator upozornoval ze ten a ten pride, teste sa.

Ale chapem ho, ze ak robi manaualne a jazdi iba kazdy treti tyzden, tak nemoze dat vypoved z prace, aby mohol trenovat a mat sancu vyhrat nad niekym co nepracuje, len jazdi a zije zo sponzorov. Pripadne sa zlepsi, lebo ma ako jeden z mala, primeranu robotu dovolujucu mu trenovat, ktoru mal uz predtym, ked este aktivne nejazdil. A ak nemal, tak mal kamaratov ktori mu pomohli rozbehnut meno firmy a nepotrebuje sa vo firme pretrhat. Je solventnejsi a ma lepsi bicykle, vybavu, zazemie.
02.09.2020 - 16:39:30
00
Tak napríklad Hartl má normálne zamestnanie.
02.09.2020 - 17:23:35
02
Lišiak konečne trafil tému👍
02.09.2020 - 18:35:14
09
väčšina slovenských maratoncov či XC zavodníkov chodí normálne do práce a po tom si chodia zatrenovať... ide len o to ,akú motiváciau maš pri treningu a kolko si tomu ochotný obetovať :)
03.09.2020 - 14:48:18
06
a ci ta manzelka pusti :D
03.09.2020 - 14:54:23
06
ta je zahrnuta v tom obetovani :-D
03.09.2020 - 15:09:05
03
Zalezi kto ma ake poziadavky na pracu. Ked napriklad prepadne z cudzieho jazyka, nespravi vodicak, odmieta pracovat fyzicky s peniazmi, lebo psychika mu kaze kazdy jeden klik do pokladne 3x skontrlovat, aby sa pri manku nezrutil, odmieta obsluhovat zakaznikov na telesny kontakt, alebo nieco dojednat so 100 zakaznikmi, pretoze by spekuloval, tak je rad, ak zozenie tazku fyzicku pracu, kde nadriadeny sa pride vecer pozriet na vysledok.
Ine je predavat cez eshop, ine priamo za pultom, kde stoji v rade 40 ludi a hundru mu do oci, lebo maju tiez nejake problemy a zakaznici na predavaca dychaju. Ak ma zdravotny problem, kde je 10x do roka marod, v pripade ze niekto nanho zakasle, nemoze brat hociaku pracu.

Potom uz nema cas ani enegriu na bicyklovanie. To zazemie tiez prida, ak ma kamaratov, ktori ho odvezu, psychicky lahsie nabudia na jazdu, postrazia bicykel, ked si odbehne. Kto by si siel sam posediet na pivo na vyjazde?
Taky si vyjde na maraton vo svojom okoli cez vikend a zvladne to medzi poslednymi. Pokial to berie ako jazda z radosti nieje problem. Pokial chce bednu, musi riesit, ako som uz pisal predtym.

A dalsi vplyv maju aj fyzicke proporcie. Aj na TdF su vrchari a spruteri.52kg-92kg.. S 29" kolesami a dlhymi nohami vyhravaju viac ako niekto na 26" ked ma 140cm. Dlzka kluk tiez robi svoje. Dlhy a chudy to ma najlepsie.

Nemozeme za to, ze dlhorocneho sikovneho murara, majuceho v zasobe 100 drahych zakaziek, robiaceho tvrdo 12ky, aby ho neprevalcovala konkurencia, niekde daleko od domova, chyti bicyklovanie ako konicek. Ak zmeni zamestnanie, pride o polovicu platu a nebude ho praca bavit, bude nervozny z prace. Takto je nervozny, ze nevyhrava pretek.
Niekto je invalid na vozicku a nemoze na pretek vobec. Vsetko je o psychike.

6 chyb opravenych. Dakujem lapaloma za upozornenie. ;)


Naposledy upravil Hosť dňa 03.09.2020 - 16:37:26, celkovo upravené 1 krát.

03.09.2020 - 15:52:56
20
Fúúú doteraz som vždy rozumela tomu ak je niekto nešťastný a vyhovára sa a podobne ako tenista ale toto je už nad rámec môjho chápania aj vesmíru :D
03.09.2020 - 16:00:45
015
vuk, keďže máš písať knižky ... je to vplyv, nie vpliv; nohami a nie nohamy ... normálne mi to nevadí ale v tvojom prípade chceme aby tie knižky čo vydáš boli čo najlepšie
03.09.2020 - 16:05:24
08
keyboard_arrow_up